Pungent Jungle

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GrowerStoner

Heavy Stoned
31.07.2018
98
518
93
Jamaica,Kingston
Ime vašeg dnevnika: Pungent Jungle

Datum nicanja sjemenke: 09.10.2018

Početak vegetacije: 10.10.2018

Breeder: Dinafem,Pyramid Seeds,

Strain: Galaxy od Pyramid seeds i OG Kush x2
Vrsta uzgoja: Zemlja

Tehnika uzgoja: Low Stress Training, Screen of Green (ScrOG), Topping

Rasvjeta u vegetaciji: HID (ili hps/mh)

Snaga svijetla u vegetaciji (W): 400

Rasvjeta u cvjetanju: HID (ili hps/mh)

Snaga svijetla u cvjetanju (W): 400

Nutrijenti: Plantela List,Plantela Unirvezal,Plantela Cvet,Super Vit Hesi,BioBiz Bloom

Ostala oprema: Secret Jardin 90x90x170,Canafilter 425cm3,CoolTube 125/400

Dodatne informacije: Vutroljupci tipkamo se opet,ja sam spreman za novi pokret!
Ovaj puta samo Mreža i to čak 2 kata!
bit će i 4 strain,u ponedjeljak ćemo vidjeti i koji(supprise iz nizozemske).
Slika će biti uskoro.
Potovi 22l
Zemlja Plantela Ideal 50l s 30l perlita.


Slike boxa:
 
Poslednja izmena od urednika:

GrowerStoner

Heavy Stoned
31.07.2018
98
518
93
Jamaica,Kingston
puno biljki,malo mjesta, mirišim komplikacije u kasnijoj fazi
dosad se pokazalo čim manje kompliciranja i ekperimentiranja više plodova.....scrog sa više od jedne biljke je patnja a slabo koristi
tvoj box - tvoje biljke.....kak god bilo sretno dalje

Kolega iskreno smatram da nebih treballo biti punoo muke :) Pošto nemam širine ići ću malo u visine ;)
Imam još i jedan plan za roknuti hps 150w u cooltubeu među biljoze,vidjet ćemo imam puno više mogučnosti ovaj grow nego prošli :)
Iskreno i nisu baš eksperimentiranja,prvo topiram pa supertopiram i onda pod mrežu podvlačim i puštam same centrale da izrastu u 2 kata,kad prebacim na 12/12 skidam gornju mrežu i oostavljam na 1 mreži i tad kontam ubaciti hps od 150w među njih ;)

Hvala ekipa! :spliff::banana_rasta:::listomahanje::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jopezg

GrowerStoner

Heavy Stoned
31.07.2018
98
518
93
Jamaica,Kingston
Hellou moji vutroljupci update,izbačen cheese jer je u auto izvedbi došao,supprise strain Galaxy od Pyramid Seeds-a.

Na klijanju su:
OG Kush x2,tutankhamon i galaxy.

Uskoro slike :)
Fino su mi dali u tabakericama OG Kush i Cheese(taman za dim).
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Sretno i berićetno da bude, isplaniraj to sve dobro zbog prebacivanja na 12-12, što prije prebaciš manje ćeš komplikacija imati, jer 4 biljke na 80x80 gurati je malo zeznuto bez naknadnih treninga (lst/hst, croppanje..) ljepo ti je @Imbra Presvetli napisao, bit će zeznuto to sve izvesti na kraj ako budeš ih previše maltretirao sa treninzima, zato najbolje samo topiraj sa 4 na 3 nodu, sačekaj još 1 tjedan poslije toga, da dođu sebi, i odmah prebacuješ na 12-12 poslije toga i više ne diraš ništa, malo ih samo zavežeš ako se budu previše stretchale, kako god da okreneš bolje ti je prije započeti cvatnju, nego se zezati zbog 5 grama više sa prostorom kojeg nemaš... ja da sam na tvom mistu, ja bi to odmah nakon 2 tjedna vege prebacio na 12-12 bez ikakvih treninga, ali kako ko god želi, svoj si šef svog šatora jel..
 

GrowerStoner

Heavy Stoned
31.07.2018
98
518
93
Jamaica,Kingston
Večeras prave slike ekipa!
Evo jedna slika iz painta da me prokužite što izvodim.
1. mreža je iz 1 djela i uz pomoć nje dobijem extra 5-10cm prostora s svih strana,box mi je nekako "rastegnut" i uvuku se stranice radi ventilacije,a uz pomoć mreže mogu ga izvuć prema van i dobit dodatnih 5-10cm spacea.
2. Mreža je iz 4 djela i isto tako mi da 5-10cm prostora više,no u sredini krug da može proć ispod nje cooltube s 150w hps-om.
Mogao sam to bolje nacrtat no što je tu je,večeras prave slike(napokon) ::listomahanje::::lulamira:::banana_rasta:
Kod nekoga u dnevniku na forumu sam vidio takav princip s natezanjem box-a s 1 mrežom.
Plan.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar and Ivan78

GrowerStoner

Heavy Stoned
31.07.2018
98
518
93
Jamaica,Kingston
Vjerujem da misliš na kolegu @retko :)
Nek je sretno i nek bude kako si zamislio

U tom smislu samo nisam kod njega vidio,u ovom dnevniku je korištena "ograda" i pričvrščena je bila za stjenke boxa(600w setup) i naslonjeno stranice,tako da nategne box,da s 90x90 dobijem 100x100 površinu.
Hvala svima na podršci! Vidjet ćemo kako će to sve napredovat,no siguran sam da će bit fino i masno :banana_rasta:::lulamira::

EDIT
Izgleda da je @retko v dnevnik u pitanju,sad sam malo prelistao.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Ajde vidiš da su je ekipa i njemu komentirala kako ce mu biti tesko to izvesti ali imao je viziju i pravog mentora i ispao je vrhunski grow:),ako imas volje i ljubavi prema tome sve se moze ,mada bit će tu posla dosta.. sigurno ce uvijek netko uletit od ekipe savjetom ako zapne, sretno i prati se:thumb::popcorn::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GrowerStoner

GrowerStoner

Heavy Stoned
31.07.2018
98
518
93
Jamaica,Kingston
Imam uvelike drame s prenošenjem slika i updateom dnevnika,pa se izvinjavam na tome!
Krenuo s Composanom za početak,tuto isklijao i bacio ljuske,čekamo OG i galaxy.

CoolTube Mini i ETI 150 stigli,sad moram još tu mini žarulju dobaviti(nisu ju imali).
Dobio sam od Atami-a za cvatnju i još jednog proizvođaća nešto u šprici,piše da stablo odrvenasti od tog preparata,sutra više informacija i NADAM se slika.

Hvala svima na podršci ekipa!

Trenutno sam krenuo s 20/4 svijetlom,potovi su 24x24x26(malo manji nego zamišljeni).
Krenuo s jogurt čašama(navika),u glavnim potovima će bit mješana composana s plantela ideal-om i perlitom dodatnim.
Mreže će kroz kooji dan doći pa i to moram srediti što prije to bolje.
Stigao mi je i vapo(project x) tako da sada me gusta na maksimum ::lulamira::::vapor::::roor:::let: