Puno pitanja :$

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
05.10.2010
16
8
0
32
[Procitaj do kraja! Hvala.]


Dobar dan,
Novi sam ovdje i bas mi je drago da postoji i ovakvo nesto ...

Uglavnom da predjem na stvar..

Imam puno pitanja sto se tice unutrasnjeg uzgoja i opreme pa nisam bio siguran da li da stavim u Oprema za unutrasnji uzgoj ili Unutrasnje uzgajanje, pa stavih ovdje. (Nadam se da nisam pogrijesio.)

Zamolio bih sve clanove koji zele odgovorit tj. pomoci da odgovaraju sto direktnije i konkretnije da bih lakse shvatio.Hvala. (Zamolio bih da mi ne govorite sve to vec imas na Vutra.org objasnjeno itd. jer procitao sam dosta toga...ali malo je previse pojmova, izraza itd.)


Pitanja:

1. Kad' sjeme proklija i stavi se u saksiju i sve to onda ide pod sijalice u grow-box. Eh sad me zanima kakve sijalice za pocetak da uzmem?
2. Nakon koliko vremena mogu skontat' jel biljka muska ili zenska?
3. Cuo sam da se sijalice mijenjaju tjekom vegetacije i cvjetanja.Sta je vegetacija?
4. Koja je savrsena temperatura i vlaznost zraka u grow boxu?
5. Biljku zaljevati samo vodom ?
6. Koje sijalice kupit za period vegetacije ?
7. Za koliko je od prilike biljka spremna za branje ?
8. Jeli ja mogu makazicama odredjivat visinu stabljike? (jer imam ogranicen prostor pa sam cuo da se sredina biljke koja izrasta moze sjeci...)



To je za sad to sto se tice pitanja
weed.png
...

Unaprjed hvala svima koji odgovore.

Napomena : Na pitanja mozete odgovoriti i po svom vlastitom redosljedu samo stavite brojeve ispred. Hvala.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Izdužene su radi beskorisnog svijetla.Nažalost,bez puno pisanja moraš na čitanje.Čita si sve samo nisi ono šta treba.Dovoljno je sve odraditi s jednom hps sijalicom,bez zamjene.Od zemlje najbolja su composana i terramagma.
Pročitaj OVO,dovoljno drugi post,naži dobru zemlju,ne hrani prvih 30 dana,listaj gotove dnevnike i vidi koja se hrana koristi i kako.
Nažalost,moram ti reči da sve imaš na vutra.org,pitaš najprostija pitanja.
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
1. Kad' sjeme proklija i stavi se u saksiju i sve to onda ide pod sijalice u grow-box. Eh sad me zanima kakve sijalice za pocetak da uzmem?
2. Nakon koliko vremena mogu skontat' jel biljka muska ili zenska?
3. Cuo sam da se sijalice mijenjaju tjekom vegetacije i cvjetanja.Sta je vegetacija?
4. Koja je savrsena temperatura i vlaznost zraka u grow boxu?
5. Biljku zaljevati samo vodom ?
6. Koje sijalice kupit za period vegetacije ?
7. Za koliko je od prilike biljka spremna za branje ?
8. Jeli ja mogu makazicama odredjivat visinu stabljike? (jer imam ogranicen prostor pa sam cuo da se sredina biljke koja izrasta moze sjeci...)

Ne bavim se unutrasnjim uzgajanjem niti sam se ikada zaludjivao sa njim, ponekad pogledam dnevnike i evo mogu ti dati odgovor na sva pitanja.
Moras da listas forum rodjeni.

1. Nema gde ne nemas odgovor na ovo pitanje, to su HPS sijalice i svuda su pominjane
2.E ovo pitanje tek dokazuje da uopste nisi citao forum, muska ima jajasca i prasnike i lako se prepoznaje nemam pojma kako si mogao da citas i da ne naletis na jedno 1000 mudonja na forumu.
3.Ne moars da menjas sijalice vec samo rezim svetla. Da si isao na casove biologije znao bi sta je vegetacija. xD Listanje brate i formiranje biljke
4. nemam pojma, ali ima u svakom dnevnuku ovopitanje.;o
5. Daaa, kasnije mozes i da djubris, toliko jednostavnooo ti ocigledno zajebavas.x D
6. Zar nisi ovo pitao i u1 pitanju.
7.Ti joj odredjujes dan i noc tako da je na tebi da odlucis.
8.imas druge sisteme kao sto je LST, pogledaj rodjeni imas sve ovde na forumuuu..




 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
1. Kad' sjeme proklija i stavi se u saksiju i sve to onda ide pod sijalice u grow-box. Eh sad me zanima kakve sijalice za pocetak da uzmem?
2. Nakon koliko vremena mogu skontat' jel biljka muska ili zenska?
3. Cuo sam da se sijalice mijenjaju tjekom vegetacije i cvjetanja.Sta je vegetacija?
4. Koja je savrsena temperatura i vlaznost zraka u grow boxu?
5. Biljku zaljevati samo vodom ?
6. Koje sijalice kupit za period vegetacije ?
7. Za koliko je od prilike biljka spremna za branje ?
8. Jeli ja mogu makazicama odredjivat visinu stabljike? (jer imam ogranicen prostor pa sam cuo da se sredina biljke koja izrasta moze sjeci...)

Ne bavim se unutrasnjim uzgajanjem niti sam se ikada zaludjivao sa njim, ponekad pogledam dnevnike i evo mogu ti dati odgovor na sva pitanja.
Moras da listas forum rodjeni.

1. Nema gde ne nemas odgovor na ovo pitanje, to su HPS sijalice i svuda su pominjane
2.E ovo pitanje tek dokazuje da uopste nisi citao forum, muska ima jajasca i prasnike i lako se prepoznaje nemam pojma kako si mogao da citas i da ne naletis na jedno 1000 mudonja na forumu.
3.Ne moars da menjas sijalice vec samo rezim svetla. Da si isao na casove biologije znao bi sta je vegetacija. xD Listanje brate i formiranje biljke
4. nemam pojma, ali ima u svakom dnevnuku ovopitanje.;o
5. Daaa, kasnije mozes i da djubris, toliko jednostavnooo ti ocigledno zajebavas.x D
6. Zar nisi ovo pitao i u1 pitanju.
7.Ti joj odredjujes dan i noc tako da je na tebi da odlucis.
8.imas druge sisteme kao sto je LST, pogledaj rodjeni imas sve ovde na forumuuu..




 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.