Pukla mi biljka!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
hvala na lijepim željama... evo već 4. dan otkako su pukle i rastu i dalje normalno, vrhovi se ne suše. neizmjerno sam sretan kad znam da će sve preživjeti...
 

lud

31.01.2015
183
106
43
drugari, pukla mi je donja grana od biljoze od jakog nevremena koje nas zadesilo,nedaj boze nikad vise,grana je slomljena, al je drzi podeblja kora,zeleni se lepo,nekako sam je povezao,i podmetu drvo i bandaziro je,dali ima neko neki savet dal treba taj deo necim namazati ili sta vec jos ucinitii? :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Ako si vratio na mjesto i dobro ucvrstio, ne trebas vise nista. Izolir traka oprema No.1 u tvom slucaju :) Obljepi dobro i ucvrsti i oporavit ce se......barem bi se trebala :)
 
12.04.2008
26
15
3
Možda da si stavio sliku mogli bi bolje predoćit kaj se događa ali oke je i ovako. Meni se dogodila ista situacije, ali ono prije 1-1,5 mjesec što je bila veća oluja jel. biljka kak je bila okomita pukla i nastavila rast pod kutem od 90, ja ju nisam htio dirat, i tako sam na "prirodni" način dobio biljku koja se u LST-u veže, samo što je ovo bilo hrpu stresnu, ali biljka je zarasla na mjestu gdje je pukla i nastavila rast. Pukotina je zacijelila, šteta što sam zaboravio slikat, baš sam htio pokazat. Kraj toga je bila muška biljka, nažalost. Nije zbog stresa promijenila spol, već je po prirodnom kodu bila muška....
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
juče sam imo smrtni slučj, 95 postotno pucanje, samo sam ju skinuo, nažalost, trebo sam probat sa bandažama, a kišilo ko iz kabla kad sam došo.
Pukla je onako čupavo, možda sam mogao upiknuti natrag budala.
Robe na njoj ima, ali da je bar 2 tjedna još izdržala, ta mi bila najdraža, jednom topirana, onako se srebrnila, najnaprednija u cvatu.
:fuck::fuck:
20150925_152942.jpg
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
izolirka da, ali i one slamcice za sokove, iseces po duzini i bandaziras.
da vizuelizujem sam sebe posle godinu dana :bocni::
desio mi se peh kad sam kosio travu i kablom polomio granu, ne skroz ali se obesila :GR jurnjava po kuci, nemam slamki, susedi takodje (sve seljaci, pijemo normalno :D trk do radnje a tamo samo tanke slamkice na sokovima, ali rade posao

DSCF6823.JPG
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman and Rancero