Psi i mačke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hthc

Viva la revolución
02.11.2012
81
372
53
Trinidad and Tobago
:eek:
Ima tu nekakav konjić iz Stuttgarta :)jel mazis ti to?
Ma mazim jašta haha vrijeme mu je da i ode, šta sam spurnjo u njemu vuve, dobro je da krov nije otišo u helać. :lol:

@crnicar Iskreno ne snalazi se baš najbolje, nije agresivne prirode on bi se igrao sa drugim psima rado no ne prihvataju ga baš najbolje...
U dvorištu pustim njega i mace i svi se slažu skupa perfekcija, neće im ništa kao ni one njemu. eyessss:
Kada ga izvedem na ulicu i oni ulični psi odma na njega laju a on u panici uvijek traži način da izbjegne konflikt, vjerovatno što sam ga previše umazio ALI ŠTA JE TU JE heh.. imao sam situaciju kada sam ga odveo kod drugara on imao njemačkog ovčara, znači kad nije box iščupao samo da ga se dočepa. :mad:
Ali hajde, sva sreća pa imam dvorište tako da mu ne ograničavam kretanje a i slobodu, pa fura više sam i sretan je...
Ispočetka traži više vremena i pažnje, ako profuliš dresiranje na početku svašta se kasnije može desiti da bude agresivan i neposlušan prema tebi i svima koji ti dolaze...
 

rinche

leteća kornjača
24.04.2020
289
3.855
143
31
@Badi u danasnjem svijetu gdje ce ljudi okrenuti glavu od covjeka kojem treba pomoc, ne mozes ocekivati da ce pomoci zivotinji. Nazalost.
Cijeli zivot skupljam zivine sa ceste i pomazem im i kao takav si deklariran kao cudak od strane drugih. Jer, zasto pomazes zivotinjama kad ima toooliko ljudi kojima treba pomoc. A sami ne mrdnu da ne kazem cime eyessss:
Btw, ako bi netko htio udomiti sotonu poput moje, seka joj trazi dom :)

20200825_125615-01.jpeg