Psi i mačke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
sta koristite za svoje ljubimce kad sad pocnu napasti krpelja?
moja je proslu godinu prebolila piroplasmozu te sam joj sad uzeo nexgard spectra, 3tabl 45eu
valjda vrijedi i da jedna traje mjesec dana pa cu joj to davat ovo ljeto uz ogrlicu koju jos moramkupit.
mrzim te krvopije
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xx_tani and jopezg

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
852
5.555
233
Nexgard koristim i ja. Po meni je vrh proizvod. Kad mi je stari presel na neki drugi svijet ja sam uzeo psa k sebi, imal je toliko buha da si vidio kak skacu sa njega. Unutar 6 h su sve nestale. Krpelj ugl otpadne i prije neg ga nadjem na psu. Ogrlica i tableta mislim da nejdu zajedno ( pitaj veterinara). Moramo bit svijesni da je to otrov! Tak da se savjetuj prvo.
 

rinche

leteća kornjača
24.04.2020
289
3.855
143
31
Ja svojima rotiram Nexgard i Fypyst ampule, primjetila sam da im ne djeluje ako dajem uzastopno samo jedan proizvod i jos uzmem Fypryst sprej pa ih pospricam malo prije setnje. Ako slucajno ostanem bez tog spreja, uvijek imam zeleni Biokill pa ih s tim skroz lagano spricnem, ali stvarno rijetko, i obavezno okupam kasnije onog psa koji dolazi u kontakt s mackom jer je za njih biokill jako otrovan.
Ja ne bih davala to tvoje istovremeno, pogotovo ako mislis na Foresto ogrlicu, jake su to kemije. Ili jedno ili drugo pa mozda jos neki prirodni pripravak uz to. Cesto ih znam spricati sa razrijedenim jabucnim octom (super ima je za dlaku i kozu) ili im prodem kroz dlaku sa uljem limunske trave. Stalno sam u sumi ili po sikarama i visokim travama s njima i tako nam djeluje.

20210323_235516.jpg
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
tnx, foresto sam i ja prije koristio al tu ga nema pa mi vet jedino mogao ponuditi nexgard
necu onda koristiti i ogrlicu ako kazete da moze biti stetno, mislio dvostruka zastita
pouzdat cu se u nexgard i prirodne sastojke(limun, ocat, cesnjak itd)nasiroko spricu pa po njoj prije setnje
trebao bi joj rezat nokte, to mi je tek muka:D nek grebe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and jopezg

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
sta ces, svako malo sipat za vrat nema druge i redovito ih kontrolirat
kako je moja bila slaba jedva se ustajala dok nije preboljela to sranje.
vet je nakrcao inekcijama da je 2dana spavala,mokrila sukrvicu danima tek nakon 3 tjedna dosla sebi. ne ponovilo se
 

Prilozi

  • IMG_20200328_221128.jpg
    IMG_20200328_221128.jpg
    187,2 KB · Pregleda: 18