Prvo uzgajanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Eto ti 90 bodova a ti samo nastavi...aha sjetih se iducih 3 dana neceš sigurno...ako su kamene kocke moderna tehnologija onda sam ja dijetlic...i tvoja superiorna oprema daje mega headove koje nismo vidjeli .....samo danima seruckaš po forumu...a sad idem ljepo na spavanje i hvala ti što si mi uljepšao veće....ljepo te pozdravljam cj1980 :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Joj coveka...otkud tolka nervoza pored tolke trave koju si odgajio modernim tehnologijama 21. veka? Odavno nisam video trolla na domacim forumima :)

Al da ne offtopicarimo vise :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
cj1980 je napisao(la):
ovako jebe mi se koristite zastarjelu tehnolohiju zastarjele imate postove o opremi pokraden su vam pol slika i vi satro nekog ucite netrebate vi meni skeljiti bananu ja cu vama skeljiti bananu naucite neki kutrac o botanici i butdite u toku sa vremenom pa nest osetrite i prestanite krasti tipove sa rotlltipa i 430mag od ljudi koji su si dali truda jadni ste kad neko pita za pomoc vi mu linkate post iz 2002 neznate osnove biologije i ucite nekoga o kultivaciji a koristite palentel i smjesna gnojiva za cvjece i govorite o tera magmi kao zemlji koja je najbolja hahah a ima tako dobre zemlje gdje netrebas niki ***** mjesat i to za sitno para sad sam ja u ***** ne nego vi ste u ***** jer nepomazete ljudima ne radite update na opremi a kad se neko pojavi koji je voljan pomoc kresnete mu bananu pa nije ni cudo kad vam je alien seed sponzo samo se nadam da su i oni svjesni da ste sve slike pokrali sva sreca sto moja moralan nacelu su puno veca oda vasih pa necu prijavljivati krađu autorskih prava, Jak i power prvo neki ***** naucite o botanici i kako biljke rastu i na koji nacin onda serite i vise niko ziv nema post o klijanju u vati to je bilo proslo stoljece debili svi normalni groweri imaju klijaliste je r malo klijaliste kosta 10 eurica a sjeme stavljaju u pluto pa koga vi ucite ponavljate se ko papagaji a ***** nemate pojma vece su face tipovi koji objasne kako i zasto a nelinkaju stare postove kojie je neko drugi postao bez obira na vase sranje znam da nemate muda pogledat si u oci i reci gle ovdje ima ljudi koji neki ***** i znaju iz 21 stoljeca a komoli ekipa koji nije vidjela nista vise od svog sela . ljepo sad obrisite ovaj post poste svaka noobara ovdje se zali kako necete pomoc vec ih vrtiote po starim postovima jebes ovaj forum i tako je plagijat a jasam na ovom forumu deset godina i niki ***** niste napravili pomaka zato ****** te obojica
ja neznam ko ovdje kaka...u temi Ventilatori si rekao da imaš senzornu jedinicu koja kontrolira uvjete u box-u od 1000 eura...
jučer ili prekjuče si reko da ti je grow room 1x1,5x2 sa svom mogućom hps opremom 600w,danas već imaš micro grow box i shvatio si da si previše novaca potrošio na njega pa sad opet skupljaš pare za nešto veće....eeee ja neznam ko kaka ;)
k tome neželiš nam slike pokazat jer te strah da ne padneš,čega? šta misliš da te love preko slika i avatara....ahahahhaa....zašto ne pogledaš fotoalbume u galeriji da vidiš kako "zastarijeli" način uzgoja funkcionira i kako se ovdje ipak puši pomoću tih tipova kako veliš i zastarijelih metoda....

i ja se isprićavam na off-u ali baš me zasvrbilo pa sam se moro počešat ;)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
a još je k tome i nepismen, valjda nikad nije čuo za zareze, a kamoli točke. trebalo mi 5 minuta da pročitam to njegovo ispoljavanje frustracija... :)

kaže prvi grow je odradio prije 20 godina, a tu se ponaša kao da mu je sada 16...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed
04.04.2013
2
0
0
pozdrav drugari...
novi sam u ovome, pa bi vas zamolio za par informacija...
nabavio sam sijalicu HPS 70 w, za box koristim kutiju od zvucnika dimenzija 60 cm x 40 cm, spojio 2 kompijuterska ventilatora, naravno jedan da duva unutra a drugi vani... smjestio 2 biljke prije 6 dana i za sada lijepo rastu, svjetlo drzim 18 sati upaljeno, 6 sati ugaseno... oblozio sam box bijelim papirom jer ne znam sta drugo da stavim.
zanima me dali grijesim negdje?
jesu li dobre HPS sijalice za rast biljke ili su samo za cvjetanje?
dali je dovoljan box ovih dimenzija za ovu sijalicu?
i koliko bi na kraju mogao imat grama meda :D?
hvala :)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Sijalica je malo preslaba za tah prostor... Da si ubacio 150W, taman. HPS je dobar za cijeli period. Nisi dao bas previse informacija da ti bilo tko moze reci da li grijesis. "meda" ces imati 3,5 grama.
 

dulkan

Aktivan Član
18.05.2013
55
62
18
31
diznilend
Imam pitanje u vezi dve skoro nikle biljcice ,koje drzim na terasi (sliku sam postovao u drugom delu foruma). Dakle, zanima me da li biljkama smeta ako ih pomeram, da bi bile na sto "direktnijem" suncu, ili bi im to stalno pomeranje smetalo?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ne smeta, slobodno prati sunce sa njima. Moje sve u kaljevima se sele za suncem i na taj način ga hvatam 12 sati dnevno.
 

cooina

Aktivan Član
11.12.2010
63
13
8
40
@legija: imas na forumu pod "

Vutra filmovi,linkovi..." youtube snimci...bilo je kvalitetnih koliko se secam, pa ako te mrzi chitati po forumu a ti gledaj
 

SX 763

Banned
Banovan
19.03.2014
13
1
3
Bok ljudi ovdje sam novi interesira me zasto mi žute gornji listovi na biljci?? To mo mi je prvi indor grow pa nisam upučen baš..
 
18.09.2015
123
86
28
Ajd jedno glupo pitanje:
-Da li je neko razmišljao o H4 ili Xenon auto-žaruljama u vegetaciji i običnim auto-žaruljama u cvjetanju? (Naravno koje će se snabdevati strujom preko punjača za akumulatore)
[[[Ne mogu da eksperimentišem jer teško dolazim do semena. (To je odgovor na očekivani odgovor)]]]