Psihicki problemi...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

shitguy

Banned
Banovan
25.12.2013
2
0
1
Pozdrav svima, evo upravo sam se registrirao da podjelim sa vama moj problem.. Ovako imam 17 godina trenutno, poceo sam pusiti marihuanu sa 16 i pusio sam pola godine intezivno, znaci 4-5 jointa dnevno, (i odlucio sam prestati zbog sljedecih problema) eh ovako sada imam nekih psihickih problema, pa da vas pitam jel to zbog trave? Ovako neznam od kuda da pocnem,ali aj ovako cu probat.
Imam problema sa pamcenjem, zaboravljam stvari koje su mi ljudi rekli prije par minuta i tako.. Neznam gdje ostavljam predmete po kuci ili slicno, Teze komuniciram, brkam padeze. i rijeci, komuniciram ko debil, treba mi dosta da slozim jednu pravilnu recenicu, ono sto mislim da se desilo jucer se zapravo desilo prije 3 dana, teze ucim tj uopce nemrem uciti, inace sam ucenik gimnazije, stalno spavam, nista mi se neda, mogu zuriti u jednu tocku cijelo vrijeme.. e ovo me najvise brine znaci kada nisam napusen, skroz mi je cudno u glavi, ko da sam konzumirao marihuanu, vidim drugacije nego sto sam prije vidio ko da mi se vrti malo, cak u jednom trenutku postanem paranoican zbog toga, mislim si u glavi joj ne tak ce mi sada biti cijeli zivot.. neznam brine me to uzasno, jel moguce ako prestanem pusiti gro, da ce mi to nestati, jel ima netko slican ovakav problem ?
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Nemoj pušiti barem godinu dana. To ti kažem bez obzira na probleme. A što se problema tiće, stvarno ne znam... jesi konzumirao što drugo?

Usput, moram ti reći da ćeš uskoro dobiti ban, jer maloljetnicima nije dopušteno sudjelovanje, ali zbog tvojih problema te neću odmah izbaciti. Sorry...
 

shitguy

Banned
Banovan
25.12.2013
2
0
1
zlo&naopako je napisao(la):
Nemoj pušiti barem godinu dana. To ti kažem bez obzira na probleme. A što se problema tiće, stvarno ne znam... jesi konzumirao što drugo?

Usput, moram ti reći da ćeš uskoro dobiti ban, jer maloljetnicima nije dopušteno sudjelovanje, ali zbog tvojih problema te neću odmah izbaciti. Sorry...
Ej oprosti, nisam citao pravila foruma.. :/, Hvala na tom sto me neces izbaciti odma :)
ugl. nisam nista drugo konzumirao, trava je najvise sto sam probao...
 

doc_doc

Aktivan Član
13.12.2013
91
103
0
shitguy je napisao(la):
trava je najvise sto sam probao...
nemora bit droga, ako si uzimao neke lijekove ili uzimas uzmi to u obzir. ako dosta pijes ili loces to svakako uzmi u obzir!
moguce da ti se desio neki klik koji mozda i je 'okinula' dobra vutra u dobrim kolicinama ali najvjerojatnije vutra nije uzrok tome, tim vise mozes bit siguran ako nisi imao predsimptoma kod prijasnjih napusavanja.
I nisam skuzio jel i dalje pusis ili si skroz prestao na neodredjeno?
nabaci jos koju informaciju koliko se kreces, hodas odnosno jel si se bavio kakvim sportom ili trulis pa padas u letargiju, mozda ti je i tlak nizak
inace trava ne utjece na pamcenje i kognitivne funkcije dok nisi napusen
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Zlo ti je ljepo rekao. Prestani pušiti godinu dana. 4-5 jointa na dan za te godine je puno previše.
Takav ceo dan napušen nisi mogao nista napravit. 1-2 jointa na tjedan je dosta za te godine.
Tu marihuana nije razlog tvojih problema. Problem je sto si preterjivao, i sto nemaš uređenih
stvari sam sa sobom. Prvo Šola, prijatelji, sport i tek kad takve stvari uredis dode marihuana.
Jednostavno rečeno sredi svoj život.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.