Purple Bud 400 W HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.09.2015
13
15
3
Beograd
2. update:

Pozz ekipa, ispricavam se na neaktualiziranju teme prosli tjedan, bijah u inozemstvu... Cure su u cetvrtom tjednu (3 i pol), slike su od prije dva-tri dana, danas cu ih orezat pa radim update za tjedan dana... Krenuli s compo guanom (20 posto od preporucene za pocetak), koristim svako drugo zalijevanje, zalijevam svako drugi, treci dan ovisno o potrebi... Nemam nekog iskustva, ali nekako se da iscitat sta im pase i kada, ipak su ziva bica ko i mi, ugodan dan Vam zelim, peace

P.S.: slike su bez hps-a pod prirodnim svijetlom, komentari i opaske dobrodosli :) image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
 

GrobnaJama

Aktivan Član
09.09.2015
195
517
93
41
Lijepe curke! :)

Mozda da malo pricekas sa orezivanjem da ju ne stresas, topiranje slobodno...

I ja imam purple vrstu pa me bas zanima koje ce biti ljubicastije :popcorn::

Sretan grow!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kushin
10.09.2015
13
15
3
Beograd
Hvala na feedbacku ljudovi, svratia prijatelj prekjucer, topirali dvije manje, za velike kaze da ih pustim za sad da rastu kako jesu, da ce bit problem prostora pa cemo kombinirat, sta kazete? Sto se tice gnojiva, sada su u petom tjednu, lik kaze da ce ubrzo ic u fazu cvjetanja (miris je vec intenzivan), a cita sam da ljudi boostnu biljku guanom ili drugim gnojivima za vege fazu 2-3 puta prije nego krene u cvjetanje pane znam sta da sad radim? Vec sam je nahrania prije par dana s 20 % gnojiva, da li da idem dalje na 50% ili da pdustanem od gnojenja u ovoj fazi? Hvala na strpljenju i savjetima , peace :)
 

kveLe

Aktivan Član
12.05.2013
267
2.246
143
Earth
"Nemojte pisati u množini i spominjati druge (frend i ja, prijatelj, kolega, ortak... mi, nama, naše... ), forum je mesto za pojedince koji uzgajaju samostalno i za svoje potrebe. Ne prikazujte na forumu fotke tuđih biljaka već samo svojih. Ne postavljajte pitanja u ime "drugara"."

Nisu pravila pisana bezveze :D

Sretan grow :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and Kushin
10.09.2015
13
15
3
Beograd
Isprike ako je negdi bilo drukcije, ali ovdje nije koristena mnozina, prijatelj je spomenut u kontekstu pomoci oko topiranja, sve ostalo je u jednini, nema brige, ne bi se ovako trudia oko tudjih, tnx :)