Pušiona Grow!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
ha ha ha , evo dokopo se koleginog laptopa pa na brzinu uploadujem slike da on nista ne skuzi satro mu skidam kodeke i te fore pa da vam puknem jednu slikicu . Inace danas sam posjekao dvije biljke dok su ostale dvije jos malo pa gotove evo slika i palim :icon_lol::icon_lol: eh da ovo lijevo je northernlightsxbig bud a desno je white skunk ne preporucujem vam nista sto ima veze sa big bud jer se od tezine biljka toliko savija samo sto ne pukne. evo uspio sam jos jednu

White skunk je prekrasan ali NLxBB ima jako lijep socni miris a o radu cu vam sljedecom prilikom
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Kralju..svaka čast...i ovo je odlično:clap:
makar nismo gledali od početka..ccc...ali ti je oprošteno!

Svaka čast:thumb:

Peace:maryjane:
 
29.08.2007
40
1
0
32
Ljepo,ljepo,vidim super napreduje i ide njoj,samo javi nam se sa jos novih fotki!!!:icon_lol:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Nema kaj, to se zove uspješan uzgoj! :181:
White skunk stvarno izgleda bijelo, a NLxBB izgleda močno i sočno! Njam njam :sun2:

Čestitam! :clap:

Boz:sun2:
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
:icon_lol::icon_lol::icon_lol: odlicno s obzirom da sam imao najjeftinije sjeme ali idemo dalje sljedeci je u planu Jack Herer pa kud puklo da puklo inace sljedeci growdnevnik ide sa hidrobuble metodom koja je najednostavnija za hidropocetnike.
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
Samo da ti kažem da je Jack herrer jako visoka biljka i jaka tako da ako nemaš pravu visunu box-a nemoj ni pokušavati jer ćeš se izjebat .to ti je stari uglavnom sativa brutalna ali ide u visinu dosta . i pusti one sheme kratka vegetacija ili sl. ako nemaš dosta prostora ne isplati se je po meni da bi došao do izražaja treba imati visinu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.