Pure power plant

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
i kakav ti je nirvana fem ppp ?? ljepljivo, kristali, kvaliteta, dim, ukus, rad, stabilnost sorte, ??


namjeravam bas tonarucit uskoro al nisam bas pre siguran u nirvanu pa zato pitam : /

sorte im plesu li la kako ti koje sjeme dodje.
 

Cane_

Aktivan Član
30.01.2008
59
1
0
69
Jeste lepljivo i dim ne pece mnogo iako jos nije cured... Jako fin ukus, ali o tome cu detaljnije kada bude sve gotovo.

Stabilnost - mozes videti na slikama... pred kraj se pojavilo par hermija ali sa samo nekoliko muskih cvetova, a i te dve zadnje sam bas mucio - delom namerno ( dodatno privezivanje pred kraj cvetanja) sto nenamerno (prekid svetlosti od po pola sata u zadnjih sat vremena "dana" - opet problem sa tajmerom).

Poslao bih jos neku sliku ali nemam sad aparat pri ruci... uglavnom ostalo je suvih cvetova otprilike malo vise od 2 standardne tegle. Neko iskusniji bi sigurno vise izvukao od njih.
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Cudno je da je stabljika tako debela a cvetovi tako slabi i retki.Rekao bih da si napravio gresku i zato imas malo slabih cvetova za takvu biljku.Mada nije lose.Platis pivo da ti kazem gde si se zajebao?
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Odlično odrađeno Cane!! Stvarno lijepo izgledaju!!!
Javi rezultate uroda i smoke report!!
Brend ja ti platim 2 samo pjevaj di je greška...
pozz
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Vazi drugari,ovako...
Kad je pocelo cvetanje(cim primetis bele dlacice) trebalo je da skines sve velike listove !
Skines sve velike listove a ostavis samo na vrhu po jedan par tj. samo po dva velika lista.Biljka ce ti izgledati jako zgoljavo (ali ne brini za to jer ce ubrzo biti nadoknadjeno tamo gde treba) evo zasto je to potrebno
(1)Listovi su zavrsili svoju funkciju jer su se grane razvile,
(2)donji cvetovi dobijaju svetlo,i svi ostali cvetovi imaju mnogo vise svetla
(3)sva hrana ide u cvetove,
(4) cvetovi su jako veci jer biljka svo lisce i hranu gura u cvetove
(5)stres je prisutan taman toliko da bude LST.
Gaji cvetove a ne lisce.
Pisem ti ponovo ako primetim jos koju greskicu.
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Voleo bih da neko drugi potvrdi ovo sa cupanjem listova,Nije da ti neverujem brend samo bih cuo jos par misljenja,jer sam negde procitao da nevalja kidati zelene i zdrave listove nikad,pa ni u cvetanju.Mada to sto si ispricao zvuci dosta logicno.
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Nije problem,svako radi kako hoce i voli ,ja sam samo preneo svoje iskustvo i pokazalo mi se vise nego dobro.
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
brend je napisao(la):
(5)stres je prisutan taman toliko da bude LST.
lst rezanje biljke? zar nije poanta lst-a u ne rezanju?
i ne kuzim zasto sjeci te listove, osim ako bas jako zaklanjaju
svijetlo vrhovima. listovi proizvedu vise hrane nego sto potrose,
a neide puno hrane za rast listova jer je biljka u fazi cvjetanja.
sta ne proizvede biljka ipak vecinu svoje hrane fotosintezom?
meni to nista sta kazes nema logike...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
brend i ja sam razmisljo o tome, ali mislim da uloga listova u prikluplljanju energije za rast cvjetova ipak vise vrijedi nego nesto vise lumena bez njih.. takodjer poznato je da biljka pri kraju cvjetanja povuce sve nutrijente iz listova i to joj da jedan zadnji boost za rast cvijetova?

Mislim da je jedini odgovor na ovo side by side test klonova u istim uvjetima, a do onda lisce ostaje :)
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Jako bih voleo da neko odradi test sa klonovima.Bilo bi zanimljivo gledati.Jel ima nekih dobrovoljaca?
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Dosta je od jedne majke uzet 2 identicna klona, i na jednom skinut lisce prije cvjetanja, a na drugom ne.. mislim da vecina ljudi koja uzgaja tu ima mogucnost za napravit tako nesto veoma jednostavno, a dobivene informacije bi bile veoma zanimljive, a mozda i korisne!

Ajmo junaci :)
 

Cane_

Aktivan Član
30.01.2008
59
1
0
69
Smoke report!

Kad se otvori tegla, miris je veoma jak, jos uvek po hlorofilu, a i jos uvek se oseca miris slican senu, ali iz dana u dan je taj miris sve manji i sve vise se istice neki ostar ali prijatan miris koji ne znam sa cime bih uporedio...


Pusilo je nas cetvoro.

Dim je inace ostriji za grlo, iako smo pusili na :bong7bp:, mada po meni blazi od mnogo drugih koje sam probao... Ocekujem da bude blazi za jos mesec-dva stajanja u tegli. Znaci ono - nije da se zakasljes, ali kada se puno udahne moze biti neprijatno.

Inace ne "puca u glavu" u trenutku pusenja (ne oseca se onaj momentalni osecaj "naduvanosti" i pritiska u glavi), vec se prvi rad oseti posle oko 10-15 minuta (nisam merio, ali takav je osecaj). Misici na licu zaduzeni za osmeh se automatski zatezu i ostaju u tom polozaju. Osecaj usporenosti i lenjosti da nesto uradis, dohvatis, sipas pice, cak i da ustanes sa poda je veoma izrazen. Kroz sledecih sat vremena ucestali su grupni napadi smeha i bukvalno valjanje po podu, a navedeni misici na licu vec bole... Do pola tri nocu kada smo se razilazili, niko nije imao zelju da uzme jos zato sto uopste nije bilo potrebe... Meni (a i ostalima) je ovo bilo definitivno najbolje napusivanje u zivotu - uzmite u obzir da prvi put pusimo pravu stvar. High je toliko jak da jednostavno nemam zelju da pusim ovu vutru cesce od dva-tri puta mesecno, jer ne zelim cesto biti toliko unisten (vodim uredan zivot)


E da zaboravih da kazem da smo sat vremena pre pusenja jeli tortu spremljenu sa ovom ganjom :icon_cool:
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Ta je tebe torta i uništila!!svaka čast dobro odrađen poso!!
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Veliki listovi ne sluze za prikupljanje hrane za cvetove nego za prikupljanje hrane za razvoj stabljike i grane.Kad se biljka razvije i pocne da cveta listovi su samo visak.Kad se listovi skidaju biljka je vec dovoljno stresirana da sve potencijale gura u cvetove.Ne radi se o nikakvom eksperimentu,verovatno ste taj cas prespavali.To se uvek radi i to je osnovno znanje za vece i dobre cvetove.Ovo radim od kad sadim i bez toga nemam bas nekog uspeha.Postavicu slike pa cete videti.
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Sta mislis,da li je dobro to odraditi i kad se gaje napolju?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.