Purple haze

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Pozdrav svima !

Evo jedan zavrseni dnevnik uzgoja za 2009 .

Haze je nabavljen od nirvane (pohvala za njih,makar sto se hazea tice) .
Krenuo sam indoor u januaru sa 400w hps i krajem februara su prebacene outdoor tj morale su napolje .

Bez velikih problema su podnele vremenske prilike i gospodjica Haze je procvetala na praznik rada . Da se pusti da raste prirodno bio bi ogromna jelkica ali je odlican za seckanje pa moze da se napravi zanimjiv zbun od njega .

Treba mu dosta vremena dok zavrsi tako da je berba bila sredinom oktobra .

Nirvana je hvali za medicinsku upotrebu . Za sad kvalitet je odlican i bas odskace(moze da razvali ali ne da bude muka ili lose) , smek je zavodljiv ali isto zna da razvali pluca . Za ostalo cu se javiti kad se proba i od drugih ljudi , mada za antistres je sigurno odlicna





 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
E biljoza ti je xtra
ajd sam jaavi rad
jer prije nešto manje od 2 god sam pljugo purple haze, nije mi bio nešto specijalno... možda je do seedbanka, jer je grower bio dobar...


ugl, kip ap d gud wrk

gg

:)
 

caooo

Aktivan Član
31.03.2009
137
11
18
mozhda je to arjans haze, silver haze ili neki drugi haze ali purple haze nije sigurno...

purple haze raste kao indica a ovo izgleda kao full sativa, sem toga good job :)
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Fino odradjeno i od mene + =) ...
Ne znam dali se secas mene heheh :D
p0z
 

ranrom

Aktivan Član
06.12.2006
93
0
0
38
bas sam danas obicnom vodom isprao zemlju. moj lemon skank je par dana u cvijetanju. sad kad se skroz osuši zemlja pocinjemo sa gnjojenjem. pozdrav svima
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Cisti Nirvanin Haze , po meni cista sativa - purple haze sam pozajmio od Hendriksa .

Poz Cole ,secam se naravno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Army RS

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
The roots of our Haze lie in the foothills of the Bay Area, California, in the 1970s. A stable magical mix of Columbian, Mexican, Thai and Jamaican strains, Haze has fluffy buds and a very long flowering period. It delivers an intense rushing high. Haze has a complex aroma which almost makes it smell like it's not cannabis. This strain is exceptionally suitable for medicinal applications.

Seedbank The Sativa Seedbank Type Indoor Indica / Sativa Sativa Feminized No Yield 300 - 400 Effect High Grow height High Flowering weeks 13 / 14 weeks
medicinal : pms problems , povecanje koncentracije - fokus , MS(multipleskleroza) Neuropathic Pain Urinary Incontinence , anxiety , mood ,haze is really good for psychiactric conditions

Ovo su medicinske informacije sa neta

poz
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
E ovako , ostao sam duzan da malo objasnim ucinke ove biljke . Sada posle pravilnog susenja i testa od vise ljjudi nesto i moze da se kaze :)

Oni koji uzimaju prvi put i to po neki dimchich dozivljavaju razvaljivanje tipa vezani su za mesto i ne pricaju bas mnogo .Kasnije im ova energetska snaga sativskog gena postaje vise i vise kreativna .
Moguce je da pojacava trenutne emocije tako da ako ste u bedaku moguce je da vas jos vise baci u isti ,oprez !
Moguce je voziti auto na duze bez problema ,odraditi svoj posao narocito ako radite nesto gde mozete da se krecete ,odlicna za izlazak u prirodu i setnje po zanimljivim mestima jer se primeti mnogo vise stvari .
Dim ima neki egzotican smek ,ne mogu da provalim na sta , duugo drzi , veoma jak high i definitivno razlicit od svih slicnih koje je bilo ko probao lately .
Ne tera na spavanje vec suprotno zato nije bas za noc ili jeste :)
Kao stimulans apetita vecina kaze da jeste ,za mene bas i nije neki .bb npr ga tu tuche bas
Sto se medicinskih stvari tice za sad mogu da tvrdim da se mokrenje kontrolise bolje , za ostalo ako budem siguran updateovacu ...

to je to ,ako sam nesto zaboravio , izvinte

Aj u zdravlje :sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Zaboravio sam da kazem da nema nuspojava tipa vrtoglavica ,mucnina ,tripovi isl . Definitivno je pozitivna vrsta !
Imam samo primedbu da joj dugo treba da sazri i sumnjam da cu skoro nesto poput haze gajiti , makar ja :)
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Jel' ti jos trebaju testeri?he he inace dobar posao + i od mene
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
fala ,fala pa ove godine da napravmo jos zanmljivje stvari !
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Meskalito ako hoćeš pravi Haze, probaj uzgojiti Nevilles Haze.
To je LSD u malom :)
peace
boz :sun2:
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Ove godine necu hejza sigurno , mada bi bilo zanimljivo uporediti ovog i nevilovog :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mjesecar

optimus_crime

Aktivan Član
08.02.2010
63
2
0
73
Svaka čast na grow-u. Dali se taj haze može i indoor uzgajat? Ili se preporučuje outdoor?
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Pokazao se odlican napolje , sigurno da moze i unutra . Ako si bogat strpljenjem da ga cekas zna da nagradi :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.