psay ay yay yaaaay yay

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.08.2009
49
4
0
38
funkymtina.deviantart.com
ahooj, ja sam jedno maleno psihodelicno celjade,, a nasla sam vas tako sto sam dobila neke mmmmmmm mushrumse pa sam htjela vidit dali slucajno tu postoi koi fini recept sa cokoladom,posto sam prije par dana na festivalu u madjarskoj papala tako finu psyhodelicnu cokoladu(nazalost neznam koji su to mushroomsi bili :( ) he he he,, ja se bavim bojama,, modeliram,kreiram,stvaram,izradjujem,, u biti ja sam samo instrument koi printa slike koje mi kozmos salje,, pa evo sto mi svemir u vizijama salje,,
swi radowi su nastali uz pomoc psyhodelika,oni su ti koi su u biti stworili te slike i slikam iskljuciwo uz njihowo wodstwo,,,ajd tu i tamo dobijem poneku wiziju i u meditaciji,,ali ipah,, najdraze su mi wizije uz pomoc psyhodelika he he he,,,







,,, a sad bi bilo dost he he he
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker
22.08.2009
49
4
0
38
funkymtina.deviantart.com
owa slikica je nastala poslje meditacije :)
10uwid.jpg
owa slikica je nastala poslje jednog rijecnog psyhodelicnog druzenja
memmorisofoneacid32ne1.jpg
aaajooojj,, owo je bilo,,,hmm hmmm,,, zanimljiwo iskustwo he he he he,.,,weeeeeooma zanimljiwo,,,
btkfn6.jpg
jednostawno to sam widijela i morala sampoprawit fotografiju da bude bas onakwa kakwu sam je widjela
vilenjaktw7.jpg
salwija
56304458yy7.jpg
p9290045cw8.jpg
nastala poslje jedne zanimljiwe meditacije u shumi
ayatc5.jpg
ommmre5.jpg
owdje sam bila!!! i jedwa se cekam wratit,,ali nikak da odem u tu dimenziju he he,,
fmskywn1.jpg
morskoneboiz7.jpg
ajoojj, owo je nastalo usz pomoch shiwe,,poslje pomracine mjeseca,kad je bio pun,, sjedila sam na klupici, swe je nestalo, zgrade su nestale,, i samo mjesec i ja,,,owo sam DOSLOVCE widjela dok smo se spajali,,,
moonxw3.jpg
mjesec1nx4.jpg
ayahuascaty3.jpg
bilo je jedno diwno popodne,,legla sam na trawu promatrala nebo, i doslowce widjela to, samo sto su owe bijele linije powremeno bile i siwkasto tirkizno plawo rozaste,ali wecinom bijele,,
memmorisofoneacid30.jpg
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
M_tina je napisao(la):
narawno da nezelim srusit forum,, ali na drugim forumima automatski smanjui slikice,, mislila sam da ce se to i owdje desit ali,,pogresno sam mislila he he he,,

Ovo je vutra forum, tu ništa nije automatski, osim banova. hihihi :icon_lol:

Uživaj na forumu, ali ako za gljive znaš smanji slike jer ovo je TU MAČ!!! :icon_lol: :vb_whip: