Psychedelic trance music

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.11.2006
6
0
0
35
Hallucinogen, astral projection, man with no name, talamasca, 1200 micrograms, alien project, dogma3000 :banana_trance:

btw zero_l0gic, od hardcora si tu i tam znam omar santanu pustit, za nabrijavanje :lol:
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
oh da trance...obozavam ga...pogotovo napljugan...progress,house,psy,hallo,dark...sve^^
idem na partije...ofc x))))

trance mi je jeben...al nista ko hardbass....
 

DD

Aktivan Član
04.12.2006
352
17
18

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
za sve iz zagreba....sad 17 ili 18 je psygoa trance party ispod savskog mosta(preko puta mocvare)....nisam ziher kad....uglavnom ide iko?^^
ja da x)))
 
12.02.2007
2
0
0
41
@@ DD thx za linkove

@topic
pored ovog sto se nabrovali (osim sa Skazia..previse gitara..), dodao bih jos nesto meni awesome:
Space Tribe
Shpongle pogotovo Tales of the Inexpressible dobro mozda nije tipican psy..ali
volim i Ticon :)
 

BOTANIK

Aktivan Član
23.12.2006
55
18
8
e moj Yami..


nemogu ni nabrojati, previse dobrog od trance glazbe.. tople preporuke onima koji nisu slusali.. real stuff!
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
E zanima me da se na takom nekom trance, goa ili slično partyu pojavi metalac i panker jel bi ih čudno ljudi gledali ili bi sve normalno bilo.
Mislim na taki neki party na otvorenom
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Šteta što u Hrvatskoj ovakva glazba nema nikakvog značenja.. jednostavno ljudi nisu zainteresirani i rijetko da ćete nać nekog da to sluša a kamoli da se partiji organiziraju...
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Bloodspiller je napisao(la):
Šteta što u Hrvatskoj ovakva glazba nema nikakvog značenja.. jednostavno ljudi nisu zainteresirani i rijetko da ćete nać nekog da to sluša a kamoli da se partiji organiziraju...

Tu si u krivu. Scena je ove godine eksplodirala, i partyja ima skoro pa jednom tjedno.
http://www.trancepleme.com/
Na njihovom forumu ces nac sve najave Psy i Goa.

A Goa mi je stvarno nesto preposebno, frend DJ i Etnobotanicar iz Amerike ima pravo kad kaze:
The meaning of GOA
Current mood: aware

Goa is a form of music that is often credited to being originated out of the beaches and forests of Goa, India in the late 1980's. But the truth is that goa is merely a revival of the most ancient and most pure form of music that has descended upon the human race since the dawn of the first sun. It is the essence of life and follows the intricate patterns of nature. It is the archaic beating of drums to enter the trance dance state of mind. It pulls from the cosmic structure of sound, the entity that is music, which permeates all surroundings and weaves matter into a continuum of energy.

Goa is pagan. Goa is shaman. Goa is animal. Goa is plant. Goa is fungi. Goa cannot be contained, it spirals out and explodes into the fractalizing structure of the universe. It maps the inner mind and reverberates the consciousness into the outter spaces. There are no limits and there are no boundaries.

The DJ is the modern shaman. A neo-shaman. A neo-pagan. An age old pagan. An alchemist of sound waves.