Psi i mačke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
10-tak dana je nabrijana ko' šiba na lov vrabaca i ostalih letećih objekata po dvorištu ... 10-tak dana se tjera.
Neznam šta je teže za nju a i za nas.
Neki dan smo bili kod veterinara jer su joj oči iziritirane sa nečim,pa joj se pojavio 3-ći očni kapak na oba oka.Reče veterinar,ako se ne povuče za 3-4 dana sam ... dođite i dobit ćete kapi za oči.Žena reče da je dnevnu sobu nasprejala sa nekim osvježivačem... pa ju je to možda malo sustiglo.
Pa smo usput pitali i za kastriranje,obzirom da nam ne trebaju mačići,nemamo kud s njima,ovo ono...a za taj zahvat kako smo čitali i kako su nam ljudi pričali,trebamo se i mi odvažiti.
Žao mi je mačke da se reže i da joj uskraćujemo ono,njeno prirodno ... no ovako više ne može :)
Veterinar nam je sve objasnio,6-ti dan se vade konci i košta 350 kn.
Čekam plaću :D
A Sativa Mimi,ijaooooo.
Jedno večer roštilj kod nas,odrasli vani ... 3 djece u kući sa 2 mačke :D
Negdje prije smo sa jednog Vutra roštilja donijeli kući malo muško mače.Većinu svoga života (oko mjesec i pol' starosti) je proveo na drvetu :D izbjegavajući 2 lokalna psa.Tako mi se bar učinilo :)
Jednostavno smo ga morali spasiti,tj...skinuti sa drveta :D
A djeca... djeca ko' djeca :)
Mačke bježe ... ovi ih ganjaju po kući.Inače u to doba leže negdje po kući i drijemaju.
Mimi je bila toliko izluđena sa tolikom trkom,vikom i zbrkom ... da je iskoristila trenutak nepažnje i kroz prozor na kupatilu... šmugnula van u noć.
Žena ju je do kasno u noć zvala,Miiiiimiiiiii,micccc,micccccc,no Mimi je nestala u mraku :(
Noć je pala,sve je utihnilo,...otišla je u noć,možda ju potrga neki ćuko u mraku,možda ju zguzi neki lokalni mačak nabrzaka,možda se nevrati,sto misli u glavi :(
FSCN3988.JPG
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Dosta više i Vi i Mimi :lol:
Ja sam malo muško mače.Još nemam svoje ime.Ima nekih naznaka.Gazda me poče zvati Tigre.Gazdarica se još nije odlučila.Onda gazda poče da viče nešto kao;burazer Denis.
Pa neću valjda život provesti kao burazer Denis :D
Inače me je,teško uhvatiti ;) DSCN4061.JPG
Znam se sakriti poprilično dobro :p
DSCN4062.JPG
A ti Mimi,samo ti gledaj :D i traži,hehe
DSCN4065.JPG
Psssssssssst,nemojte joj reći da sam ovdje ;)
DSCN4066.JPG
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
Mesec dana :) :) :)

103527507196024348024876.jpg
sieg heil
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Vjerovatno misli na to da su snažni,velika usta i da su neugodni za protivnike.
A opet možda su mu i gadni (ružni) :)

Sativo,samo ga uči tko je gazda.Novine ponekad pa po turu,glasna naredba,mora naučiti šta smije a šta ne smije.U šetnji,kada počme da vuče,a hoće kad odraste pravo....samo lanac ispod prednje noge,ove bliže tebi.Dok ga šetaš.Slabušna si mi ti da to brdo mišića kontroliraš ;) jednog dana.
Samo ga uči da nauči i bit ćeš glavna Mačka na korzu :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Na trenutke popizdim radi mačaka.Mali je donio buve,pa su prešle na Mimi ... pa kupimo ogrlice (jeftine) 0 bodova.
Pa uzmemo neki sprej,kao na biljnoj bazi i te sheme ... buva sve više.
Na kraju ipak kemija.
Svakoj ampulu između plećke i buva više nema.
No,Mimi se razbolila.Povraća već 3 dana i ima proljev.
Ja mislim da je možda polizala te kemije sa malog (trenutno ga zovemo Seronja,još nema definirano ime)
Seru u veću plastičnu posudu u pijesak (lidl 20 kuna) ... cijela kuća zasmrdi kad se mali pokenja.
Stalno neko dežurni kad se koja istovari,lopatica i nosi van.
Malo mi to ne paše, :grrr:
Mali je još mal da ide van samostalno,bez nadzora a Mimi... nikako da ju capcarap.Još se sada i razbolila.
Ujutro idemo veterinaru.