Psi i mačke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Kad crna mačka zaspe na crnom laptopu smiley9934
DSCN2617[1].JPG
Baš ima neki fetiš.Čim uhvati slobodno mjesto,zaliježe. Prije zalijeganja 'ukuca' uvijek nešto :D
DSCN2613[1].JPG

edit:
Da nije priča u prazno,evo dokaza od danas.Prijašnje slike su od sinoć :)
Idem si zarolat pljugicu DSCN2633[1].JPG ,pa ću je spaliti vani na zimčigi,vratim se a mala crna zauzela poziciju :D
DSCN2628[1].JPG
Pa zatražila pomoć kod google chroma :lol:
 
Poslednja izmena:
30.08.2015
67
122
33
Evo moj macor sinoc oko 1 ujutru skliznuo sa gilendera sa terase sa petog sprata pao dole na komsin auto,olubio mu haubu,ali preziveo i cak prosao bez ijedne fizicke povrede.(da nije bilo auto pao bi na beton)Sva sreca pa sam cuo udarac od dole koji mi je bio jako sumnjivog zvuka i odma reagovao(sreca u nesreci je da nemam nista za dimiti pa sam sav kao zapeta puska i na svaki trzaj reagujem) i potrazio macora, kad njega nema u stanu, sve mi je bilo jasno.Sa lampom sam sisao dole da ga trazim,da vidim da li je ziv uopste ili da mu pomognem ako je povredjen,jedno 20ak minuta sam se setao oko zgrade i po obliznjim macijim stekovima i onda sam ga nasao ispod automobila tu jednog na parkingu,preplasen se zavukao ispod i tad mi je laknulo sto ga vidim zivog:puuuh::
20170201_154256.jpg
 
Poslednja izmena:

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
Ovog mog macka je zveknuo auto pred godinu dana,sav je bio osamucen,glava ko kosarkaska lopta,oci bez sarenica,gotovo nepokretan... iskreno nisam mu davao neke sanse kad nakon tjedan dana se ucentrirao i opet ko nov :)...
Ma nemas se sta brinuti njihovih prvih osam zivota,izdrzljive su to bestije ko i nasa draga biljcica,samo sto ti macka nece pohermit od tog stresnog pada ;)...
(pazi samo da ti komsija ne pohermi kad vidi auto :eek::mad:)))
 
Poslednja izmena:
30.08.2015
67
122
33
Ma rekao sam i komsiji sta se desilo posto je stvarno dobar i cestit covek,refundiracu mu stetu na haubi,ali on naravno to odbija(da ja platim) tako da videcemo jos...
Trebalo bi da bude sve ok sa maachkom,nadgledacu ga pojacano ovih nedelju dana i malo vise maziti i paziti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: -BäR-