pušenje kroz lulu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Naravno da mozes...ustedis na rizlama...brze spremno za koristenje...

Samo racunaj da ti treba veca kolicina kad pusis na lulu i time ce ti odmah dim biti jaci i prije ces se prebiti...

I naravno da neces pusiti kao sto se pusi duhan na lulu, nego ces uvlaciti...inace nema bas puno smisla... =)
 

Parazyd

Aktivan Član
21.04.2011
254
31
18
35
Mozes pusiti na lulu.

@Sekach: Ne treba mu "veca kolicina", moze se i napraviti mix s duhanom ili mentom...
 
10.11.2008
42
7
8
37
Mozes naravno samo ja ti to ne bih preoporucio. Probao sam iz takve lule pusiti a i iz neke profi lulice za marijuanu koju sam si kupio u headshopu. Stvar je da mi je to pusenje iz lule sprzilo grlo, sinuse i pluca.
Inace pusim vec plavi walter 10 godina, travu isto toliko i osim par instanci gdje sam previse vukao pri kraju pljuge nisam imao vecih problema. Medjutim kod lule svaki put sam osijetio bol u grlu i prsima.
Iskreno bih ti preporucio da zaboravis na lulu te se drzis pljuge ili si nabavi par neki vaporizer. Ako vec inzistiras na luli izvadi filter iz cigarete i ubaci ga u cijevcicu ili prvo uvuci lagaaaano dim u usta te ga drzi
dok se ne ohladi. Kod pljuge dim prolazi kroz travu/duhanu te se filtrira i hladi te ZAR ne izlazi direktno van, kod lulice to nije slucaj, mali uzareni dijelovi biljke ti lete kroz tu cijev bez po muke.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: LupusHerbivor
26.09.2010
4
0
0
37
Parazyd je napisao(la):
Tebi lete ti komadici jer neznas nabit kako treba...
Nije lula za svakoga.

da istina..meni se isto to dogadalo na pocetku, vukao sam vruci dim. sad sam se vec priviknuo i ne dogada mi se vise to. jednostavno treba praksa da se slozi lula.
 
20.02.2014
15
13
3
28
E ljudi,jedva nadjoh ovakvu temu...:D
Samo ako neko moze da mi objasni,kako se pali duvan ili trava?
Nabavio sam lulu pa imam "merak" da probam i iz nje...:D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
28vt7bk.jpg