Pušenje iz nargile

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Uh nargila je zakon (ne zbog mog nika ;) )!! Ja je uvijek preferiram a cim budem imao vremena napravit cu tutorijal kako napraviti homemade na jedan odlican nacin:vb_smash:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica
27.06.2008
10
1
0
48
jednom sam napravia jednu od žarulje
žarulji sam odpilao sami vrh onog djela koji se zavidava na grlo lustera
kacavidom probio unutrašnjost da bi dobio nekakvu boćicu
na dio koji se zavidava taman sjedne čep od fante kokakole itd
na čepu sam probio 2 rupe
u jednu ugurao cjevćicu, odnosno olovku puntaricu ona sta ima 10-20 punata koji se izvalce u krug kako se koji potrosi
gurnuo ga skoro do dna zarulje kroz čep kole naravno
i na vrh te cjevćice bi nabio smotani jojint
e a u drugu rupu na cepu sam stavio slamku, onu sa zglobom
naguranu samo malo kroz čep, na tu slamku se uvlaci
često bi uljevao lozu(domacu rakiju) kroz nju kad prodje dim to je milina
uuuuu napusen sam, valjda ce neko svatit sta san napisao
pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
nije bacanje al treba znati napraviti .. ja sam probao dobro je za drustvo ako hoces da pusis jedno 1h mozda i vise ...

ovako kad pripremas stavis hedic dole tj. kolicinu koju zeleis da stavis tj. da pusis.....odgore stavis mokar duvan taj sto ide naravno u nargili odgore navuces alu foliju izbusis odgore rupe jedno 10-15 sirine 3mm i stavis na alu foliju ugal taj za nargilu i eto.. inace ja imam nargilu i to dosta veliku pa imam malo iskustva sa tim ja kad napunim nargilu ceo ugalj izgori a jos moze da se pusi tak da samo napred podrav
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Pušio sam danas, otkrili smo pravu kombinaciju kako da gori ravnomerno bez menjanja uglja.Pa nas dvoje je pušilo jedn trećinu-četvrtinu paketa 20 minuta, odvalio sam se ko dupe.
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
da brate al taj duvan sto ide u nargilu je mokar .....
e sad najbolje sto bi bilo da uradis je da malo ovlazis vutru i da ubacis malo meda pa u friz tako da je cuvas samo za nargilu ili ono sto sam gore naveo to 20 min je malo sto si ti pusio minimum 1h sa jednim ugljom ... ja i moja devoja kad zadimimo al duvan ne vutru gori min 1h al ja znam kako skontao sam probaj experimentisi pa ces videti...

jos nesto kad bi stavo dole hedic naprimer 0.5g i odgore duvan imo bih 1h pusenja 100% sad neznam samo koliko vutra bi dugo izdrzala al 1h sigurno dima..
 

bahatee

Aktivan Član
09.10.2007
99
6
0
33
Imam kući nargilu :p
i iz iskustva kažem da je odlično!!
A zbog duhana (ja najčešće uzimam neki voćnog okusa)
niko neće provalit (tj. namirisat) šta šišpu.


I onaj dim mi je nekako kulllll
:vb_kez:
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
hmm...nisam pusio iz nargile al ful bi volio probat i brijem da je predobro....
hehehe pusiti joint na nagrilu lol...hehe koji je to ku-rac onda? :p nargila nije...
 

nocna_ptica

Aktivan Član
20.01.2008
78
1
0
31
ja sam kod kolege pusio duvan na nargilu...prejebeno dobro je bilo...

al da nije samo to, on je dofurao nargilu, a u njoj je ostalo smole ok kojekakvog kreka i trave...ostrugali to, pomjesali s duvanom i ubili se sedmero nas...halucinacije brate mili...

sjecam se zelenog sunca XĐ

peace, nargila 4eva
 
07.06.2015
1
1
3
46
Pozdrav, vidim imate iskustva sa tim pa haj nek mi neko objasni kako bi bilo najbolh napraviti neku dobru nargilicu za dvoje, ali da bude lijepa da mi moze stajati u sobi. Volio bih najvise kad bi se mofla doraditi neka kupovna.
 
13.01.2014
29
29
8
11252631_1596699687254823_6842710294880761366_n.jpg

Moje pusenje nargile nedavno :D