puno sjemena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

trq7

Aktivan Član
18.05.2010
85
3
8
37
Bok ekipa.moze jedno brzo pitanje.novi sam na forumu,pa citam o outdoor uzgoju.elem,ja i par frendova smo kupili 50 grama vutre da bolje prodjemo s cijenom.vutra je ok,nista posebno,ali je imala dosta sjemena.i sad sve sto imam su sjemenke neke poludobre vutre i kak mi je doslo na ideju da ih posadim,naletio sam na vas...
pitanje je...da li mi se isplati probat to zasadit?
sjemenje ne izgleda lose...
i molio bih vas odgovor na sljedece pitanje...
da li mogu samo na sajtu pomijesat zemlju s humusom i stavit sjemenje unutra?naravno zalijevat redovno itd...
koliko sjemenja smijem stavit u jednu rupu i na koliko dubine?
hvala unaprijed...
 
02.04.2010
33
1
8
33
Procitaj si tutorial o vanjskom uzgajanju na homepageu. Kaj ja znam jel ti se isplati uzgajati...sam znas kolko ti se svida ta 'polu dobra' vutra. Ofc da mozes probati posadit (i to cim prije, nemoj cekat kasnije od polovice 6. mj), a sad sto i kako ce ti izrasti na tebi je.... O zemlji imas dovoljno opsezno opisano u ovom topicu: https://forums.vutra.org/content/208-Priprema-Zemlje
Kao i sa svakom drugom biljkom, 1 sjeme == 1 biljka, prvo stavi na papir/vatu da ti proklije a tek onda u zemlju ili skupa sa teglom u zemlju, kolko duboko ne bih znao, procjenis odokativno dok sadis, da ti klica van viri......
 

trq7

Aktivan Član
18.05.2010
85
3
8
37
evo ljudi svo sjemenje mi je niklo!:)ima ih oko 20... sta da sad radim.da ih stavim u svaku casu po jedno sjeme ili da ih vise stavim u istu?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.