Puca me neki cudan trip

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.10.2017
23
41
13
25
Kao sto naslov kaze puca me neki cudan trip. Ovako pusim vec dve godine i od samog pocetka mog pusenja (no homo) bilo mi je sasvim ok, ali evo sad sam krenuo malo cesce eto leto je i tako pa ubijamo vreme na kreativan nacin (neko ubija alkoholom, neko travom - stvar ukusa).

E sada, pusim ti ja sa drugom i skupila se ekipa da chillamo i sve to. Ali mene puca neki trip da ne mogu da je*eno pricam , znaci mutiran sam.. pratim situaciju, svestan sam i cak smejem se i razumem fore ali jednostavno od mene ni rec, znaci nije mi da mi ekipa ne valja, da mi je dosadno i slicno.. meni je full ali ne mogu da pricam i ako pokusam to je jedna rec ili dva. Znaci mnogo me spusti i eto uzeo sam pauzu da kazem 10-15 dana rekao mozda sam sprzio dovoljno mozdanih celija posto sam pre toga malo presao umerenu granicu (napusavao sam se kao majmun (salim se ali je istina))
I eto opet ja odlucim isto chillamo po planu i isti *****..

Ako ima neko nekakvog iskustva ili neki odgovor dobro bi dosao. Time da ne planiram da ostavim dzu zbog ove gluposti jer me nije radilo ovako.. btw sredio sam i kod dobrog druga bas poverljivu travu i radi me isto..
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
pa nemoj pusiti te sto mnogo spustaju, mozda ti odgovara neka dizalica da ti da kreativnost i energiju...nesto sa vecim udelom sative i samo kazes sebi budi veseo i pricljiv, a sve ostale misli koje dolaze iskljucis na dugme on/off :rasta:

edit: sta te briga dal ces da ispadnes mutavac ili kolovodja bitno je da uzivas u dimu i razvijaj svoj film u glavi...reci im da si na karibima u mislima i nek te ostave :D
 
Poslednja izmena:
22.10.2017
23
41
13
25
Pa bas i ne mogu da biram izmedju indice i sative jer uzimam sa "ulice" sto se kaze.. ma danas idem na bleju pa cemo da vidimo kako ide, u svakom slucaju je meni full samo ne zelim da ispadnem neki mutavac u ekipi eto to
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

D27

29.09.2018
7
10
3
36
anonimalac123, onda iskoristi to da duvaš sam, neka te voze misli...
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
...pukni i ti njega ;), šalim se malo :D...
rKj420 pametno zbori :), ovo ti je najbitnije
(ništa drugo nego stvar psihe, ne razmišljaj šta drugi misle o tebi...kako kažeš najbitnije je da je tebi full...neka se oni pitaju šta ti misliš o njima i okreni stvar u svoju korist ;));

edit: sta te briga dal ces da ispadnes mutavac ili kolovodja bitno je da uzivas u dimu i razvijaj svoj film u glavi...reci im da si na karibima u mislima i nek te ostave :D
 
Poslednja izmena:
22.10.2017
23
41
13
25

Auuu navaren sam i citam ovo i udario me plotwist sa ovom boldhed lutkicom. Ty for this

Uostalom hvala na odgovorima, ali provalio sam otp sta je problem da kazem, trenutno do dns nisam bio u tom chill fazonu zbog faksa i gluposti i od silnog ucenja da bi stekao budzet eto ja sam ucio ko lud i onda mi mozak bio u nekom "analyze fazonu" i time ja sam uzimao da analiziram sve pa cak i sebe sto me dovodilo mozda do neke paranoje da ne budem "retardiran" (programerstvo je u pitanju pa se ne zacudite sto analiziram, bukvalno pravim algoritme u glavi kad razmisljam) i onda nisam ni bio neke opustene prirode. I eto tako ti ja steknem budzet srolam sa drugarima i povratak u moj stari mod i jbg trebalo mi je navaren dda shvatim to pa ta neka analiza mog ponasanja dok sam navaren mi je odmoglo prvo pa eto sad pomoglo.

False alarm sto se kaze..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: likfrik

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
pozz ...Ako već studiraš - poradi malo na bogatstvu svog jezika - čitaj beletristiku - i izbegavaj skrćnce ... ubiste nam bre jezik ... prvo ošišanim latinicama , pa sad i tom modom za skraćenicama ... treba da polomim mozak da razumem šta je odp !!! hahahhaha kažem ovo zbog tebe , ne zbog mene ...

marihuanu možeš da koristiš i za povećanje kapaciteta memorije ili za opuštanje pred ispit - ali dim dva - ne stupor pred profesorom ..

ako si uvatio uslov za budžet - bravo - bravisimo !!!! -----...................samo ti to ne vidiš ko razlog za podizanje samopouzdanja .... to je valjda blam ovih dana :zvezda::