Pušite li čistu maricu ili...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

gedoraX

Banned
Banovan
10.01.2008
32
1
0
38
da čujemo i mišljenja o tome...

:thankyou:
...ako več niije bila ta tema...:leafblunt:

ja sam ju pušio s duhanom jedno 4 god., dok nisam otkrio da ju ljudi puše i čistu!
otada izbjegavam duhan, jer me prenapuši!
dok čista ima taman učinak!
i još neš...što manje povučem, bolje me pukne!
naravno uvjek želiš jače, al onda mi nevalja!

i dali li pušite češće na rizlu ili bong?



i ako ko ima kakav dobar :RastaBong:da podijeli snama neka doda sliku!
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Bila je vec tema....

Gle nemoš vrhunsku travu pušit bez Duhana,objasni mi kako ces od komadica velicine nokta na malom prstu smotat pljugu?Bar ja tako mislim...inace ako je neka prosjecna trava onda je o.k cisto ali jednostavno i da smotaš neku pljugu od 3-4 cm....nije to to.

Pukne te jace s Duhanom jer te pukne nikotin jer ne pušiš Duhan inace.
 

gedoraX

Banned
Banovan
10.01.2008
32
1
0
38
da ali ja pušim u gedori, znaš več kak to izgleda..
a kad duhan pušim sam zavrti mi se u glavi, a s travom još gore!

a što se tiče malih pljuga one su mi okej.
 

hashberryboy

Aktivan Član
27.11.2007
174
4
0
37
nije da te prenapusi nego te duhan "otruje" posto nema filtera ko u cigari pa te vise tlak sora....nije da duhan pojacava ucinak...

molim iskusnije neka me isprave ako grijesim.... :goldmaryjane:

ja pusim s duhanom,ono full malo,sam da ravnomjernije gori....i da se ne gasi nakon svake serije....

a bongovi i to....jok....samo rizla...i eventualno oni blunt listici kako li se vec zovu....sa raznim okusima...

pozzzz :wave:

edit: coece sto ste brzi....
 

gedoraX

Banned
Banovan
10.01.2008
32
1
0
38
e ak ste več tu, jel zna ko da li je posuda sa zemljom koja je 18 cm u širinu, i isto tolko u visinu,
dovoljna da mi bude kvalitetna vutrica, odnosno šta može loše da joj bude?
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ma duvan odgovara pusacima duvana...Meni ne...
A i lepse gori sa duvanom...
 

domino

Aktivan Član
16.08.2007
116
3
0
38
Ja najviše volim bez duvana ali ne pamtim kada sam poslednji put tako pljugao... Da bi joint bio dobar bez duvana, po mom ukusu, marihuana treba da bude kvalitetno osušena i da ima low THC level...
 

marijuana lover

Aktivan Član
06.10.2006
135
1
0
34
ma ja uvijek sa duhanom pusim, i kad pusimo na bong , al to smo u zadnje vrijme poceli prakticirati,prvo napravimo đoju i onda stavimo tj prvo skinemo onaj čep di stavljas vutru i tu gurnemo đoju i onda rokaj, ono predobro bude i to
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
otada izbjegavam duhan, jer me prenapuši!
Nemoj misliti da ti nešto pametujem ili da te zafrkavam, ali iz postova ti se jasno vidi da se nisi u životu dobre trave napušio.
Sa duhanom se prenapušiš? Možda imaš osjećaj vrtoglavice od nikotina, ili od samog manjka kisika kod dužeg držanja dima ali to nije efekt koji se dobije kada se puši trava (mislim na travu normalne kvalitete, ne mljeveno granje i lišće kudelje).
Isto tako sa onim pričama o spravama za pušenje 'puca znaš kako' puca i lopatom po glavi. Što hoću reći, da je ne znam kakva sprava, nebi 'pukla' pa ni da je trotilom napuniš ako je trava nevaljata.
Da ovo razgovaramo u četri oka, dao bi ti vrhić veličine nokta, popusi ga kako znas, pa mi dodji sa dojmovima. Ali vjerovatno bi me vilama napao da sam ti uvalio famoznu travu prskanu acidom....
Nisam trebao ovo napisati, možda ispadam bezobrazan, ali jednostavno, nisi mi najbolje sjeo sa svojim spamanjem i popovanjem pa mi je ovako lakše kad napišem svoje.

Peace. :vb_kez:
 

nocna_ptica

Aktivan Član
20.01.2008
78
1
0
31
nie da sam sada pusio neke lude trave i to, tek poceo..al uglavnom.

kad je trava, uvijek sa duhanom se mjesa, a o skanku da i ne pricam...

bong neam, tak da su zasada samo rizle u modi, koje sam kul svladao i ono, zadovoljan sam kak mi gori i kak izgleda lijepo...neznam, nekak mi uzivancija mrvit i motat ono...sa uzitkom to radim, a bong mi nekak kad os da te pukne i gotovo ono...nie mi neki uzitak ali neka, doci ce i to...
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Kad bude oradio jedan dobar grow videce razliku izmedju onog smeca sto dileri daju i domacice ubice...:read:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ptico Ne shvatas sto se tice bonga...Uporedi kolicinu trave koju istrosis za jock,i kolicinu trave koju stavis za bong...Na bongu je manje i roka vise,tj brze...
 

Nishiken

Aktivan Član
31.12.2007
53
3
0
88
Posto u 95% slucajeva pusim sam, tada je to SAMO bong i samo trava. Za mene je duvan smrt, najgadnija stvar na svijetu, samo me osamuti i mucninu mi napravi i onda moram kulirati sjedeci nekih 15 minuta da me pusti duvan pa tek onda mogu ustati i normalno funkcionirati tj biti uduvan :)


Ostalih 3% duvam s nekim isto na bong cisto, a onih 2% su joxovi u kojima je duvan.

I poceo sam mjesati travu sa listicima zelenog caja kada nemam puno trave, to mi je prihvatljiva primjesa trave a ne prokleti duvan. bljak!
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Nepusacima duvana svakako je isti gadljiv,ali pusacima dodje kao nesto extra...Moj ortak obozava da zapali cigaretu posle joksa...:rasta1:
 

Nishiken

Aktivan Član
31.12.2007
53
3
0
88
Kako kome. Neki nepusaci ne mogu smisliti samu travu, nego samo mjesavinu s duvanom i na jox.

Isto tako, vecina pusaca kad je dok mene pusila na bong razderala si je grlo posto vide koliku dimcinu ja povucem pa oce i oni bit face, a na bong puse svake prijestupne godine pa se samo sjebu i iskaslju ko idioti :)
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
Ne znam kako mozete pusiti cistu gandzhu.Ako je dobra i bez sjemena onda nema sanse da je pushis cistu jer udara po plucima i zapinje za grlo.Jedino neku slabiju vutricu koja nije toliko potentna.A i shmek je bolji kad stavim vrh cigare nego bez icega.:icon_lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.