Pukla mi biljka!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

alabama_kush

Aktivan Član
21.09.2010
85
9
8
36
metalmaniac je napisao(la):
griješiš debelo... ako bude pazio postoji mogućnost da mu se svi klonovi ili bar većina ukorjene, a to znači još puno malih biljčica... :D

treba bit optimist! nada umire zadnja! to sam i ja rekao kad mi je tuča sjebala sve biljke, a sad bujaju ko nikad prije, izgledaju ko mali grmovi...

peace!


ma neka se i jedan samo primi ja cu zadovoljan bit :D hvala!

:sun2::sun2::sun2:
 

alabama_kush

Aktivan Član
21.09.2010
85
9
8
36
Dr Grow je napisao(la):
I šta bi s tim klonovima?Jel uspjelo šta?

e ovako, danas sam bas bio na sajtu i 6 komada mi je ostalo, podignuti su i nisu se osusili. e sad jel smijem jedan od njih izvadit da vidim jel korjen pustio? a ako je da ih presadim na sunce?
 

Dr Grow

Aktivan Član
24.04.2011
65
6
0
39
Dosta škakljivo,ja bih iskopao biljku skupa sa komadom zemlje i sve skupa stavio u kantu s vodom da se otopi zemlja,ako je pustila korijenje na taj nečin se neče oštetiti a biljka se neće toliko šokirati,a ako nije pustila korijenjenje jbg ga..nikome ništa,nabaci nam fotku neku,skoro je polovina 7 mjeseca možda da ih staviš u indoor bi bilo bolje.
 

alabama_kush

Aktivan Član
21.09.2010
85
9
8
36
a jesu zive, samo neznam da izvadim jedan van jer me zanima dali je korjen pustio..ili da presadim na puno sunca pa sta bude..
 

Dr Grow

Aktivan Član
24.04.2011
65
6
0
39
Na sunce pa ko ga j..... nemaš šta izgubit,tu na forumu su prićice da kroz nekih 2 tjedna poćinje cvatnja pa da se malo poguraju do tada!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
ne budali čovječe! šta ćeš ih vadit? ako 2 tjedna stoje u zemlji i žive su, sigurno da su pustile korijen... nemoj ga izlagat svjetlu bezveze, samo stresiraš biljku!
 

alabama_kush

Aktivan Član
21.09.2010
85
9
8
36
e pa ovako, ja sam tu neke grane pospusto oko njih od drveca tak da im hlad napravim, a sad mogu napravit svjetla ako te grane maknem. da to napravim ili sta?
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
al se meni desi sranje danas, skoro sam umro od tuge...

prvi LST koji sam radio bio je sa tankom špagom i bilo je dosta na usko privezano, biljka nije imala mjesta da stabljika raste pa je zarasla oko špage. mene nije bilo 2 tjedna i desilo se eto. e sad su biljke na tim mjestima slabije i danas su mi se 2 najljepše biljke slomile. odlomile su se skoro do kraja, ostale su se držati na pola cm drva ili možda i manje... jedna je cijela pukla a na drugoj se odlomila 3 vrha (od 7 ukupno). jedva sam ih nekako oslonio na palice da stoje u prirodnom položaju kako su i bile i onda sam im napravio zavoje i na kraju sam ih imobilizirao sa nekim drvcima... nadam se da će preživit nekako, ako ne prežive i ja ću umrijeti od tuge jer su ženske, a što je najgore to su mi 2 najveće i najljepše biljke...
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Prezivjet ce. Ja sam svojevremeno isto zajebo ali s topingom, visile su grane na jednoj niti i nisam ju imobilizirao, ni nista i nakon par dana se sama zalijecila. nemas brige, ako si ju jos i povezao bit ce u redu.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
super, drago mi je da to čujem... usro sam se živ kad sam vidio da su potrgane, skoro sam plakat počeo... odoh ja da ih zalijem i da popričam s njima... :D
 

alabama_kush

Aktivan Član
21.09.2010
85
9
8
36
metalmaniac je napisao(la):
super, drago mi je da to čujem... usro sam se živ kad sam vidio da su potrgane, skoro sam plakat počeo... odoh ja da ih zalijem i da popričam s njima... :D

a hebiga ajde, desava se, nadam se da ce ti se oporavit bilje i da ces imat nesto za zapalit :icon_lol::sun2: