Prvo pusenje trave

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.02.2019
1
1
1
24
Pozdrav, izrazila sam zelju da probam vu i zanima me samo da li me roditelji mogu provaliti, da li ostaje miris u odeći i koži,kosi (kao kod cigareta) ili ne? Na šta da obratim pažnju da me ne provale? Koliko vremenski cu otprilike biti 'high' i koliko je dovoljno da ispušim u slučaju da probam prvi put?
Odgovarajte što pre možete, bitno je i hitno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kangau

Krmelj

Banned
Banovan
21.10.2010
51
124
33
i zanima me samo da li me roditelji mogu provaliti
Roditelji te verovatno poznaju toliko dobro ko svoje dete.
da li ostaje miris u odeći i koži,kosi (kao kod cigareta) ili ne?
Ne kao kod cigareta ali da neko kratko vreme ispusi negde na otvorenom, orbit i kul.
Na šta da obratim pažnju da me ne provale?
Da li su ti odvezane pertle. :)
Koliko vremenski cu otprilike biti 'high' i koliko je dovoljno da ispušim u slučaju da probam prvi put?
Od 13 min pa sve do 3-4 sata. :) To ti ne moze niko sa sigurnoscu reci jer ima dosta faktora koji uticu dva od njih je kvalitet i kolicina. Probaj koji dim pa sacekaj jedno 20ak min da vidis reakciju ako miksas sa duvanom sto ne preporucujem ne preteruj... Pri ruci nesto slatko i vode. Uzivaj i javi kako je proslo ;-)
https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/
 
27.01.2019
6
40
13
26
Kada sam ja prvi put probao, frula je bila ogromna, osećao sam blago grebanje u grlu, kašljao sam po malo, s obzirom da sam bio u klubu nekom te večeri, baaš sam bio raspoložen, ali sam ličio na zombija sa poluzatvorenim crvenim očima, mada to ne mora da znači, evo nakon godinu i nešto kako uživam u tome, možda mi se desilo par puta da su mi pucale oči, na to treba da obratiš pažnju kod roditelja, zavisi od osobe do osobe koliko, šta i kako...

Naravno ukoliko se nešto desi da roditelji namirišu, traži opravdanja, budi kreativna...
Srećno i samo opušteno