Pušite li čistu maricu ili...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nishiken

Aktivan Član
31.12.2007
53
3
0
88
hahaha :D :D

toga sam se sjetio prije par mjeseci pa sam malo googlao o upotrebi camellie sinensis za pusenje i naisao na par mjesta da je okej i takva konzumacija
 

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
49
Bez Flopsa, bez duhana, po mogucnosti na lulu, cista tlavica. To je to :)
A ako se malo i izgubi nemaveze.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Molim neka mi netko objasni kako možete pušiti cistu travu ako je zbilja dobra....ne mogu to zamislit......na bong ili lulu naravno da može cisto,još bolje....ali pljugu je jednostavno nemoguce.

Najbolje trave koje sam pušio je sasvim dovoljan vrhic velicine ovog smajlica za jebeno dobro napušavanje više osoba = :sand_play:.I kad to sve izmrviš ne možeš dobiti pljugu vecu od ++++++++++++ ,ma šta god rekli jednostvno nema smisla motat takvu pljugu koju popušiš u dva dima i ko da odma pušiš filter.
Jednako mi je neshvatljivo da netko puši cisiti hašiš ili neku finu travu bez Duhana u pljugi.

I ja sam prije mislio i to napisao(u istoj ovakvoj temi) da je bolje cisto i zašto i sve to o.k i sad mislim za neku lošiju ili prosjecnu travu da je bolje cisto ali kad sam isprobo neke trave vidim da to definitivno otpada za jake,dobro uzgojene trave......

Pušio sam jednom super travu,prekrasno miriši,super okus,ništa ne drapa grlo ali jednostavno slaba trava i moraš dosta popušit pa možeš i cisto ali da motam pljugu od par cm sa nekom jakom sortom nema šanse...to je bacanje i nije gušt.Kad naidjete,jer ocito neki još nisu,na pravo dobru travu shvatit cete da ne samo da nema smisla nego je i nemoguce pušit cisto u pljugi.Nego baš ko što se kaže dovoljno je "posolit" Duhan i dosta.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
NE MOŽE ČIST HAŠIŠ U JOINT DA SE PUŠI !!!
ali to samo dokazuje koliko nikada niste to probali ili razmislili šta pišete
volite da se hvalite neiskustvom
čista odlična vutra može u dva dima
ili u jedan
picolo dzokares iz dva cima izcimares
neko ne voli da puši
ili je na zajebanom mjestu pa mora to neprimjetno da uradi

i kako ti nama objašnjavaš kako se puši a samo jedan put si pušio extra travu?
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
balcan čitaj malo....jebote nemoj grist.

Pušio sam hašiš više puta i znam da se ne može motat bez Duhana!!!Napiso sam da mi jednako glupo zvuci pusit dobru Marihuanu bez Duhana ko i hashis bez Duhana,usporedba,kužiš?

A od kud tebi da sam pušio jednom dobru travu!!!?????Procitaj opet-pušio sam jednom(prilikom) super travu koja je bila super uzgojena i sve ali slaba pa je bio gušt pušit bez Duhana jer je trebala malo veca pljuga da se napušiš.

Ajde molim te balcan reci ti meni kako tvoja prosjecna pljuga izgleda?Ja kad motam izmrvim 1 cigaretu na rizlu,izmrvim komadic vrha i to je to....a kad imam lošiju travu onda izmrvim sve vrhove i smotam ogromnu pljugu...

De razmisli malo,pa kad uzgojiš dobru travu ili kupiš ono što kod nas zovu dobar skunk,da se sam napušiš dovoljno ti je toliko da smotaš pljugu od 1 cm ako ne racunas filter,i kako to možeš pušiti!???Pušiš odmah jebeni filter.Ma dobru travu smotaš malu pljugu i o.k ali ja govorim o super travi.

Dovoljno je da se sjetiš kad nam je netko pisao kako je doneo neku ludu travu iz Amsterdam i ZA NJEGA I FRENDA DA SE NAPUŠE JE BILO DOVOLJNO KO POLA NOKTA NA MALOM PRSTU=NEMOGUCE JE OD TOGA SMOTATI CISTU PLJUGU I .
Vidi ja tu nikad nikog nisam vrjedjo i stvarno ne volim vrjedjat ljude a ti to obožavaš,sereš i namaš pojma o cemu govoriš.

Dajte ljudi vald neko ima hrabrosti potvrdit ovo jer je istina.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
nemoj se nervirat čočeče nevalja ti to
ni ti ne čitaš
pričao sam u množini jer vas više to ponovilo

napraviću jedan snimak da vidiš kako se od pola nokta dzoint pravi

ja stalno pušim travu od koje ti je dosta pola nokta
neznam šta ti pušiš,ali ako si jednom pusio travu đe ti treba samo pola nokta
onda si jednom pušio dobru travu
ako je bila dobro uzgojena i kao sto kažes super a treba ti toliko da smotas
to nije dobra trava

ovo da miješaš sa cigaretom neću ni da kometarišem,ide uz tvoje godine
svako i sa malo iskustva zna da to ne valja,duvan se koristi ako miješaš

ne vrijeđaj naše iskustvo,nije ti prvi put

serem samo đe je već posrano
i ne vrijeđam ja tebe
nego ti sam sebe i mene
a ako mi još jednom kažeš da serem
viđećeš što je vnago i to kvalitetno
pola nokta i biće ti dosta
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
oh i btw...duhan nije stetan...samo ga tako promoviraju... xD

al fakat...ciste pljuge hashisha...di vi zivite...to jednostavno neide...radje onda pusi na tehniku vrucih nozeva ili lulu...kud ces cisti hash u pljugu...
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
b r a i n c h i p je napisao(la):
Ne razumijem, što se vi hvalite sa time da niste nikad pušili dobru travu? Razumijem ja i tebe, imaš pravo na svoje pretpostavke o 'pravoj' travi dok je ne probaš, ali nemoj ih pisati ko činjenice, osim ako ne želiš da ti se ljudi smiju. :vb_kez:

-Ček',ček',ček'...To ti hoćes da kažeš da ja ne znam sta je dobra trava???I da je nikad nisam pušio ni vidio??Kakve crne pretpostavke druže.I da jesu pretpostavke,a nisu sigurno jer nisam mamlaz da ljude furam i lažem po forumu samo da bi i ja tek nešto napisao,kako god da okreneš gori si ti jer odmah imaš predrasude o meni i tome šta ja pušim.Bezze je to što me odmah citiraš tek tako i govoriš da ne znam o čemu pričam.Jbg.Samo opušteno. p-e-a-c-e :hippy:

-Citiram Sky Wiklera:"I po milioniti put shvatim da sam upravu,jer pušim dobru travu,nemam problem u stavu,jer jednostvano čuvam svoju glavu!"
:facesjump::facesjump::facesjump::facesjump::facesjump:
 

gedoraX

Banned
Banovan
10.01.2008
32
1
0
38
evo samo da nadovežem kad vas vidim... kako je znanje :vomitwar: i :sand_play:
svatko ima svoje, nema konačne istine!
a ti balkan smoke i brainchip možete slobodno izbrisat sve moje postojanje na ovom forumu.
neželim biti član ovdje gdje šerifi poput vas moraju po svakom srat, samo zato jel možete.
glumite neke face tu, a kad bi vas ljudi vidjeli izbliza, vidjeli bi da ste totalni kreteni!!!
svi oni koji glume su glumci!
ali vi... vi ste bedaci kakvih nema... i nemože biti večih od vas!!!
gurnite si vaša pravila u vašu usranu guzicu!!


:b_hop::b_hop::b_hop::b_hop::b_hop::b_hop::b_hop::b_hop::b_hop::b_hop::b_hop::b_hop::b_hop::b_hop::b_hop:
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Da se pridružim :vomitwar:.Slažem se gedoraX s tobom makar vjerovatno misliš da sam i ja kreten.

I da prekini više s tim balcan_smoke,šta ti misliš da si jedini koji je pušio dobru travu.Još jednom(jebote ko u nižim razredima osnovne):pušim inace dobru travu i samo sam spomeno ko što je netko napiso vec-ako želiš pušit cisto treba ti trava sa niskim postotkom THC-a,mogu proci sve one 5-10% THC i to je sasvim dobra trava,netko više voli takvu nego 15-20% THC.

Kad nekom na ovakvome forumu kažeš da puši sranje travu to je ogromna uvreda.

Nemoj mi prjetit zbog jedne uvrjede kakve ti nanosiš svakodnevno i boli te ***** jer ti smiješ :cool44:.
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Gedora opet pokazuje svoju kulturu. To care, legendo.
Ostalima koji nas smatraju kretenima, zahvaljujem, i tebi Dirty, mada od tebe razumnog momka to nisam očekivao :(
Ja ne serem zato što imam neke 'ovlasti' srao sam i dok ih nisam imao. Jednostavno ne mogu prešutiti na izjave poput ove gizmove, da dobra trava dere pluća... ono stvarno nebuloze do neba i nazad, previse americkih filmova za mladež IMHO.... :hehe:

BTW guštam ko prase kad nekog ovako pogodim u 'žicu' pa mu slomim masku i pokaže svoje pravo lice i manire.

Uživajte mi zajednico :common028:

EDIT: tema je zatvorena, jer ne vodi nikamo... ako ima kakvih pitanja, molim na PM

glumite neke face tu, a kad bi vas ljudi vidjeli izbliza, vidjeli bi da ste totalni kreteni!!!
Ako si za druženje u četri oka, javi se, nije mi nikakav problem, samo bez nekih pederskih sranja. Pozdrav. :icon_mrgreen:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ok ljudi, slobodno vi pišite mišljenja i slobodno se suprotstavljajte mišljenjima drugih ako smatrate da su netočna... ali shvatite jednu stvar: NEMA VRIJEĐANJA
Ne kužim zašto je tako teško napisati; "ne nisi u pravu, to tako nema smisla..." nego morate napisati; "ti si totalni kreten i budala koja ne kuži ništa, tu se preseravaš po forumu i pišeš debilne gluposti..."

???

Moderatori bi trebali biti uzor tu, i ako smatrate da vas je netko direktno uvrijedio od nas moderatora onda se žalite administratorima, nema iznimka.
Gedora je htio ban i dobio ga.
I kad vas netko uvrijedi nemojte se spuštati na njegov nivo jer ćete svi dobiti negativne bodove zbog banalne gluposti... i onda tema otiđe kvragu kao ova, nije lijep primjer foruma.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.