Pušenje trave i upravljanje vozilom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Imam anegdotu, vezano za vožnju, jedan jako dobar prijatelj je dok sam još na ulju od PCja brijao, e pa jedno
jutro je došao kod mene i maznuo sa mnom 0.33 g i super je taj dan izdržao...
Kad je odlazio doma navečer pozdravlja se sa mnom i gleda ja novih 0,33 uzimam i križa se....
Sutradan smo išli navečer negdje i on opet uzme 0,33. Ulje ima tendenciju da se akumulira. A mi otišli (nas dvojica) na lokaciju koja nema
signala i tamo trebamo nešto obaviti... Sjedimo u autu i čekamo i pogledam ga,a on klonuo i zuri u jednu točku. Pitam ga možeš li voziti (a on je jedna od
onih osoba koje nikad ne kaže ne mogu), a on samo klimne glavom i izusti NE...
Sve mi je bilo jasno...
A mi usred pm, on razbijen, a ja na terapiji i šta sad moram ja voziti....
Ali da vam pričam dalje – NIKAD, ali vjerujte mi NIKAD se nisam nasmijao u životu ko tada, kad smo došli do signala zvao sam sve zajedničke prijatelje
da čuju kako nam je frend u elementu...
Nažalost ne mogu gestikulirati, ali strah i prijezir u RH je bio... I hrpa smijeha...
Da nisam vozio doma smrzli bi se...


Nakon toga više nemam problema s vožnjom u napušenom/nauljenom stanju....
 

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
voznja i pusenje nisu pametna kombinacija, ali nisam ni ja pametan heh. ovo je jedno od meni najdrazih iskustva na ganđi, trebo sam solo na put nekih 400km, zapalio jednog topa i slozio jednu putnu, 5 sati voznje i soliranja na najljepsi jesenski dan u godini, warren zevon na radiju, i lagano 60/80kmh starom cestom. u zivotu nisam tolko sčilano uzivo u voznji ;)) ipak svakog drugacije puca, zato oprez i nikad na pospanom highu na cestu, sretan put ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 11111987

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ja vozim već 13 godina, uvjek sam navaren jer sam se ostavio cigareta i samo vutru pušim. Posao mi je isto vozač-dostavljač, i tokom posla pušim jer je posao prilično dosadan kad se voziš sam, ponekad i do 1200 kilometara u danu. U ladici od službenog auta uvjek moram imati bar 2-3 frule smotane, i iskreno nikad nisam imao problema sa koncetracijom ili reakcijama tokom vožnje, čak tvrdim potpuno suprotno a to je da se navaren puno bolje koncentriram na moj posao, tj. vožju.
 
07.03.2012
20
1
8
33
Zadnje 3 godine skoro svako vece vozim napusen kad se cimam po gradu i idem negde. Jednostavno se opustim i uzivam dok vozim, mada inace volim voziti ne znam zasto. Jedino izbegavam preko dana voziti kad zapalim jer se ponekad znam dobro istripovati... Kad vozim na otvorenom od grada do grada bas imam osecaj kao da putujem 100 godina. A takodje imam druga koji isto voli napusen voziti :)
 

Smoke_Weed

Aktivan Član
10.09.2012
111
91
0
Dolina Vutre
Baš volim da zapalim dok vozim, onako lagano 2-3 brzina, otvoreni prozori i lagana muzikica. Obicno tako radim kad ne mogu da zapalim kuci, samo je zimi malo zajebano da otvaram prozore zbog hladnoce, ali ne smeta, jos vise se uduvam kad dim ostane u autu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dr.Chronic

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Vozim oprezno kad zapalim.Puno detalja gledam,gledam u daljinu da nebo slučajno ugledao 'lizaljku'....i onda se trgnem i shvatim da sam odvezao 1-2 km a da se uopće ne sjećam puta...
Vozim polako,najsigurnije je iza policijskog auta,...a ako ti ide u susret,isto je dobro.
Ne volim biti prvi u koloni a skroz opušteno vozim dan prije blagdana nekih...jer je onda velika gužva uglavnom,sporo se vozi i svi slušaju policajce koji reguliraju promet...ali ne zaustavljaju.

Uglavnom,smatram se dobrim vozačem...jer poštivam pravila i ograničenja,vežem se i ne pijem alkohol.
Al' mi tlaku stvaraju policajci :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Prije par dana ja tako oko ponoći nadođem na ideju da si zafrčem jednoga i bacim đir laganini. I tako se ja vozim i varim laganini nekih par minuta i odjednom drotovi se stvoriše ispred mene u astri karavan, vozi se ekipica 30 na sat i patrolira laganini. Ja na brzinu gicu u pepsaru, zatvorim je, otvorim desni prozor do kraja i laganini iza njih se vozim. Kad ono oni upališe sva četiri žmigavca i ja reko, neka dečki lagano patroliraju, bar su mi dali znak da ih preteknem, i to i napravim laganini, opalim žmigavac, preteknem ih i fino 50 na sat i gledam ih u retrovizor. Nije prošlo ni par sekundi kad pale majstori rotirku i zamnom. Joj reko šta mi je sad ovo trebalo. I niš ja lagano sva četiri i stanem sa strane na autobusnu stanicu i eto ti njih stanu usporedno do mene, ja otvorim prozor, oni otvore prozor i veli mi drot: "Momak a da upališ svijetla, ipak je noć vani?" a ostalih dvojica sa njim u smijeh. Ja sav pogubljen, pogledam, kad ono ja tupan vozam se u sred noći bez svijetla :) Moja reakcija je bila smijeh i samo "Jojjj jesam glup, hvala". I tako ja upalim svijetla i svako svojim putem, haha. Prilično sam imao sreće što sam naletio na koliko toliko "poštene" štrumfove.
 

Alika

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
23.09.2011
90
62
28
39
Nisam vozac jos uvjek ,nadam se uskoro. A pandur u ovom klipu mi izgleda pre zbunjen ,hahah mnogo je smjesan ko da je dunuo pa stavio kapi i dosao njih da testira . I dedica koji ne moze nos dohvatit e jes im fora :) Naduvali ga pa nos da pipa :iloveyou:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ¤ tweety ¤

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
i ja sam kao mladi znao voziti tako ali sto sam stariji samo zatvoren prostor ili negdje vani bez auta, nedaj boze da se sta desi ni kriv ni duzan snosis sve posljedice iako nisi kriv a kako ekipa danas vozi kao da nema sutra
 

¤ tweety ¤

Aktivan Član
25.01.2013
98
114
0
34
SLO-Era je napisao(la):
Ako več urličemo,da nam je vutra deo osobnog uzitka, nekim lek... onda je fer ,da budemo odogovorni do drugih.
:respect:

vozim napušen ali mi ne pričinjava zadovoljstvo,dosta sam obazriviji,vozim sporije i maklsimalno sam fokusiran na dešavanje isped auta da mi se nekad desi da ne registrujem znak "stop" ili sl. Definitvno mogu da zaključim da mi smanjuje moć zapažanja
 
09.02.2013
27
9
3
36
Ja sam okusao svoje sposobnosti napusen donekle na motoru,vjerujte mi nikada vise imao sam 17 godina tad *mlado ludo* ljudi sada niti auto niti motor na pljugama samo chilana s curom i psom po shumi ..prvo zapalimo gicu onda ju prasim a pas oko nas trckara .....