Psi i mačke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Sad ga već lagano učim da umjesto šetnje, idemo bajkom, (obzirom da ne volim hodati i biciklizam mi mi je u srcu) pravimo za sad malene pokusne relacije po naselju. I dobro nam ide zasad. Kad ojača, pravićemo mi ozbiljne ture. Ima on energije za to. :)
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
vidim mačke su u modi, sutra ćemo da objavimo konačno fotografije lava među mačkama, komadante el toro, mačak s hladnokrvnošću aligatora, mačak toliko opasan i divan da se oko mene nederu mačke ni mačori, nema sexa blizu njegove bašće veljačom, mačak koji ne sexa jer je mačor čuvar, nema vremena za sex, zabrijo da je toro jer je ko mali nađen i spakovan s pesima da se snalazi....
odkud god da dođem doma kod staraca, od napred, iza, eo ga iza nekog čoška kulerski ispada, najdraža i omiljena pozicija mu je gredica u sred bašće, odandde tera redom sve 3 gradilišta ljevo i desno...nešto kao mix između mačke, tornjaka i himenovog mačka kad vikne sive lubanje silom...
:rasta: :wave:

Eo i Micka, službena rasa "bilogoricus domesticalis"....
probo sam se prišuljat od iza jutros, normalno da je ninja iskočio iz vedra neba, čak još obilazi neka mjesta di sam znao imat po koju rasadnicu za nedaj bože, baš guardian a la Gabriel, Michael....
Staklo se vidi da je potrgo, zato smo i morali blindirana umrežena stavljat, prolazi kroz zidove ako je mala cigla...
Svoje sablje specijalno brusi samo na konoplji, stari indica system oštrenja naoružanja....
Da nekažem da je mačak, nebi niko ni skužio, vite da je i dlaku adaptiro u tornjakove boje....proo 2 god, nađen sljep na drvima u dvoru kolko je mal bio, sad čekamo da počne lajat uskoro...
WP_20200202_09_25_29_Pro.jpg WP_20200202_09_25_05_Pro.jpg
 
Poslednja izmena: