Psi i mačke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.03.2009
18
0
0
33
oo pa velika maza..tako si je naucila ;))
______________________________
I wanna puff puff...
Some of the dutch stuff...
I wanna puff puff...
Give me the green green stuff!

(It's time to get high!)
 
17.06.2008
9
0
0
43
orbit je napisao(la):
predpostavljam da ti je taj pas prvi u zivotu . . i da, ti si jedan od onih zbog kojih ljudi pit bull-e nazivaju agresivnim zivotnjama, a u biti nije istina, samo radi takve ekipe koja
nezna baratati sa psima pogotovo sa psima težeg temperamenta ljudi dobiju krivi dojam, i tu dolazi do problema, jer nažalost. . ljudi kupe psa i to takvu vrstu, samo da bi upotpunili svoj ego, a ne iz ljubavi prema zivotinjama . . i da, ako se smatras napadnutim, to je bio napad. . jer si . . brat-bratu *****


sto se tice izivljavanja nad zivotinjama i maltretiranja. . nisam za to . . ali normalno je da ce mi pas dobiti "po guzi" kad napravi pizdariju a svjestan je toga da to nesmije radit. .

npr, dodem neki dan doma, i moja curka .. pojela 15 kazeta od stare :D
i prvi put je bilo, NE ! NE ! NE ! NE TO RADIT. .
drugi put sam dosao doma, i opet isto . . dobila 3-4 udarca po guzi i uz dernjavu u kaznu u hodnik. . sad nismo nis novo nasli . . vidjet cemo kako ce. .
:dog_walk2:

Vidi kume kako grijesis ,ja Terija(to je njegovo ime ) nikad u zivotu nisam udario taj njegov bijes prema ostalim psima je se javio jos kad je imao godinu (sad ima vec 4 )
Naime bio je proljetni dan , sunce i prava ljetna sema pa sam ga pustio da se malo proseta....... otisao je u park gdje obicno ima dosta lutalica ... naravno on je se pridruzio njima al je bio mlad i neiskusan pa ga je jedan od njih napao i danas ima oziljak odmah ispod oka (i prije toga sam ga pustao i nikad nije bilo problema )...
Od tada kojeg god psa vidi napravi laje i rezi na njega cesto zna i lanac pokidat pa ako nisam kuci napravi ogroman problem......A sto se tice ljudi s tim nikad nije bilo probleam cak sta vise igra se sa djecom !!!
 
15.03.2009
18
0
0
33
heh ovo prvo je zakon nasmijala sam se posteno heheh :thumb:
___________________
(—`v´—)
`*.¸.*´
¸.•´¸.•*¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ .•´ ¸¸.•¨—`•.
 

bahatee

Aktivan Član
09.10.2007
99
6
0
33
Nemam još psa, al ću ga uskoro dobit (čekam da se okoti)
Pit bull :costumed-smiley-027
Inače obožavam bullove xD
 
21.06.2010
8
0
1
37
Imam prekrasnog američkog staforda starog 2 godine. Odrastao sam uz pse i bez njih ne bih bio ono što trenutno jesam. Psi su najveće bogatstvo životinjskog svijeta. Nikad nisam tužan iliti u bedu baš radi mog psa kojeg ne izmjerno volim, a on mi to 10-erostruko vraća. Pas je čovjekov najbolji prijatelj, i u to nema sumnje. Uskoro planiram nabaviti štene Cane Corsoa, međutim, na tom putu me spriječava ne zavidno financijsko stanje, iz kojeg ću se, nadam se, uskoro izvuć. :)