Prvijenac 400w HPS agro, domaja vulgaris

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
Jebenjak si ti to isfuro nakon swega šta su prošle...šta ste prošli!
Swaka Čast...Jawi se nakon degustacije i nemoj brzat sa sušenjem..vidim da si jedan od onih koji se može strpit...za razliku od nekih:(
:respect:bRavo,Bravo
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
FIno brate
bas su fine onako za u rizlu strpat s gustom :D
iduci put vise komada pod 400w i bit ces duze sretnijei
 
15.04.2008
29
37
13
37
Evo i moj smoke report, znam da ce bit zainteresiranih za citanje J

Nakon cca tjedan dana susenja i tjedan dana u teglama, mogu s ponosom reci da sam uzgojio ubojicu hihih

Posto se radi o dvije razlicite unknow vrste ovu koja je desno na slikama u ormaru nazvat cemo kristalka (jel je sva bijela J) , a ovu lijevu domaja.


Domaja

Puna pestila, ne toliko ljepljiva, kad se pomirisi nema intenzivan miris, ali kad se zapali osjeti se na 17 kilometara J Rad je super, ono cisto za chillanje, lagane smijalice, onak, za spalit pljugu, nabit naocale na glavi i setat se okolo u suncano popodne. Ne udara toliko u udove, vise je head high, ne zatupljuje. Nekakva prosjecna vuva.


Kristalka

UBOJICA!!!!! I opet ubojica! Ova vutra nije normalna. Pusio sam ju sa razlicitim ljudima, neki imaju pusackog staza 10+ godina i kazu da ovako nesto dugo nisu pusili. Opisat cu vam
Par dogadjaja. Kad sam ju prvi put isao probat, sa jos dva frenda, stavio sam dosta u pljugu velicine nesto vece od cigarete. Prvih par minuta sve ok, kasnije takvi tlakovi (skoro sam u nesvjest pao), takvo izbacivanje i saltanje misli, pocnem pricat i usred price blokada, ne znam vise o cemu sam pricao i tako svaki 3.-4. razgovor. Oni isto ubijeni ko prasci, uopce ne kuze da se izgubim usred razgovora, jer ocito ni sami ne kuze kaj pricam J
Drugi put pusim solo s frendom, manju kolicinu nego prethodni put. Nakon spaljene frule on me zica da mu dam broj od jedne frendice tak da ju moze nazvat. Ja kopam po imeniku i budala, dam mu njegov broj umjesto broja od frendice. On jos veca budala to ne skuzi tak da je sa svog moba zvao sam sebe i javljalo mu je znak zauzeca. Popizdili smo na „frendicu“, kao koji k* tolko dugo prica. Trebalo nam je blizu pola sata da skuzimo koji smo debili.
Ova vutra je medju top 5 kaj sam pusio u zivotu. Definitivno nije za spalit pljugu i otic medju ljude. Najbolje mi je solo spalit frulu, lec i odmarat. Poslije pljuge mi se neda hodat ni da me netko s nozem tjera, u glavu ne udara kreativno nego jebacki zatupljuje, komunikacija i sporazumjevanje sa ostalima = 0 bodova... Jos da nadodam da je vutra jako ljepljiva, rezem ju sa skarama, ljepi mi se na njih, probavam skinut vutru sa skara prstima pa mi se ljepi po prstima, tak da je procedura kad se ide srolat pljuga hihih J . Kad izvadim headic iz tegle, odmah cijela soba zamirisi, ali kod pusenja se ne osjeti toliko. Ugodna je za pusit


Eto, toliko od mene, da zakljucim svoj dnevnik, hvala svima na korisnim savjetima, sve sto znam i sto sam uspio procitao sam ovdje! Zakon ste ekipa i samo tako nastavite. Vidimo se na jesen ako poslozim sve kako sam zamislio, a do tad se citamo.

Lijep pozdrav svim forumasima, odoh zasvirat frulu :rasta1:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1delfa1
14.07.2012
3
1
0
30
Tako lijepa tema, da sam je procitao od pocetka do kraja od A - Ž. Ova tema mi je jako dosta pomogla, bolja je cak od svih tutoriala kojima sam nakrco glavu... tako da sam se na kraju zbunio.. ova tema me je razbistrila.. Tebi sve cestitke i zahvale na ovome.. sad idem po materijal :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.