Pusenje marihuane na poslu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Eh...
Da se mene pita, svatko ulovljen na poslu bilo pijan ili napušen bi dobio momentalni otkaz. Kaže @Ferdinho77 da zna tipa koji nemože funkcionirati bez džoje... ja iso tako znam par ljudi koji nemogu funkcionirati bez litre rakije ujutro pa bi to trebalo biti oke ??????
Radio sam na poslu gdje je bila nulta tolerancija na alkohol i droge, gledao jako puno filmića o utjecaju alkohola i trave(čudno, nikada nisu stavljali teške droge) na osobu u obavljanju posla i vožnji i očita jue razlika između trijezne osobe i one pod utjecajem...
Svi mi volimo misliti da posao radimo bolje kad smo napušeni, ali ljudi moji, to vam je totalno SUBJEKTIVNO !!!
Što setičenje pod utjecajem, baj baj vozačkoj na koju godinu+kazna u visini par plaća, pa se ti igraj.
I za kraj samo da pojasnim, ja jesam za totalnu legalizaciju sa istim pravilima igre kao i alkohol.
Pis braders i uživajte u dimu kad ste sloboddni :)
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
:makaze:Ne slazem se s tobom:zvezda::
@xcx

Sam kazes da je to SUBJEKTIVNO

A ti bi da se isto tretira voznja pod uticajem zla od alkohola i voznje napusen travom sa head highom a motorika ko u wolwerinea

Ja radim u okruzenju gdje je nulta tolerancija na sex ,travu i alkohol

Do sada za 5 godina koliko radim niko nije pao na testu za thc a dosta pusi

Niko nije otpusten ni sto je jebavo

Pjani su mnogi pali i otpusteni

Ja napusen se javljam s posla a nemam pravo koristit internet dok radim ,5 godina ga koristin

Pogubio si se ,al peace brate :mario:::mario:::rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader and nesala

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
@vuvuzelagr
Kažem da je SUBJEKTIVAN naše mišljenje da radimo stvari bolje pod utjecajem. Frend mi vozi ko Niki Lauda kad je pijan pa bi to trebalo biti ok? A to šta nitko nije pao na testu šta to dokazuje ? Šta ja kažem je ne duvat i piti na poslu, a sekunde nakon završetka posla što se mene tiče popuši kilu trave, napij se antifriza, tvoja stvar, ali ne na poslu.
I iskreno pojima nemam šta hoćeš reći, zabranjeno ti je koristiti internet, a ipak ga koristiš ?
Nulta tolerancija na sex?
Zemlje bivše Juge su pokradene za desetke, ako ne i za stotine milijardi USD a nitko nije odgovarao, znači da se to ok jer nitko nije uhvačen?
Alkohol je puno veće zlo od trave, to mi je jasno od moje 14-te, ali to ne znači da je trava ok u svakom trenutku.
Što se tiče motorike ko u wolwerina, frendu mi je stalno noga stiskala gas nesvjesno, tako da smo ga svaku minutu morali upozoravati, vozio sam se, na žalost, sa pijanim vozačima, napušenim vozačima i ništa od toga mi se nije svidjelo, a kamoli da kažem da sam se vozio sa wolwerinima, prije sa Grdovičima...
I za kraj, žao mi je ako ću te uvrijediti ili povrijediti, ali ljudi koji razmišljaju kao ti i to govore, razlog su zašto nemamo legaliziran kanabis.
Pis braders end sisters, uživajte u dimu kada ste slobodni :)
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Ja sam lošiji puno kad sam napušen ali to može biti i do moje psihe. Pogubim se... ali ima ljudi koji su ok, iako sigruno da ima utjecaj na motoriku i percepciju, a tako i na brzinu reakcije. Testirano svaki dan na video igrama, jednostavno sam lošiji kad sam napušen, a pogotovo kad sam dobro napušen. :confused:
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
@vuvuzelagr
Kažem da je SUBJEKTIVAN naše mišljenje da radimo stvari bolje pod utjecajem. Frend mi vozi ko Niki Lauda kad je pijan pa bi to trebalo biti ok? A to šta nitko nije pao na testu šta to dokazuje ? Šta ja kažem je ne duvat i piti na poslu, a sekunde nakon završetka posla što se mene tiče popuši kilu trave, napij se antifriza, tvoja stvar, ali ne na poslu.
I iskreno pojima nemam šta hoćeš reći, zabranjeno ti je koristiti internet, a ipak ga koristiš ?
Nulta tolerancija na sex?
Zemlje bivše Juge su pokradene za desetke, ako ne i za stotine milijardi USD a nitko nije odgovarao, znači da se to ok jer nitko nije uhvačen?
Alkohol je puno veće zlo od trave, to mi je jasno od moje 14-te, ali to ne znači da je trava ok u svakom trenutku.
Što se tiče motorike ko u wolwerina, frendu mi je stalno noga stiskala gas nesvjesno, tako da smo ga svaku minutu morali upozoravati, vozio sam se, na žalost, sa pijanim vozačima, napušenim vozačima i ništa od toga mi se nije svidjelo, a kamoli da kažem da sam se vozio sa wolwerinima, prije sa Grdovičima...
I za kraj, žao mi je ako ću te uvrijediti ili povrijediti, ali ljudi koji razmišljaju kao ti i to govore, razlog su zašto nemamo legaliziran kanabis.
Pis braders end sisters, uživajte u dimu kada ste slobodni :)

Nismo se bas razumjeli ,ali na istoj smo strani

:gled: :rasta: :thumb:
 
11.12.2015
1
0
1
39
otici svakoga dana na posao navaren kao bulja svaki dan to radim i u toku smene vise puta smotam spravu osecaj je odlican tako da znam kako ti je :) vutru koristim svaki dan vecina ljudi ne zeli da prizna da je to odlicna stvar mislim daj bolje jedna sprava nego saka lekova
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Najbolje ju je koristiti kad si slobodan,tj imaš vremena da pustiš misli da vrludaju.
Za volanom i nije baš dobro da vrludaju a isto tako i na poslu :D Ili u bilo kojoj ozbiljnijoj situaciji.
Ne kažem da nisam zapalio na poslu,naprotiv.
No, to bih usporedio sa jednim vicem.
Poslali Muju i tri svinje space shuttlom u svemir. Baza sa Zemlje daje uputstva:
- Svinjo br. 1, odbaci dodatne rezervoare!
- Svinjo br. 2, proveri stanje kiseonika u letelici!
- Svinjo br. 3, odrzavaj stalan kurs.
- Mujo, nahrani svinje i nista ne diraj!

Tako i ja jučer,ko' Mujo :D
Prije posla pljugica,znam šta radim,znam da će biti opuštenije malo (poslovođa slomio ruku pa ga nema u 2 smjeni) ,kavica,priprema odrađena 'profesionalno' uz zvižduk neke rege pjesmice.... makina poče da radi,ja zapalim 2-gu (na poslu) pa sjedoh pa vrludam malo.
Kako se smjena bližila kraju,razmišljam o pljugici nakon posla :lol: ,taman završavam jedan dio i prelazim sada na drugi. Jednom rječju,savršenstvo od dana :D
I onda,wtf,auuuuuuuuuuuuuuuuuh :(
Nisam dobro odradio pripremu :upiii:
Pa ti Venlo fićukaj i pljugaj na poslu :D
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Hehe tako i ja Venlo... posao ili gradska vožnja nije za mene napušen. Posao čak i mogu ali mi nije gušt jer previše se moram skoncentrirat i forsiram se. Prije kad sam bio mlađi pa sam sezonski radio poslove uvjek sam bija razvaljen. A danas jbg druga vremena, a i skužili bi me kolege 100 % i ovako uvjek misle da sam napušen s obzirom na next level 24/7 trolanje. Ako si negdi solo možda bi i mogao ali sam okružen sa masu ljudi i pacijenata, a i na mene se oslanja cijeli odjel kad je problem bilo kakve prirode. Moram im ostaviti dobar primjer odgovornog-stonera tako da i na taj način malo kanabis na svjetlu stranu pogurat.

Imam vjerovatno lagani oblik poremečaja pažnje i onda uz travu plodno tlo za greške... ali zato kad sam slobodan samo pustim da me vjetrovi nose.:thumb:
 
29.11.2015
59
143
33
Koliko sam ja primjetio imamo dvije vrste napušenih ljudi.
Prva je ona vrsta koja kad zapali razleti se i dobije volju za bilo kakvim radom,bilo umjetničkim ili fizičkim,a druga je ona koju boli k...c za svim na svijetu i samo hoće da se što dublje i više opusti.E sad ja spadam u ovu drugu grupu...
Još je tu i vrsta posla koju radimo,a ja radim uglavnom sa jako skupom elektronikom paaaaa kad zbrojimo tip pušača sa poslom za mene nema pušenja dok radim...
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Aj i ja da se upisem u izjavi,dosad sam pratio... a sta se desava ako neki moraju da pusu i na poslu da bi bili ok... o tome niste ništa gledali ili? Kuckaj te na google... nas dim ima uticaja puno i na ostale bolesti... mada neki dime iz zabave,sto je po meni ok,ja to smatram bolje spreciti nego leciti :razvaljen:: kad bi svi pusaci cigareta,prestali pusit i cadit samo ganju,svet bi drugaciji bio bukvalno :razvaljen:: ja iskoci iz teme,al da se vratim :) sto se tice tog posla,ja radim i dimim... meni je to ok.. samo sklopiti onolko koliko odgovara vasoj psihi,vasem telu i cepaj te,opusteno samo... sativice su preporucljive za aktivnosti,a sad mozete kucati o strainovima malo vise.... a ima i ona kako kazu mit :D da kad si napusen,lose za voznju automobilom :D ja nisam jos obavesten da je neko stradao tokom voznje automobila od marihuane ili ti negde da sam procitao... :) ja napusen vozim strogo po zakonu 40km dovoljno.... pisem ovo 20 min ja mslm,bas sam se razvalio,kako cu ovako nikakav u pocetak nove pfff:razvaljen:::razvaljen:: al ajde,zivot je lep
 
  • Sviđa mi se
Reactions: H2O888 and Blader

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
sjecam se jednog dana doso pripremio alat zapalio jedan bong gledo u prazno ismijo se fino okreno se i zaspao u kuci bilo je 6 navecer.... tako da ja ne mogu radit napusen hahaha
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Dobri su to poslovi kada se na poslu moze zapalit marihuana znaci pricate o tome da za vrjeme radnog vremena , imate vremena zacilat si jednog ovako da se nade :) Iz Hrvatske sam i bas radi takvih stvari sto ljudi ne rade poslove kako trebaju raditi , odnosno od 8 satnog radnog vremena imaju efiktivnog rada 4,5 sati ostalo glade jaja ( ne govorim za sve poslove govorim za vecinu ) , radi toga cemo uvjek bit malo placeni kao sto jesmo :) Dodem u konzum ni dobar dan ni dovidenja , dodem u poreznu upravu zene nema otisla negdje cekam je 2 sata ko kretencina ona se vraca sa vrecicama iz mc donaldsa koda ja imam vremna cjeli dan nju cekat jer ja nista ne radim i jos na kraju ona bude zivcana , dodem u brico store ljudi bjeze izmedu polica moram hvatat covjeka da ga pitam za pomoc :) Nemam nista protiv toga sto ljudi puse , piju i sta sve ne rade svako ima pravo na izbor , ali mislim da za vrjeme radnog vremena treba odraditi posao znaci da radis ono za sta si placen i da cjelo radno vrjeme bude posvecen samo tome i da odradis posao sto je bolje moguce . Vani su ljudi bolje placeni to stoji ali vani ljudi i jakop puno vise rade , nema tamo ko ovdje hvatanja krivina , pijenje kave i odlazaka na marendu . Nek se niko ne uvrjedi ne kazem da vi ne radite svoj poso kako treba ali svako ko je realan ce se slozit samnom da ljudi u Hrvatskoj ne obavljaju poslove bas kako bi trebali zato nista ni ne funkcionira.. Zivili
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Apsolutno se slazem...nedavno sam bio u Švedskoj i bio u par firmi na sastanku,tamo ljudi rade 5 sati...to je radno vrijeme,5 sati! Ali rade 5 sati,nema marendi,čik pauza itd...poslije posla idu u menze kvartovske i ručaju besplatno,za sve zaposlenike tog kvarta...to plaćaju kroz davanja državi od plaće...a imaju prosjecnu placu od 4000 eu i za tu lovu rade kinezi u skladištima.

Toliko o tome,nepotizam,korupcija i nerad su zaštitni znak balkana :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ig0r

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Kod mene svećenik vario ko nenormalan na poslu, iako mu je život posao. Sjebalo ga vino koje mu je u opisu posla, pa je sad u komuni. Baš ga moram otić posjetit. Živa istina.
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
LOoDi drug uvjek ima onih koji vare i koji ne vare , pa tako vjerovatno i u Svedskoj al mislim da u tih 5 sati nemaju vremena o tome razmisljati niti ne zele o tome razmisljati , jer ko ce riskirati posao od 4000 eu kako kaze drug Smeels da ih placaju . Rodak mi je otisao ove godine odradit zimsku sezonu u Austriju , prvo je bio u kuhinji kao pomocni kuhar a sad je servir , kaze da dode kuci da ga bole stopala od stajanja , i ruke od drzanja tacne da ode odma spavat da bude umoran , tako da mislim da on sigurno nema vremena zapalit za vrjeme posla , jedva stigne na wc . U Njemackoj su isto poceli furati taj stil radno vrjeme od 6 sati , po meni to i je realno radno vrijeme jer tesko da mozes bit 8-12 sati koncentriran pogotovu ako radis sa ljudima , govorim o smjenama u nasoj drzavi . Uvjek ce bit onih koji imaju neke poslove di mogu i zaljepit jednu , bit ce i onih koji ne mogu zaljepit ni jednu , al u svakom slucaju ako vas ulovi sef sigurno se nece nasmijat i pohvalit vas nego cete dobit pedalu :) E sad ako radis neki poso koji ne volis i imas placu 3000 kuna , kao vecina nas koji smo u nasoj preljepoj drzavi koja ima savrsenu geografsku poziciju ( imamo i more i planine i mogli bi zivit samo od turizma da drzavu ne vode i ne kradu kreteni ) onda te vjerovatno i briga dali ces dobiti otkaz ili ne pa vjerovatno i mozes zapalit jer ti se hebe za sefa . A ako radis negdje za 3000-4000 eu , mislim da neces puno razmisljati o tome nego da ces se strpit kad dodes kuci , jer niko te nece placat tolke pare da ne radis nista i da duvas na poslu :)
 
Poslednja izmena:

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Mi smo sebi u bolnici malo skratili smjene jutarnju i popodnevnu na 6 sati, ali zato u nočnu idemo 12 sati a piše nam se osam. Mogu mi uzet sve ali mi to radno vrijeme ne diraj. To mi je najbolje, ostane vremena i za hobije i sve iako zapalim malo i to samo u nočnoj. :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Kod nas rade za 150e do 200e pola drzave,a ima dosta i onih koji ne rade... u prevodu robovlasnici smo postali... i uporedjivanje tamo sa nekima koji imaju 4000e platu... a sad meni da uskrate pored toga sto radim 12h ono zbog cega ja mogu izdrzat i biti smiren na tom poslu... to je meni vec skroz druga prica... a ima emisija dosta na jutub,lik radi sa ogromnim ciframa,a dimi dnevno po 20-30 jointa... kako on to uspeva? Da li je to do psihe,a ujedno mu pomaze,kako sam kaze bez vuve ne bi mogao raditi... ima ljudi kojima vuva pomaze da obavljaju svoje aktivnosti... a ima ljudi koji uzivaju u dimu i gledaju vuvu drugacijim ocima... a tom liku,nznm tacno kako se naziva,drzava mu dostavlja vuvu... ma ima dosta emisija o tome... pa pogledaj malo Medical... pa ces razumeti o cemu pricam :) nije fora otici na poslu pa se stondirati,odredis koliko osetis da ti je dovoljno dima... tako u toku dana od jutra funkcionises... pricam iz vlastitog iskustva i veoma je zalostno i toliko nepravde sto ja moram lek koristit skriveno od sveta... sto se moram skrivati,bilo to na poslu,gradu ili bilo gde... svi na forumu koji koriste vuvu su veoma korektni i pravedni ljudi,niti iko pravi probleme kao sa sintetickom drogom ili alkoholom... mi ljubitelji growanja i vuve smo veoma strpljivi,a to se moze reci da je velika vrlina u danasnjem svetu... samo to cu ubrojati,da ne pisem ostatak... sve se u zivotu moze kontrolisat,bar ono sto ima uticaja od nas samih tokom zivota... samo napravi kontrolu kroz zivot,sredi psihu i vozi.... a kome je do stondiranja,zna se gde se to radi... ja osobno to radim uvece kad sam doma ili na nekom izletu,ribolovu itd... a za ostale aktivnosti,dnevne,poslovne... izaberi strain,nadji osobno kolicinu koja ti prija da obavljas sve svoje duznosti... i to je to... pisao bi ja o ovome par dana,al eto i ovo je puno :) peace
 
Poslednja izmena:

Slične teme

S
Odgovora
7
Pregleda
3K
San Pedro de Peyote
S