Psi i mačke

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Dzankiii

Aktivan Član
01.11.2019
302
504
93
28
Amsterdam
Joj i meni sledi to kroz nekoliko meseci, vec sam imao situaciju na pocetku februara da mi je pobegao na nekoliko sati da bih ga nasao kako jurca za komsijinom mackom(musko klasicno :D), ja sam licno isto protiv toga ali me je veterinar ubedio time sto je krenuo da mi nabraja koje sve bolesti macke prenose jedna drugoj polnim putem a i ne bih na svaka dva meseca da prolazim kroz stresove svaki put kad ga pustim napolje

Dzankiii

Aktivan Član
01.11.2019
302
504
93
28
Amsterdam
Preteruju malo veterinari, poceli su izmisljati 100 raznih cuda jer je postala industrija veterinarskih lekova jaka, sve za psa ili macku skuplje bar duplo a cesto i mnogo vise nego za coveka al sta ces znaju kakvi su vlasnici pa to iskoriscavaju, ja bih dao za svoje zivotinjice makar nemao da jedem jebiga. Vecina lekova koji kostaju po 20-30e mogu da se kupe u nasoj obicnoj apoteci(za nekoliko eura), samo prilagodis dozu, drugar mi je veterinar pa eto kaze mi iskreno kad god nesto zatreba, imam i zenku vucijaka staru 10 godina koju sam isto udomio pre 8 godina i ne mogu da zamislim zivot bez ljubimca, nadam se da necu ni morati.

VenloNL

s kauča na fotelju s fotelje na kauč
Poznanik Foruma
07.06.2010
6.738
28.276
1.098
Kao može dobit i rak maternice ako se ne sterilizira..koje gluposti
Moja prosla kuja je dobila tumor mljecnih zljezda. Nije bila kastrirana. Operirali ju,oporavak krenio dobro i onda kolaps u 3 dana.
Ajoj,sto smo bili zalosni :(

• Sviđa mi se
Reactions: Badi

grouchy

divergent
16.08.2013
5.193
14.954
398
pre par dana

Nova mera Vlade Srbije: Dozvoljeno šetanje kućnih ljubimaca pod ovim uslovima
Poslednjih dana MUP-u se obratio veliki broj građana koji su tražili pomoć u vezi sa problemom šetanja ljubimaca u vreme policijskog časa.
Vlada je odlučila da građanima dozvoli šetanje kućnih ljubimaca u periodu od 20h do 21h.

danas

Ukida se odluka o šetanju pasa tokom zabrane kretanja
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da će vrlo brzo biti ukinuta odluka o jednosatnoj mogućnosti šetanja tokom zabrane kretanja.
Vučić je poručio vlasnicima pasa da ih šetaju ujutru u 05:15 i po podne u 15:00.

pa misiiim :fuck:

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
1.980
6.851
258
A sta im znaci jedan sat? Vidio sam ljude u 2 poslije ponoci sa sve psima na povocu...
Ne zanima to psa, on mora na wc i u sred noci. Mi imamo klonje, pa mogu na istu i u sred noci, ali, ljubimci jos nisu evoluirali toliko da sjednu na klonju, nego mora biti bas pored njihovog žbuna, ili drveta. Ali, sta sad da se radi...

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
1.980
6.851
258
Ja zaista neznam kako vi slikate svoje ljubimce, ali, platicu debele pare ko uspije ovu moju dzukelu uslikat' a da ta slika bude normalna. :razvaljen::
Hocu reci, pas je lud, jednostavno, nema mira, ne mozeš mu pero odbiti...