Prvo iskustvo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Ja se sjetim početaka kako je samo bilo dobro u 5 minuta nekog blesavog razgovora barem 10 puta da oboje zaboravimo u isto vrijeme o čemu pričamo, pa se svaki put odvališ od smijeha, a te odsječene noge, trnci u licu, ma predobro .. volim taj pritisak ko da će mi se glava razletit a ono u isto vrijeme te neka milina prožima :D a ova hladnoća, to je do tebe i to se neće promjeniti ni sa tisućitim jointom, tako je i meni, jednostavno sam preosjetljiv na hladnoću i kad se prepušim vutra to samo potencira pa ponekad zna bit gadno jer krene treskavica, zato se drži toplog doma, kako zbog toga tako i zbog sigurnosti, lijepo ogrni bubrege jer od tamo obično smrzavica krene ;)
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Ehh, kad se sjetim prvog iskustava.
Ja usplahiren, znoj oblijeva, srce lupa "k'o maksim po diviziji" svaka mi se dlaka nakostrijesila.
On krut, pulsira, htio bi beton da stema, yebes hiltovku.
Ona vec iskusna, sabrana, rukovodi citavom operacijom. Navodi, savjetuje, smjeska se mladalackom neiskustvu. Zadovoljna, a ja napet, kao da moram poloziti ispit iz nuklearne fizike.., jedini ostao za poloziti!
Od silnog uzbudjenja nisam nista ni osjetio. I danas se toga sjecam kao kroz izmaglicu. A, sta ces, bio sam mlad, neiskusan, nisam znao da drzim stvari pod kontrolom. Umjesto mene, kao da je neko treci upravljao situacijom. Ne ponovilo se!

Trebalo mi je neko vrijeme dakazem sebi "yebo si" imas koliko toliko iskustva i bez obzira sto prvi put nije bilo lijepo, pokusaj opet, paaa, akooo ti ni drugi put ne bude lijepo - batali, brate, nije to za tebe.
E, drugi put je bio fantastican. Raspucinu bi se obrazi zarumenili od stida, da je voajerisao i gledao "zla" ocima. Ponos mi smijeni osjecaj apatije, i od tada sam pun samopouzdanja i kontrole nad samim sobom.

Sa duvanjem je bila totalna suprotnost. Smijeh do suza, relaksacija, optimizam.., ni sekunde nisam dvoumio, da l' da opet probam!
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Prvi put sam duvo hašiš i vidio sam nekakve paukove po zidu...
Jednom smo duvali nešto čudno, isto kao haš ali je zgledalo kao pluto. Nikad se nisam jače razbio u životu, vidio sam sam sebe (ekipu) kak sjedimo na klupici i pijemo đus iz tetrapaka, i sve je bilo narandžasto...o_O Ima 20ak godina od onda...:thumb:ko zna kaj bu za još 20:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Ne znam kako mi je bio prvi, a sada svaki ko zadnji :D:D:D....

Nešto se kroz maglu sjećam da sam pušio i još mi je dalo "šat" i bio sam ubijen ko zvjer zatvorenih očiju zvonilo u glavi, a tada je bilo ono drži što duže i nije se imalo. ;)
 
21.01.2014
91
158
33
Autore, samo kuri. Nije ti to ništa, samo pomalo u početku.

Prvi put mi nije bilo baš ništa, također nisam imao nikakvog pojma o marici. Na igralištu prije polaska na školski izlet:upiii:.

Drugi put, sjećam se da sam razmišljao kako ogromno ta truba izgleda prema onoj iz prvog puta. Doduše i bend je bio veći. Ekipa i trubača i netrubača.
Nakon jedno tri dima mene lovi smjeh da smo mi se svi smijali jedno 20 minuta. Na kraju mi išli u kafić i ja nakon odlaska na wc zabrijem da sam popišao gaće, jedno 5 puta sam išao provjeriti. Pa kako sam bio mlad trebao sam u određeno vrijeme biti doma. Međutim nisam, jer sam bio upušen ko krava. Odlučio sam da ću pričekati da stari ode po staru na posao. Mora proći kraj kafića. Stajao sam iza nekog auta i čekao da stari prođe. Cesta je s dvije trake, prometna. Da skratim, počeo sam nešto zabrijavat da će me vidjet kad bude prolazio (ne bi mogao) i na kraju je cijeli kafić gledao mene kako radim čučnjeve iza tog auta svaki put kad auto prođe. Dobro su se nasmijali.
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Hahahaha jao al' si se ti dobro provozao :lol: Mozda te malo previse THC provozao za prvi put, iz licnog iskustva, prvi put nisam osetio nista, ali prvi put ili ce te provoza jako ili te nece ni provoza hehe, ali bgm tebi bas bila luda voznja, hahahaha:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Samo opusteno buraz, svako od nas je barem jednom prosao takav trip, mene je posle nekoliko puta jednom pokosila neka ulicarka, nisam mogao sa kreveta da ustanem, osetio svaki zivac svaku venu, srce ce izleti, na svaki zvuk se cimam tako da te potpuno razumem kako je bilo hehe :) Samo lagano sledeci put, stavljaj manje ukoliko smatras da je do kolicine and stej haj :puuuh:::thumb::thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
pre dve ipo decenije ko sam prvi put zapalio secam se da sam bio tako puken i dehidriran da sam zmazo kilo sladoleda, nakon toga povraćao isti, malo dosao sebi pa kolega doneo jos pa zapalim jos jednog smejao sam se pola sata da me je stomak boleo posle ceo dan, toliko od mene za prvi put!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
mislim da treba nova tema o bagovima kada smo naduvani
 

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
krecem sa listanjem, verujem bice smeha...:let:
 
01.03.2017
0
0
3
29
Prije nekih 3 mjeseca kad smo duvali na igralištu iza škole upao sam u brutalan trip, ovo sto pričam sada je 100% istinito, znaci inaće sam invalid od rođenja nemam prste na desnoj šaki, i sada srolali mi zapalili prvu sve ljepo ležimo na betonu drugovi i ja negdje oko 10 navečer, za nekih pol sata smotali čistaka i zapalili, duvamo mi i sad držim ja ruke u đepovima, kad izvadio ruke da se oslonem na beton pita mene frend iz šale di si izgubio prste, ja upo u trip da su mi prsti ostali u đepu, poceo se skidat tamo u gace i pokusavat izvadit prste iz đepa a ostali su doslovno umrli od smjeha u tom trenutku, a meni i nije bas svejedno bilo, kasnije mi došlo u glavu da sam od rođenja takav pa nisam mogo doć ksebi od smjeha.....malo crno humorno al to mi je jedan od najajčih tripova...:joint2::joint2:
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
kroz silni roman što tamo napisa.. ne ispriča vam svoje prvo iskustvo.. bilo je to na odmoru u rotterdamu (imam tamo rodbine) pa se išlo u posjetu.. tada sam imao 14-15 godina, i rođak je nekakvog hasha nabavio (iceolater).. znam samo da sam na sred asfalta legao spavati pored nekakve škole, i uz sav belaj u to isto vrijeme kraj nastave bio, pa svi izlazili, rođak veli da je mogao.. najrađe bi nestao od srama.. mada ja se skoro ničeg ne sjećam.. znam samo da su me poslije kući vozili starci HAHA..
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Moj prvi put je bio prije tekme i to u napuštenoj kućici nas četvero ko neki đankiji:whato::,još frend će srolat i lik stavlja ne smrvljeni hed u pljugu:crazyd: sva sreća pa je hed bio prevelik pa smo ga na svu sreću smrvili:D.Na putu do stadiona nismo riječ progovorili:cool:,a kamali pijevali i još bed srijeda pun tramvaj:oops:!Al smo se do tekme malo skulirali tak da smo na tribini bili nijemi svijedoci nama super zanimljive tekme!:popcorn:::)
 

jaime88

~ain't afraid to die~
Banovan
29.08.2017
292
757
93
36
Meni je prvi put bilo jako davno imao sam 15 godina, bili vani, zapalili , a meni ništa... a neki su povraćali ubili se... a pravi put kad sam se napušio, bilo je uzeo panj za 50kn, i s jednim frendom, zapalili, a kasnije smo se penjali preko neke ograde i nismo znali di smo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MementoKuri
22.10.2017
23
41
13
25
Yo yo anonimalac is back, evo ovako pusio sam do sad 2 puta od prvog iskustva

Drugo iskustvo (posle prvog iskustva) - Pusio sam eto sa 2 drugara i tako mi popusimo prvi joint onako uhvati nas :D i drugi joint sam imao iste efekte kao prvo iskustvo znaci odsekao sam se aliiii ovaj put se nisam plasio jer sam znao sta sam je, legao sam i opustio sam i uzivao i razmisljao svakakve stvari (dobre).. jedina mana bilo mi hladno ali jbg-a
Igrali posle LoL u igraonici moram da kazem da sam se usporio ko puz.. :D

Trece iskustvo (posle drugog iskustva gore) - Eto pusili joint isto ta 2 drugara i tako mi popusimo prvi joint mene lepo uhvati isto kao u ,,drugom iskustvu". Medjutim ovaj put drugi joint jedva smo mogli da povucemo dim izgleda da nije lepo motano posto uzimao pre-roll joint, tj diler mota za nas pa nam proda. Moguce da nam uvalio neko govno ali na kraju je drug ispravio nekako joint kao da ga ispravio i onda smo popusili

E pa ovo iskustvo me uhvatilo ono da kazem najbolje ne najjace ali najbolje. Ceo sam se izostrio znaci osetio sam koliko sam svestan sebe, znaci radilo mi se nesto. Moram da kazem da mi se popravio vid dosta uhvatila me mala euforija znaci imao sam snage. Izostren i kao da sam deset puta laksi.. Eto adaptirao sam se ovoj biljcici mislim, jeste prvo iskustvo lose ovo ostalo je good
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.