Psi i mačke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Kazu da je pas covekov najbolji drug...Vecina se izdire na pse,tuce ih,kaznjava ih,zabranjuje slobodu...I posle svega toga u slucaju opasnosti pas bi uvek skocio da "primi metak" umesto svog gazde...Kazu da je covekov zivot vredniji od pseceg...Moze li jedan smrtnik da odluci o tome?Moze li milion smrtnika da odluci o tome?Nevazno sto je covek smrtnik...Na nikome od nas nije da odlucuje o necijem zivotu...
Ja pse obozavam i nikad ne bi svog psa ostavio na milost i nemilost ulici...

Dakle...Kazu da je pas covekov najbolji prijatelj,a vazi li i obrnuto?
Podelite sa svima vase misljenje...



Edit; LucidDream,nadodao sam i mačke u temu.Ako je bed,vratit ćemo na izvorno.
Pas i mačka ... drugara dva :D
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Sskole and Katica

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
I ja volim pse ma da nikad nisam imo nijednog....
Nedavno sam trebo nabavit labradora...al jebeno je jer mi je obaveza veća ipak nije pas samo da ga kupiš da mu hranu baciš i gotovo....a ja sam po prirodi ne toliko odgovoran i zaboravljiv tako da.....
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
obožavam pse ali eto ni ja nikad nisam imo psa , razlog živim u stanu , a psa nebi nikad držo indoor čisto iz higijenskih razloga i mirisa . kažeš da ljudi tuku pse , kažnjavaju i oduzimaju slobodu to je istina al nisi pogledo drugu stranu medalje(naravno da sam protiv bilo kakvih maltretiranja životinja), ali nemožeš psa pustit da radi šta oće jel onda radi sranja , ne kažem da se treba iživljavat al psa nekad moraš malo udarit ili zaprjetit kad napravi nešto loše(čisto da nauči reda). čista simbioza čovjeka i psa di je čovjek gazda a ne pas!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
to su kretenčine iskomleksirane koje su mama i tata peglali kad su bili mali i sad su **********e pa se iskaljuju na životinjama , tu stoku pod nož naravno !

:punch2:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ja volim kerove ali nisam nikad imo ni jednog, posebno volim ogromne kerne puno su mi simpatičniji od malih kerova, sam mi je u potpunosti retardirano kad i neko uzgoji kera koji ubija sve osim svojeg vlasnika mislim totalna glupost
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SoStoned

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Covek koji uzgaja pse da bi ubili nekoga je kukavica,samoziv covek,treba mu neko ko ce da udje u mrak umesto njega,a krije se iza maske zloce...

Evo pre neki dan lik prodje kombijem 90 km\h ne ukljucujuci zmigavac,kao da i zgazi mom drugu 2 kuceta ispred njegove kuce...Djubre jedno...

@Choki Labradori cu veoma lepi psi,pogotovo crni...Uvek spreman za igru,i miran kad mu naredis...Naravno prethodno izdresiran...Mada ja nevolim svo vreme s kucetom(a to je mozda 15 min dnevno,jbg) provesti dresirajuci ga...Samo mu pokazem par trikova i posle ga prepustim slobodi...:sun2:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ma psi se ponasaju kao da im nikad nije dosadno...U selu se setaju gde hoce...U gradu ne mogu da ih drzim...Moji se nikad ne bi slozili...Moj pas obavezno nadje svalerke,i veruj mi nije mu dosadno...lol:hotpants:
 
  • Haha
Reactions: Katica

terrible

Aktivan Član
31.12.2007
67
11
8
38
Divna životinja sa boljim karakterom od većine ljudi. Imao sam jednog kao klinac kad sam jedno vrijeme dijelio kućicu s njim. Doslovno sam preko noći spavao s njim... i onda su ga jednog dana odnijeli u drugo selo... :(
 
17.03.2008
31
0
0
37
Psi predivne zivotinje jako ih volim i imao sam jednog 13 godina kod sebe kada je preminuo par godina nisam vise nabavio jednostavno nijedan ga nemoze zamijeniti cak sam i plakao kada je umro ali eto dogadja se , da ga je ikada neko udario ili nesto mislim da bi taj tip preminuo jako je bio miroljubiv i nikada za 13 god njegova zivota nije ni minutu bi zavezan... i da citao sam u novinama kako je neki vlasnik zoo parka pustio tigrove na ulicu jer mu opstina nije kao davala novce za hranu i tako tigrovi setajuci gradom napadali ljude kada u jednom trenutku je tigar napao tipa koji je setao pudlicu ili pikinezera neznam tacno mali cucak se zaletio na tigra i napao ga tigar je pustio tipa a cukici odgrizao glavu :((((((( gazda je prezivio mali cucak mu spasio zivot .

RESPECT THE DOG`S
 

korjenko

Aktivan Član
19.12.2007
93
2
0
48
eo moje ljepotice sa djecicom, 3 setnje dnevno po sumi i obadvije sretne! Naravno da to nije moguce bas svaki dan





Vise puta sam se jos kao klinka potukla s ljudima koji su maltretirali zivotinje, pa sam tako imala i okrsaj s jednim murjakom koji se uplasio kada mu je prisla moja kujica i izvukao pistolj i lupio ju s njim po glavi. Ljudi moji, meni crnilo pred ocima, imao je onda okrsaj i s mackom :) dobrano izgreban i izudaran, pod cjenu da me kokne tim pistoljem
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
tko tuče životinje je životna budala i treba njega 15 dana dan i noć lomit da vidi na svojoj koži... svi možemo samo učit od životinja, pogotovo pasa koji su se, eto igrom slučaja, našli s čovjekom...predivne životinje, spontane, razigrane, pametne...isijavaju energijom, nadahnjuju, uveseljavaju...treba ih definitvno držat za druga i kao nekog tko uvijek može pozitivno utjecat na naš život, svakodnevicu...:thumb:

Inače, više preferiram veće pse, ne one male na baterije...oni lovački su mi zakon, da znaš da se pas može sam za sebe pobrinut, da je jak, sposoban... psa ne bih "imao", zbog nekih moralnih i činjeničnih razloga, kao i zbog toga da toj životinji definitivno treba sloboda, priroda, šume livade da se istrči, iživi:) a što se tiče discipliniranja, hehe, treba ga malo po guzi da nauči inače to krcato energije pa poblesavi, ko pas od mog frenda, poludi, zabijele mu se oči i onda počne ljudima skakat po faci, na leđa, grist iz zajebancije:D uvijek kažemo, prebi tu đukelu, to će kasnije bit divlje i napadat i grist ljude:D :D :D hahah

I još bi htio reć za igru...psi se odlično znaju igrat...bilo oni zajedno, međusobno, bilo s ljudima...to je nešto predivno kako se na toj razini možemo pronaći i razumijeti drugim neverbalnim jezikom:) jedan terijer od amiga, uf...s tim psom se baš dobro slažem i igram, pametan i bistar i zna mnogo igri:)) najjače mi kad se igra skrivača, pa te onda traži po kući...hehe, ma slatkice:) umro mu ovih dana i pit bull...on isto bio mazica i s njim se čovjek isto mogo igrat dan i noć...stavljat mu ruke u onu čeljust...uf koji par, većeg nisam vidio u svojoj vrsti....a umiljat:)))

psi su zakon;) ne samo čovjekov najbolji drugar...već biće koje nadahnjuje i uveseljava ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
naravno da ne volim da gledam kako neko mlati zivotinje,ali ako ces da imas pametnoga kucka moras da ga`vaspitavash`.stric mi drzi odgajivachnicu sar planinaca tako da sam s psima od kad sam rodjen.do skoro sam imao crnog labradora ali neko iz komsiluka ga je otrovao.cim se neke pare pokupe uzimam labradora zlatnog...
 
01.02.2009
0
6
0
38
aaaaaaaaa obozavam pse, ja bi svoj zivot dala za psa majke mi moje....
ak posjedujem ikakvu slabost, to je onda prema psu, et jbg sad sam pozelila svog dzekija :'( koji je trenutno kod nensija jer se ja ne stizem brinut o njemu :((( aaaaaaa sam kad vidim njegove smedje okice, ubit cu seeeeee, strasno ga volim......