Pušiona Grow!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
Inspiriran nestasicom dobre vutre odlucio sam se pozabaviti vlastitim uzgojem vlastitog korova za vlastite potrebe. Bilo mi pun mi ***** glupih dilera, balkanskih ruta , jebene sjemenuse sa bijelom kapicom na glavi porijeklom iz Metohije i jos da ne nabrajam cega sve tako da sam jedan dan poludio, iscupao sifone iz sudopera, skinio onu limenu plocu okrenio je naopako dodao jos malo visine i ugradio MH sijalicu (koju cu u skoroj buducnosti pojacat sa CFL opcijom) uostalom posto slika govori vise od tisucu rijeci pogledajte sami



U zemlju sam ubo netom izasle klice moje omiljene vrste N.L koja je u ovom slucaju mjesana sa B.B sortom tako da se dobar kvalitet i kvantitetizira. i desilo se ovo



Postovano citateljstvo kao sto samo ime mog grow dnevnika kaze ovo ili ce biti pusiona ili ce se popusit , a potaknut dosadasnjim pozitivnim iskustvima u gajenju korovine i zahvalnoscu prema ljudima sa ovog foruma odlucio sam se se za javno objavljivanje mojih uradaka tako da sljedecu epizodu mozete ocekivati u dogledno vrijeme a do tada nervozno listajte stranice foruma u potrazi za novitetima, grizite nokte, prebirajte sjemenke po panjevima ili sta vec zelite vidimo se u sljedecoj sekvenci ma ima da nas citaju i s "Konoplje" slovenci, mi smo groweri majstori porjeklom sa Karpata u boksovima nasim sija roba vrednija od zlata, ima da nam zavide španci, holandezi, a da nas kopiraju švabe i englezi
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
XEXE Samo napred... Ako nesto zapne pitaj... Taj Northern Light x Big Bud ne sme da bude pusiona... To treba popusiti... :D

A sta bi sa ostalim vrstama? Cini mi se da si imao jos neku vrstu...
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
Kako sam bio prezauzet ovih dana nisam puno paznje posvetio samom klijanju nego sam to na brzaka izveo, stavio sam po tri sjemenke razlicitih sorti u svako klijaliste (natopljenu vatu) ali jos je rano da pljujem po bankama tako da mogucu losu germinaciju mozemo prepisati najvjerovatnije mojoj aljkavosti. Ustvari tko zna vidjet cemo jos zasada neproklijale sorte su Northern light special i White skunk.
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
primjetio sam da mi se biljke izvijaju prema svijetlu , to bi po meni znacilo da im fali odgovarajuceg spektra zato sam boks obogatio sa cfl pojacanjem u vidu Philips tornado 23w 865 koje bacaju 1450 lumena po sijalici , danas sam stavio jednu , a planiram staviti jos jednu jer mislim da biljkama u ovoj fazi treba neko takvo njezno svjetlo uostalom vidjeti cu kako ce se moji ljubimci ponasati.


Danas tjedan dana nakon klijanja izgledaju ovako


a ovako izgleda nova rasvjeta u boksu


Uz sve to sam dodao malo vlage u vidu mokre plahte jer mi se biljke cine nekako bledunjavo , a uzrok tome bi po meni mogao biti manjak vlage.


Inace da napomenem da su sve tri Nirvanine sjemenke iznikle dok su i K.C Brains i De Sjamaan ovaj put zakazali tako da je ipak do banaka jer zasto bi Nirvanino sjeme izniklo a drugo ne da je u pitanju bila moja nestrucnost
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
evo malo da obogatim svoj growblog sa novim vijestima, krenio je i White skunk


tako da sam svoj mali boksic obogatio sa jos jednom vrstom


a nakon negdje dva tjedna moj N.LxB.B izgleda ovako

Inace zemlja je Gardol dosta jeftin u Bauhausu ,niskog ph-a tako da moja losa voda to izgleda nekako uravnotezuje pa zasada nema problema , a kasnije cemo preci na kvalitetniju zemlju i kisnicu ali otom potom.

sa svojim biljkama imam namjeru raditi triple potting sistem znaci jos malo s ovim casicama od pola litre idu u vece posude od 5 l sa boljom kombinacijom zemlje a nakon toga kad se razgranaju sve skupa stavljam u velike posude od 20 l sa specijalnim miksom zemlje kojem je osnova kupovni Substral pa nato ide stiropor,sitniji sljunak sa pijeskom komadici sirove gline za koja se koristi u opekarstvu i jedna saka gnojiva u granulama, a koje sadrzava sve otprilike potrebno za dobar urod i dobar ukus
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
Evo jedan ogledni primjerak korova iz mog vrta buducnosti danas nakon malo vise od tri tjedna cini mi se, izgleda ovako
, zanimljiv mi je jer za razliku od ( nadam se sestre) ima odmah od druge internode dve glavne grane i to dosta jake koliko vidim.:sun2:


obozavam ovaj hobi :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
Jedan White skunk se od samog pocetka ponasao cudno, imalo je neke uvrnute listove i dosta je zaostajao za ostalima iako je imao identicne uvjete kao ostale biljke koje super napreduju.




Danas pogledam u boks kad ono izbacio bobice, zanimljivo , ima manje od mjesec dana i stalno je na 18/6 ne kuzim kako se tako odjednom pokazao spol. jel to neka genetska uvrnutost ili je to do nekih uvjeta u boksu.
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
To je kao neko predcvetno stanje... na 18/6 mi se desilo par puta da pokazu pol. Nista... sta da se radi, ukloni muzjaka i nastavi dalje...
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
najvjerovatnije je u pitanju velika vlaznost zraka u boksu koja je naglo nastala ovih dana , a posto nisam imao hygro neko sam danas posudio i izmjerio i vidio da je cak 66 siguran sam da je to u pitanju. izgleda da biljka lagano pocinje da rikava pa onda sta ce nego da procvjeta i napravi potomstvo. i to samo ta koja od pocetka bila neka slaba i uvrnutih listova. ove se ostale drze dobro. ode sad odmah napraviti jebacku ventilaciju.......
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Nije to toliko visoka vlaga da bi napravila takav poremećaj...
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
Moguce al zato postavim tezu onako kako sam zakljucim i onda kad mi netko iskusniji objasni u cemu je stvar ja s radosti prihvatim novo saznanje.


Nego PH mi je enormno skocio na 7,3 dajte savjet kako da ga snizim.
 

Schlomo

Aktivan Član
26.07.2006
123
65
28
Pa malo vodu zakiseli sa necim kiselim npr. limunovim sokom, limunskom kiselinom, octom, ali u mini mini dozama :)
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
biljke otisle na cvjetanje u jako dobrom stanju pa cemo sad vidjeti omjer zena, jebiga nemam aparat kod sebe da vam pokazem kako to izgleda al imam neki osjecaj da ce to biti dobro. uff e schlomo jebiga malo sam previse zakiselio pa se poceli spustati listovi ali sam na brzinu intervenirao i dobro sve isprao destiliranom i sad je sve o.k i to sam probao samo kod te jedne, cisto radi eksperimenta. ajd uzivajte pozdrav svima od mr.skunka.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
mr.skunk je napisao(la):
biljke otisle na cvjetanje u jako dobrom stanju pa cemo sad vidjeti omjer zena, jebiga nemam aparat kod sebe da vam pokazem kako to izgleda al imam neki osjecaj da ce to biti dobro. uff e schlomo jebiga malo sam previse zakiselio pa se poceli spustati listovi ali sam na brzinu intervenirao i dobro sve isprao destiliranom i sad je sve o.k i to sam probao samo kod te jedne, cisto radi eksperimenta. ajd uzivajte pozdrav svima od mr.skunka.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Pa koliko si limuna stavio ? Da nisi napravio limunadu ? :icon_lol:

Ja bi na 1,5L vode stavio 4-5 kapljica ... onako odokativno.
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Pritisle me razne obaveze... jedva da svratim na forum...

Kako napreduju biljke? neka fotka?
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
Ma da naduvan ko zmaj stavio malo vise limunske kiseline i jebiga, al nema veze idemo dalje za iste pare , jebiga od germination miksa od 11 sjemenki raznih sorti i domaja ostale mi 4 zenke al ce zato bit do jaja.





Znaci ovako u boksu imamo 3 NLXB.B i jedan W.S grije ih umjetno sunce od 400 wati
znaci da ce prostora u boksu biti dosta i biljkama nece biti tijesno.


Danas sam ih malo počastio Guanom i od srece su odmah zaplesale jer sam im ugradio i zvucnik u boks pa sada veselo cvatu , a posto im je upaljen oscilirajuci ventilator izvijaju se u svim mogucim ritmovima. ma ludilo......

 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
pusiona braco , riknila mi maticna , a biljke nemogu vam rjecima opisati kako su prekrasne jebiga samo da vam se javim , nadam se da cu do berbe osposobiti komp pa da pogledate slike.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.