Psi i mačke

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

huana.meri

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
30.11.2010
1.037
6.361
258
vidim mačke su u modi, sutra ćemo da objavimo konačno fotografije lava među mačkama, komadante el toro, mačak s hladnokrvnošću aligatora, mačak toliko opasan i divan da se oko mene nederu mačke ni mačori, nema sexa blizu njegove bašće veljačom, mačak koji ne sexa jer je mačor čuvar, nema vremena za sex, zabrijo da je toro jer je ko mali nađen i spakovan s pesima da se snalazi....
odkud god da dođem doma kod staraca, od napred, iza, eo ga iza nekog čoška kulerski ispada, najdraža i omiljena pozicija mu je gredica u sred bašće, odandde tera redom sve 3 gradilišta ljevo i desno...nešto kao mix između mačke, tornjaka i himenovog mačka kad vikne sive lubanje silom...
:rasta: :wave:

Eo i Micka, službena rasa "bilogoricus domesticalis"....
probo sam se prišuljat od iza jutros, normalno da je ninja iskočio iz vedra neba, čak još obilazi neka mjesta di sam znao imat po koju rasadnicu za nedaj bože, baš guardian a la Gabriel, Michael....
Staklo se vidi da je potrgo, zato smo i morali blindirana umrežena stavljat, prolazi kroz zidove ako je mala cigla...
Svoje sablje specijalno brusi samo na konoplji, stari indica system oštrenja naoružanja....
Da nekažem da je mačak, nebi niko ni skužio, vite da je i dlaku adaptiro u tornjakove boje....proo 2 god, nađen sljep na drvima u dvoru kolko je mal bio, sad čekamo da počne lajat uskoro...
WP_20200202_09_25_29_Pro.jpg WP_20200202_09_25_05_Pro.jpg

Poslednja izmena:

VenloNL

s kauča na fotelju s fotelje na kauč
Poznanik Foruma
07.06.2010
6.738
28.276
1.098
Tuga mi je brate. Nema mi jos jedne. Seka mala Crna. Inace,kucna uredna macka. Omiljeno mjesto je imala u dnevnoj. Nenametljiva,njezna,cudnovata.Prije nje,par dana,nestala nam je Daffy. Od onda je tisina u kuci. Srce me boli. Najcupavija macka na kugli zemaljskoj.
Neznam sta se desava. Dali ih netko truje. Ne pronalazimo ih uopce nigdje.
Pretuzno nam je u kuci.

Alien OG

Aktivan Član
13.09.2019
150
541
93
36
Tuga mi je brate. Nema mi jos jedne. Seka mala Crna. Inace,kucna uredna macka. Omiljeno mjesto je imala u dnevnoj. Nenametljiva,njezna,cudnovata.Prije nje,par dana,nestala nam je Daffy. Od onda je tisina u kuci. Srce me boli. Najcupavija macka na kugli zemaljskoj.
Pretuzno nam je u kuci.
Strava, nadam se da ces pronaci svoje mice.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Urednik
Moderator
04.03.2012
6.496
24.114
1.098
Božo je sada prebacio 10kg..za 200gr
IMG_20190715_160014.jpg
Jucer je pojeo onaj komad pilecih prsa sto se kupi u Kauflandu..na stapicu,kao raznjic.
Nebi nista bilo ćudno sa tim prsima..nego je cudno to sto je Božo maznuo i stapic zajedno sa tom piletinom.
Znaći glavonja jede drva jbt

Poslednja izmena:

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Urednik
Moderator
04.03.2012
6.496
24.114
1.098
Pretuzno nam je u kuci.
Ven,a da nije ono njihovo ludilo u Veljaći...znaju otici ,pa se vrate nakon nekoliko dana...pa i tjedana.

VenloNL

s kauča na fotelju s fotelje na kauč
Poznanik Foruma
07.06.2010
6.738
28.276
1.098
Muski to rade. Imam 4 macka. Oni su nekastrirani. Oni prolaze kroz te faze. Nema ih po par dana pa dodju.
Ali ovo su 2 zenske macke. Ako su izlazile tokom noci van iz kuce (na zahtjev) ,sa prvim pokretima ujutro u kuci...evo ih. Dodju i odmah gladne. Sada vise toga nema. Ostala je samo Sativa od milja zvana Mimi. :(

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Urednik
Moderator
04.03.2012
6.496
24.114
1.098
Ja bi poludio...znas da ja imam dlakavaca i svi su mi kao rodjeni.
Kud zive kratko tu jos znaju tako odlutati ...ma jbt :zvezda::

• Sviđa mi se
Reactions: Badi

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
622
6.192
233
Mamu mu tuga do bola u kuci...znam.Moj veliki mejn kun mi uginuo na rukama pre malo vise od pola godine.A ko uz onu stvar i pas koji ga bas i nije voleo, tad dolazi i lize ga 5min pred smrt.A ja propadam u zemlju od tuge....

• Sviđa mi se
Reactions: sale82ful and Badi