Psi i mačke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
greenblossom jel to westy ili maltezerica?
aj ja imam jednog westy-a ... malad 3.5god , razigran , obdaren ... spreman za ljubav na daljinu !!
Treba mu guze pod hitno ?!!!


aj pokazi sliku svojoj maloj ...pa mozda nesto bude ...inace ovaj jajan je jos virgin!


Ljudovi aj sad za ozbiljno ...ako neko ima neku malu curicu spremnu za paranje nek se javi na pm .... zao mi malog ... :dog_walk2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Anarhoster

Aktivan Član
22.10.2007
100
8
18
45
Eto o5 mog zloće:

morz.jpg

S7300485.jpg

S7300486.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak
01.02.2009
0
6
0
38
OMG haze covjece jest ti sladak... ubit cu se
aaaaaaaaaaaaaaaaaa majko mila vidi gaaaa
a vid zloce, ljudi bijate me ovim slikama...
 
01.02.2009
0
6
0
38
haze ubijas me svojim psicem... ja cu okrenut zemlju da mu nadfjemo xD
green budi dobra, daj toj svojoj malo, nemoj biti takva...


vi ste stvarno bezobrazni... ja vise u ovu temu zavirit necu xD
ne mogu ih gledat.... ajooooj
(luda sam za psima)
 
17.06.2008
9
0
0
43
Ja imam pit bula star vec 4 godine imam gadan problem sa njim zivim u okolini Sarajeva u kuci i par puta je pokidao lanac i ludjak nadje lutalice svaki put mi je dosao sav krvav par lutalica je na smrt udavio
 
05.04.2009
6
0
0
32
Swifft je napisao(la):
Ja imam pit bula star vec 4 godine imam gadan problem sa njim zivim u okolini Sarajeva u kuci i par puta je pokidao lanac i ludjak nadje lutalice svaki put mi je dosao sav krvav par lutalica je na smrt udavio

hahahaha.. strašno :eek:hno:
naš kako se kaže kakav pas takav vlasnik :sun2:
 
15.03.2009
18
0
0
33
obozavam pse pogotovo haskija..meni najdrazi...al ima jedan susjed kod mene u kvartu...sta se taj izivljava na svom psu..jaoooo,, ja se pitam kako ga jos nije napao...kad ga vodi u setnju uvijek ima sibu sa sobom i nedaj boze da nesto ne posnjofa odmah udrac sibom ma prestarsno...npr ako dode do susreta drugih zivotinja nasibat ce i njih ma uzasno je to i zalosno...na psu vidis da je tuzan i jadan kad ga vlasnik toliko maltretita








______________________________
I wanna puff puff...
Some of the dutch stuff...
I wanna puff puff...
Give me the green green stuff!

(It's time to get high!)
 

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Swifft je napisao(la):
Ja imam pit bula star vec 4 godine imam gadan problem sa njim zivim u okolini Sarajeva u kuci i par puta je pokidao lanac i ludjak nadje lutalice svaki put mi je dosao sav krvav par lutalica je na smrt udavio

predpostavljam da ti je taj pas prvi u zivotu . . i da, ti si jedan od onih zbog kojih ljudi pit bull-e nazivaju agresivnim zivotnjama, a u biti nije istina, samo radi takve ekipe koja
nezna baratati sa psima pogotovo sa psima težeg temperamenta ljudi dobiju krivi dojam, i tu dolazi do problema, jer nažalost. . ljudi kupe psa i to takvu vrstu, samo da bi upotpunili svoj ego, a ne iz ljubavi prema zivotinjama . . i da, ako se smatras napadnutim, to je bio napad. . jer si . . brat-bratu *****


sto se tice izivljavanja nad zivotinjama i maltretiranja. . nisam za to . . ali normalno je da ce mi pas dobiti "po guzi" kad napravi pizdariju a svjestan je toga da to nesmije radit. .

npr, dodem neki dan doma, i moja curka .. pojela 15 kazeta od stare :D
i prvi put je bilo, NE ! NE ! NE ! NE TO RADIT. .
drugi put sam dosao doma, i opet isto . . dobila 3-4 udarca po guzi i uz dernjavu u kaznu u hodnik. . sad nismo nis novo nasli . . vidjet cemo kako ce. .
:dog_walk2:
 
15.03.2009
18
0
0
33
ok slazem se s tim da ga malko po guzi lupi se i kazes fuj to bla bla....al da ides pretjerano svaku sekundu lupati i izvljavati se jednostavno nema smisla...al pas zapamti jos pogotovo dok je mali ako ga se maltretiralo dok je bio beba i sad kad je odrastao i kad vidi tu osobu sto se izivljavala na njemu napast ce ga istom mjerom














______________________________
I wanna puff puff...
Some of the dutch stuff...
I wanna puff puff...
Give me the green green stuff!

(It's time to get high!)
 
01.02.2009
0
6
0
38
daaaaaaaaaaaaaaaaj ba covjece, majke mi ubijas me s ovim fotkama....
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja sam luda za psima....

bild024c.jpg


ovo je mala mony od prijateljice, svu sam je ugnjavila xD

image032m.jpg


a ovo je moja ljubav dzekiiiii :DDD
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
Ja nikad ne tucem jako psa,tu i tamo ga mlatnem sjekirom po glavi,ali nije to nista,oporavi se on za mjesec-dva :D