Pućkanje trave?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
03.11.2016
20
31
3
31
Mislim da jos nema ovakve teme na forumu, pa rekoh ajde da zapocnem ovu.
Posto se trava pusi na nacin inhaliranja (uvlacenja dima u pluca) to je i jedan od brojnih nacina kako bi se naduvali odn. bili pod efektom THC-a.

Da li je neko od vas nekad puckao travu bez namere da se naduva? Ovo pitam jer moj komsija vec godinama pusi odn. pucka kubanske cigare (tompuse), rekao mi je da su tompusi zdraviji i daleko kvalitetniji od obicnih cigareta, sto se mozemo sloziti. Je li ima smisla takodje puckati travu na slican nacin kao i tompus kako bismo samo osetili njene arome? Znam da je glupo ovo sto pisem jer po toj logici samo bacamo travu i ne koristimo je za ono sto treba (a i kosta nas). Ovde se akcenat stavlja iskljucivo na aromu i puckanje a ne na dobro poznati high efekat. Nadam se da ste me razumeli.

Ima li neko iskustva da ovde podeli sa nama? :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Sumnjam da je netko pućkao bez da se naduva. Nekako mi se cini da to nije potpuni smisao vutre, iako je bitan dio u nas stonera, a i da ne kazem bacanje vutre.
Cigare se pućkaju zbog arome i zbog nicotine kicka ko ga voli pa odabere takve cigare, isto kao sto se i marihuana pusi zbog arome i zbog high-a. Jedini razlika je sto cannabis moramo udahnut da bi djelovao za razliku od duhana u cigarama koji se ne mora udahnut da bi djelovao.

Kako god, dry puff i aroma, zajedno sa mirisom vutre je meni osobno zanimljiva i bitna komponenta svega toga.
 

zxw

Aktivan Član
14.07.2016
199
1.660
143
27
Volio sam uvijek fuckat kubanke, pogotovo uz dobar whiskey, brandy itd. Medjutim kako sam poceo da duvam gotov skroz sam ih izbacio iz upotrebe. Znaci poznat mi je koncept i cari fuckanja. Tako da nevidim problem ako imas dovoljno trave da mozes sebi priustit da je fuckas sto da ne. Pogotovu neke sorte koje imaju bas prelijep miris i ukus!
 

Immortal Bitch

Aktivan Član
15.04.2018
159
534
93
Zna se da nisu samo kanabinodi vec i terpeni psihoaktivni,bilo bi zanimljivo probat puckat makar jednog cistog topa reda radi.Mozda se kanabinodi i terpeni akumuliraju preko zubnog mesa i grla, mozda se i mos prebit ne znam iskreno.Svaki bud kad zapalis THC pretvaras u THC-A i on je psihoaktivan,sad ako uvlacis u pluca dim ide direkt kroz organizam,a ako samo puckas mozda se i mos malo prebit,nisam probao da bih znao.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.