Psi i mačke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.12.2021
53
102
18
emerald triangle
Jbg psihopata sto zlostavljaju zivotinje uvijek ce ih bit , mozda se takvi rode a mozda ih zivot oblikuje u takve osobe. Ja osobno imam 2 mačke , tj jedna je ostala ziva druga je uginula od starosti , ova druga ima 18-19 god i jos je u dobrom stanju :) , psi su mi okej al nebi ih drzao jer smrde malo za moj ukus a i treba ih stalno izvoditi vani itd , prevelika mi je to obaveza a i treba znat kako s njima pogotovo s vecim psima , nije to za mene. Mačke ne traže puno a chill su :)
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
psi su mi okej al nebi ih drzao jer smrde malo za moj ukus
Generalizuješ prijatelju. Moj pas bude u kući, kupa se redovno, i ne smrdi, cak naprotiv.

(pogledaj slike mog psa, sjaji mu se dlaka, redovno češljanje, i ostale stvari koje su obavezne za psa u kući)

Druga stvar su psi u boksovima koji se valjaju u sopstvenom izmetu bez ikakvog održavanja. Pa cak i te pse koji su vani, uz minimum odrzavanja mogu da budu uredni, i ne moraju da smrde.

a i treba ih stalno izvoditi vani
Pa to se podrazumijeva, mislim, nije pas zatvorenik pa da ga ne izvodiš van.
 

rinche

leteća kornjača
24.04.2020
289
3.855
143
31
Meni su macke kao kombinacija "laznih prijatelja" i zena u pms-u. Tu su jer te trebaju i iskoristit ce te u svakom pogledu. Plus, koliko god im sluzis, a sluga si im samo takav, ako im se nece, odje.. ce te bez pardona i jos ces dobiti samar.
Dok su psi totalno druga prica. Oni bas vole i takvi su kakvima ih ti kao vlasnik "stvoris" i jos te k tome dozivljavaju kao najbolje bice na planeti (i to im je jedina mana).
Zato imam 4 psa i jednog macka (macak zapravo ima mene kao slugu)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Ljudska govna su oko nas.
5 malih mačića je hranila mačka. Nekoliko radnika uključujući i mene je hranilo mačku. Kad idem kupiti hranu sebi, kupim i 10 dkg salame, zamolim prodavačicu usitni u kockice.
Imala je frišku vodu. Mačići su sisali, bili sretni, igrali se u dijelu dvorišta firme gdje je otpad i škart...
Toplinski je val opak, u fabrici je prevruće, ventilacije, klime ili sl nema za radnike, transportni ulaz je non stop otvoren. To nam je direktor namijenio da imamo zraka!!!
Mačka je sklonila svoje mačiće u taj drugi dio dvorišta, da ih makne sa ulice...
Jučer mi je prišao jedan radnik sa suzama u očima, išao je nahraniti mačku.
Neko ljudsko govno koje radi s nama, pretpostavljam uz naredjenje nekog od govneta iz uprave je pohvatao mačiće, napunio kantu od smeća do pola sa vodom i ubacio ta jadna mala vesela stvorenja u kantu i potusio ih.
Sa suzama u ocima mi je rekao, gledam u mrtve mačiće i vidim tragove kandži na prljavoj kanti za smeće... htjeli su se spasiti.
Idem danas opet raditi u tu firmu.
Šokirani smo.
Kazna za to zlodjelo je godina dana zatvora.
Kad ispričaš ovako nesto ljudskim govnima, uglavnom budeš ismijan ili ti se kaže, uvijek tebi netko nešta.
Hvala lijepo na čitanju.
IMG_20220621_074917.jpg

Tužan sam.
Edit: ovo je mater. Traži ih cijelo vrijeme. IMG_20220727_102020.jpg
 
Poslednja izmena:

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.041
15.540
358
5 malih mačića je hranila mačka. Nekoliko radnika uključujući i mene je hranilo mačku. Kad idem kupiti hranu sebi, kupim i 10 dkg salame, zamolim prodavačicu usitni u kockice.
Imala je frišku vodu. Mačići su sisali, bili sretni, igrali se u dijelu dvorišta firme gdje je otpad i škart...
Toplinski je val opak, u fabrici je prevruće, ventilacije, klime ili sl nema za radnike, transportni ulaz je non stop otvoren. To nam je direktor namijenio da imamo zraka!!!
Mačka je sklonila svoje mačiće u taj drugi dio dvorišta, da ih makne sa ulice...
Jučer mi je prišao jedan radnik sa suzama u očima, išao je nahraniti mačku.
Neko ljudsko govno koje radi s nama, pretpostavljam uz naredjenje nekog od govneta iz uprave je pohvatao mačiće, napunio kantu od smeća do pola sa vodom i ubacio ta jadna mala vesela stvorenja u kantu i potusio ih.
Sa suzama u ocima mi je rekao, gledam u mrtve mačiće i vidim tragove kandži na prljavoj kanti za smeće... htjeli su se spasiti.
Idem danas opet raditi u tu firmu.
Šokirani smo.
Kazna za to zlodjelo je godina dana zatvora.
Kad ispričaš ovako nesto ljudskim govnima, uglavnom budeš ismijan ili ti se kaže, uvijek tebi netko nešta.
Hvala lijepo na čitanju.
Pogledajte prilog 448427

Tužan sam.
Edit: ovo je mater. Traži ih cijelo vrijeme. Pogledajte prilog 448443
Nikada mi neće biti jasno zbog čega i zašto i kako to može neka osoba da uradi, sigurna sam da takva osoba može da ubije i čoveka.. Strašno koji degenerici..