Prvo sadjenje

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
14.04.2018
9
8
3
31
Clan sam foruma mozda godinu i pol.Pratio sam sve moguce dnevnike pa sam nesto i zapamtio :).Jednom sam i pokusao da posadim i bas ovdje kao dnevnik otvorio i vidio da to sve ide u propast dok se covjek dobro ne nacita i posveti malo vise paznje.Sad sam napravio gresku sto sam kupio sjemenke,a ne znam koje sam kupio,da li su automatik ? Njih sam kupio davno,ako moze neko da mi kaze koje su.Dakle ovo je moja prva sadnja,koja ce biti maximalno posvecena i uvjeren sam da ce biti gresaka,ali na tome se i uci.Planirao sam da ih posadim van.Ovo im je 9 dan kako si izasle van.Svaki savjet pa bio on i najgori bi mi dobro dosao :) Hvala

Prilozi

• Sviđa mi se
Reactions: Vutrajojo

Vutrajojo

Banovan
08.02.2011
2.173
10.550
358
Autoflower da se moram kladiti ali to je samo naklapanje,po uvjetima u kojim raste i njenom izgledu ovo nagađam,
Ps.ne znam zašto je @grouchy rano ovakvoj biljki za out,zasto to kazes?

• Sviđa mi se
Reactions: vedadeee
OP
OP
V
14.04.2018
9
8
3
31
Odma danas cu to da uradim da stavim u vece posude.Mislio sam jos 10tak dana sacekat a i vrijeme me ne sluzi najbolje.

Vutrajojo

Banovan
08.02.2011
2.173
10.550
358
E pa sad to je već stvar osobne procjene, ako je fino vrijeme može i menka direkt u zemlju znas i sam. Mislio sam da ste iz istih krajeva pa zbog vremenskih uvjeta ono pišeš zato te preupito :thumb:

• Sviđa mi se
Reactions: xx_tani and grouchy