prwi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Cya biljnog pedera dobio, probaj trljat penisom u njega možda od stida žena postane.

A sad jedno pitanje za sve iskusnije

Kada bi ostavio sada ovu biljku uzgajivač da procvjeta i prikupio sve muške cvjetove u najlon kesu s onim na zatvaranje šlicom gore koliko bi se mogli ti cvjetovi sačuvati(i ku koji uvjetima) u svrhu oplodnje ponekog heda u budućnosti(ušteda para ne sjemenu i rješit se rizika naručivanja a sad kakva je genetika oca riskirat štaćeš)?
 
19.01.2009
15
0
0
35
jeb.ga...

bude drugi puta kuja...

a teško je bilo... pošto preko vikenda nisam tamo gdje je biljka, u pon sam došao i sav sretan otvaram box da vidim kako napreduje... i kad ono vidim cijela biljka kurceva puna... :2flip:

jednu sam si duvnjak ... i onda je sve opet bilo oke :) :happy031:
 
28.01.2009
45
6
0
41
Šaman Šandor je napisao(la):
Cya biljnog pedera dobio, probaj trljat penisom u njega možda od stida žena postane.

A sad jedno pitanje za sve iskusnije

Kada bi ostavio sada ovu biljku uzgajivač da procvjeta i prikupio sve muške cvjetove u najlon kesu s onim na zatvaranje šlicom gore koliko bi se mogli ti cvjetovi sačuvati(i ku koji uvjetima) u svrhu oplodnje ponekog heda u budućnosti(ušteda para ne sjemenu i rješit se rizika naručivanja a sad kakva je genetika oca riskirat štaćeš)?
Ja sam tako isto stekao muzjaka 2meseca u kesi,ali je bitno da je hermeticki zatvorena...posle otisao na moju feminiziranu platazicu i oprasio samo neke biljke....uspelo je....ali mislim da je upravu ko kaze da genetski nije dobro to raditi bas zato sto tako oplodjene biljke daju vise muskog semena!!!:sun2:
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Rasta mare, nemoj mislit da te vrijeđam ali vidim da dežurni seratori nisu na službi.
Bonghash di siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !
Ovako, molim te da mi fino objasniš kako "oplodjene biljke daju vise muskog semena"? Kako ćeš uopće dobiti semjenke ako ti biljoze nisu oplođene? Jesi li u školi učio zakon Mendela. I kako si čuvao pelud? U najlon kesi-fino. Hermetički- zašto? I na kakvoj temperaturi.
p.s. Ovo je forum na kom ljudi skupljaju i dijele iskustvo.Pravo iskustvo. Kontaš? Ako želimo čitati gluposte ima pun qrac sajtova.