Pusenje marihuane na poslu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Drug ja se sa tobom slazem , ali mislim da nije ok da ti koji si placen za neki posao da duvas vuvu niti da ides zapalit 15 cigara niti da popijes 7 kava jer jednstavno nisi za to placen :)Ja da imam svoju firmu ljude bi platio duplo vise nego sto su ljudi placeni u prosjeku dao bi placu 6 hiljada kuna al bi sve od navedenog zabranio za vrjeme posla , ko nece radit nek ode kuci :) Najruzinje mi je za vidit kad ulazim u neku trgovinu kupit nesto a prodavacica na ulaznim vratima stoji i pusi cigaru pa nema mi nista ruznije . Iskoristi svoju dnevnu pauzu od pola sata koju imas za marendu pa zapali ili jedi kako te volja ali posao je posao :) pis
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Ostao je taj mentalitet u svim državnim firmama...upravo zbog toga privatni sektor propada,propadaju dobre plaće,propada biznis i propadaju mladi obrazovani ljudi,raspadaju se veze,familije,ljudi oboljevaju od kancera...sve zbog uhljeba u drzavnim firmama i pljački ovih na vlasti.

U Japanu ministar daje ostavku ako je zakasnio na posao 10 minuta,nema zajebancije...na balkanu vlada kaos,ljudi su kao programirani za varat i pljačkat,a narod je glup...70% stanovništva na balkanu je glupo i lijeno.U španjolskoj itd zbog neke glupe sitnice izađe na prosvjed 100 000 ljudi,a mi šutimo i trpimo.

Ja sam poslodavac i nebi tolerirao da mi radnik zapali joint za vrijeme radnog vremena,ima 30 min pauzu neka radi sta oce...čisto zbog profesionalizma,ozbiljnosti.

Iako nebi volio ni da mi na pauzi zapali,pa da baulja na poslu i gleda u zid :D
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ljudi vi ste na balaknu,vratite se realnosti... tako da ljudi rade za minimalac... tako je kako je... a ljudi po evropi su placeni i po tim stranim zemljama... kao prvo zavrsio sam fakultet,a sa tom diplomom mogu dupe da obrisem... ne samo ja nego boga pitaj koliko naroda isto im se desava kao i meni... i sad da ja pricam o poslu.... kojem poslu? Kakav posao? Daleko smo mi od tog posla o kome vi pricate... daleko jos 50 godina... dao bog da bude drugacije,al tesko.. a do tad,ja cu ziveti ovako i cadit spravu,a velike sile jos ne ispravise krivu Drinu,kako cemo je mi pojedinci bez vlasti i sile... a ja radim posao primim jednu trecinu plate,a gde ode vecina? I kazes da ljudi rade svoj posao,kako ce da rade... prime platu,prodje 3 dana i nemaju ni kinte u dzepu... i kakva je to plata... ljudi rade sto moraju... i nemoj uporedjivati one na drzavnim mestima gde rade(ne rade nista) a primaju 5 puta vecu platu... a na tom su mestu jer su glasali za nekog cobanina... a oni sto su zavrsili fakultet za to mesto... vise na birou ili kopaju negde rupe,prodaju po pijaci,snalaze se da bi opstali u zivotu... ustvari su na prezivljavanju... al ne da mi se vise o tome... kakva drzava vecinom postao i takav narod... uzas,jad i cemer uglavnom... nego da se vratimo na temu,kako ja volim kad odem na posao pa zdimim jedan... a dodje taj sef koji nije ni srednju zavrsio da pita mene obicnog radnika kako da napravi raspored posla od 5 ljudi... pffff strasno sta je drzava dozivela... peace out
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Lijepo je raditi za pare, ali je teško naći poslodavca koji će ti dati to što si zaradio. Tu govore o nekih 3000 kuna, pa ja znam hrpu ljudi koji su prijavljeni na minimalac a dobivaju samo 1800. Hrpa ljudi u mom kraju bila bi zadovoljna sa 3000 i što kažu živjeli bi ko carevi, tako da realno gledajući nabijem ja njihove košarice i laži. Koliko ljudi radi a ne dobiva plaću redovno, oko 30% populacije, oko 10% radi a uopće nedobiva plaću. Mislim ta lupetanja od 3000kn, pa joj ljudi moji, biti nezadovoljan sa 3000kn, pa trebaš se udarat nogom u guzicu ako zarađuješ toliko. Ovdje, točnije na istoku slavonije, pazite ovo, tročlana obitelj koja redovno prima 3,500 kuna mjesečno osjeća se zadovoljno i sretno. Malo su teške ovake teme, vidim da neki ni neznaju šta znači biti gladan, nemati za kruh, za struju, za režije, a ja svakodnevno nailazim na takve primjerke. I onda kažu nemoj duvati na poslu, kako? Kako da ljudi prežive to sve ako nemaju način da pobjegnu od ove surove realnosti?
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Jbg ja nisam sa istoka slavonije tu gdje sam ja , placa je oko 3000 kuna , ok negdje je vise negdje je i manje . Ljudi se zale a ne rade poso kako treba , i najgore od svega je sto su ljudi ne skolovani i neznaju nista radit , ako zelis platu od 1000 eura ja te pitam sta imas za to ponudit ? Onda ljudi kazu pa jooj pa znas mlad sam , treba mi prakse , nemam iskustva a u stavari neznaju nista da rade nego bi gladili jaja i imali direktorske place :) Slazem se da je kod nas jad i bjeda ali ima i ljudi koji su uspjeli u zivotu i zaraduju finu kintu a sve su zaradili krvavim trudom i radom . Mlad sam imam 25 godina i vecina mojih vrsnjaka neznaju nista radit znaci nisu strucni u nicemu , a i nisu skolovani . Nece ti niko davat tolke pare ako sjedis u trgovini i prodajes cipi cips , jer realno vecu placu onda ni ne zasluzujes jer prva stvar taj posao je jako malo odgovoran a druga stvar to moze radit bilo ko na ovom svjetu . Trebas znati sta u zivotu zelis raditi , odnosno cime se zelis baviti , sta je tvoj san i svaki dan se trudit kolko god mozes da to ostvaris , to je jedini nacin da zaradujes onoliko novaca koliko zelis . Zelis bit direktor neke firme ili neki odvjetnik mozda , ok idi na fax 5 godina , popisaj krv uceci i rjesi sve ispite u roku .Sad ce neki rec pa joj znas nemam novce za fax , a ja cu vam rec da je Hrvatska mozda jedina zemlja koja svoje ljude skoluje besplatno znaci ako si redovan student , ne placas fax a jos pri tome ako si i dobar student mozes dobiti i ok stipendiju + uvjek mozes nac neki posao preko studentskog ugovora da imas od neceg zivit dok ne diplomiras . Zelis biti dobar mehanicar ili elektricar ili znati neki dobar zanat , ok zavrsi srednju i trdi se na praksi kako bi se dokazao sefu pa te mozda i uzme da radis kod njega , pa nakon 10 , 15 godina mozda otovris i privatan posao . Kolko vidim svi se zalite joj placa mi je ovakva placa mi je onakva sta da radim nego da duvam na poslu . Ok ako si faca u svom poslu , ako zaradujes fine pare , s time hranis obitelj i imas stan i auto i mozes si priustit nekakvo putovanje za godisnji odmor ko ga hebe duvaj i na poslu , al ako nije takva situacija rade se potrudi pa mozda dobijes neko unapredenje ili povisicu nego da blejis naduvan za vrjeme radnog vremena . Samo cu rec iz osobnog iskustva radim za ***** od place , zavrsavam fax , i duvat cu cim zavrsim grow , al necu duvat zato jer mi je mala placa jer sam sretan da uopce imam redovnu placu i posao , nego cu duvat kad mi se bude htjelo :) Trudit cu se u zivotu maximalno da jednog dana pocnem radit posao koji volim i za koj se skolujem , i takav stav ce me mozda dovest negdje a mozda i nece mozda budem tu di jesam ali bar cu probat i dat cu 100 posto od sebe pa mozda i uspjem a ako ne ko ga hebe probo sam:) Totalno sam spamao temu al jbg kad vidim tolko negativnih misljenja moram vas malo dignut u pozitivu i motivirat da se vise potrudite :) zivil
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
E jbg. krivo si protumačio. Kao prvo radio sam po cijeloj hrvatskoj i nigdje nisam doživio nikakvo unapređenje. Po struci sam diplomirani pravnik i ja ti mogu jamčiti da bez obzira na fakultet koji završiš ako ga ne završiš sa iznadprosječnim uspjehom i nedobiješ preporuke sa faksa teško budeš našao posao u struci. Ti još nisi doživio hrvatsku realnost na pravi način, ali hoćeš nebrini. Nema ti biranja ni sa faksom, ima jedan stih koji kaže "samo veze vezu sitno tkanje, nije važno znanje ni obrazovanje". Još si mlad i još se školuješ, jednog dana ako sjedneš na svoje radno mjesto (ja se iskreno nadam da hoćeš i da nećeš završiti kao ostalih 200 tisuća visokoškolovanih hrvata bez zaposlenja), pa kad vidiš koliko to stresa donosi i kako je zaista raditi ono što voliš za nekog drugog u ovoj našoj državi onda će ti biti jasno o čemu sam govorio.
Ljudi bi trebali raditi ono što vole, a kad netko radi ono što voli onda je dobar u tome jer to radi sa ljubavlju, ako nešta radiš sa ljubavlju onda te to čini sretnim i uspješnim, ali ne na balkanu. Zašto ne, pa zato što ovdje ako nisi kriminalac i lopov nećeš uspjeti.
Ja svojim predhodnim postom nisam želio reći da ja radim za malu plaću, ja radim za više od 10 tisuća kuna, ali mene to nemože činiti sretnim u svijetu u kojem svakodnevno susrećem ljude na rubu, ljude koji nemaju šta jesti, ali doslovno. Kad pogledaš da čovjek invalid bere zaleđene jabuke sa stabla, čisti trule dijelove, te ih reže i daje dijeci sa starim kruhom nebi li ih prehranio, a po cijele dane skuplja grančice da može naložiti vatru, e onda me srce zaboli i ja jednostavno nemogu izdržati a da ne pomognem. Što je najgore čovjek je dobio otkaz nakon ozljede na radu prije 4 godine uz odštetu od 4 tisuće eura, o čemu više da govorimo. Ja se pitam zašto bar mali dio naše populacije ne sagleda realno situaciju oko sebe, pa se ne potrudi bar malo pomoći takvim ljudima, za takvo šta ti netreba bogatstvo, i čak mali dio pažnje nekom donosi ogromnu radost i sreću a to je ono što ispunjava svakoga. Lijep je osjećaj biti sretan u životu ali je mnogo ljepši osjećaj malim znacima pažnje i dobrim dijelima nekoga učiniti sretnog. Ljudi moji, 21-beskućnik umre u poljskoj od hladnoće, alooo pa da je 21-mačka umrla trebali bi se zabrinuti, riječ je o ljudima koji su spletom okolnosti tu di jesu i mi nismo tu da sudimo, mi smo tu da pomognemo. Na žalost njima nitko nije pomogao, samo su prolazili pored njih kao da prolaze pokraj drveća. Ljudima je u genetskom zapisu uzajamno pomaganje, a danas je jedino pitanje GDJE JE NESTAO ČOVJEK?
Ja sam i tužan i ljut u isto vrijeme i takve stvari doživljavam pre emotivno, i svjestan sam da me to može koštati zdravlja, ali jednostavno nemogu protiv sebe i svojih nagona. Doslovno mi se gadi ovo vrijeme koje je došlo. Vrijeme kada te nitko negleda u oči kad mu nešta govoriš, vrijeme u kojem svi bulje u svoje mobitele, vrijeme u kojem je glazba bez smisla jer ne dolazi iz srca kao prije, vrijeme u kojem ako si drugačiji nisi prihvaćen, a da bi bio prihvaćen moraš se družiti sa fejk ljudima, slušati glupu glazbu i blejati u mobitel noseći neke šatro brendove, trendove i ostale pizde materine, e reko zajebi al ja neću!
Često me muče takve stvari, a sve ih je više, i to je glavni od razloga zašto pušim na poslu, jer me to smiri i odagna mi bar na kratko misli. I pušim na poslu iz razloga što radim van struke za one koje prezirem i koje smatram jedne od potencijalnih krivaca za ovakvo bezdušno stanje svijesti nacije pa i šire.
Jbg, ako odskače od teme, bacite ovo ća, ili premjestite negdje gdje je prikladno. Prokuhalo sve u meni u sitni sat, moram sad zapalit da se smirim i na spavanje.
Peace!
 
Poslednja izmena:

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
E jbg. krivo si protumačio. Kao prvo radio sam po cijeloj hrvatskoj i nigdje nisam doživio nikakvo unapređenje. Po struci sam diplomirani pravnik i ja ti mogu jamčiti da bez obzira na fakultet koji završiš ako ga ne završiš sa iznadprosječnim uspjehom i nedobiješ preporuke sa faksa teško budeš našao posao u struci. Ti još nisi doživio hrvatsku realnost na pravi način, ali hoćeš nebrini. Nema ti biranja ni sa faksom, ima jedan stih koji kaže "samo veze vezu sitno tkanje, nije važno znanje ni obrazovanje". Još si mlad i još se školuješ, jednog dana ako sjedneš na svoje radno mjesto (ja se iskreno nadam da hoćeš i da nećeš završiti kao ostalih 200 tisuća visokoškolovanih hrvata bez zaposlenja), pa kad vidiš koliko to stresa donosi i kako je zaista raditi ono što voliš za nekog drugog u ovoj našoj državi onda će ti biti jasno o čemu sam govorio.
Ljudi bi trebali raditi ono što vole, a kad netko radi ono što voli onda je dobar u tome jer to radi sa ljubavlju, ako nešta radiš sa ljubavlju onda te to čini sretnim i uspješnim, ali ne na balkanu. Zašto ne, pa zato što ovdje ako nisi kriminalac i lopov nećeš uspjeti.
Ja svojim predhodnim postom nisam želio reći da ja radim za malu plaću, ja radim za više od 10 tisuća kuna, ali mene to nemože činiti sretnim u svijetu u kojem svakodnevno susrećem ljude na rubu, ljude koji nemaju šta jesti, ali doslovno. Kad pogledaš da čovjek invalid bere zaleđene jabuke sa stabla, čisti trule dijelove, te ih reže i daje dijeci sa starim kruhom nebi li ih prehranio, a po cijele dane skuplja grančice da može naložiti vatru, e onda me srce zaboli i ja jednostavno nemogu izdržati a da ne pomognem. Što je najgore čovjek je dobio otkaz nakon ozljede na radu prije 4 godine uz odštetu od 4 tisuće eura, o čemu više da govorimo. Ja se pitam zašto bar mali dio naše populacije ne sagleda realno situaciju oko sebe, pa se ne potrudi bar malo pomoći takvim ljudima, za takvo šta ti netreba bogatstvo, i čak mali dio pažnje nekom donosi ogromnu radost i sreću a to je ono što ispunjava svakoga. Lijep je osjećaj biti sretan u životu ali je mnogo ljepši osjećaj malim znacima pažnje i dobrim dijelima nekoga učiniti sretnog. Ljudi moji, 21-beskućnik umre u poljskoj od hladnoće, alooo pa da je 21-mačka umrla trebali bi se zabrinuti, riječ je o ljudima koji su spletom okolnosti tu di jesu i mi nismo tu da sudimo, mi smo tu da pomognemo. Na žalost njima nitko nije pomogao, samo su prolazili pored njih kao da prolaze pokraj drveća. Ljudima je u genetskom zapisu uzajamno pomaganje, a danas je jedino pitanje GDJE JE NESTAO ČOVJEK?
Ja sam i tužan i ljut u isto vrijeme i takve stvari doživljavam pre emotivno, i svjestan sam da me to može koštati zdravlja, ali jednostavno nemogu protiv sebe i svojih nagona. Doslovno mi se gadi ovo vrijeme koje je došlo. Vrijeme kada te nitko negleda u oči kad mu nešta govoriš, vrijeme u kojem svi bulje u svoje mobitele, vrijeme u kojem je glazba bez smisla jer ne dolazi iz srca kao prije, vrijeme u kojem ako si drugačiji nisi prihvaćen, a da bi bio prihvaćen moraš se družiti sa fejk ljudima, slušati glupu glazbu i blejati u mobitel noseći neke šatro brendove, trendove i ostale pizde materine, e reko zajebi al ja neću!
Često me muče takve stvari, a sve ih je više, i to je glavni od razloga zašto pušim na poslu, jer me to smiri i odagna mi bar na kratko misli. I pušim na poslu iz razloga što radim van struke za one koje prezirem i koje smatram jedne od potencijalnih krivaca za ovakvo bezdušno stanje svijesti nacije pa i šire.
Jbg, ako odskače od teme, bacite ovo ća, ili premjestite negdje gdje je prikladno. Prokuhalo sve u meni u sitni sat, moram sat zapalit da se smirim i na spavanje.
Peace!
Drug da ne shvatis krivo moj post se nije odnosio na tebe nego sam picao opcenito , i nije se odnosio na nikoga sa froruma ... Znaci ovo pitanje " ako zelis platu od 1000 eura sta imas za ponudit ? " , to se nije odnosilo na tebe . Frend mi je takoder pravnik , zavrsio u roku sve , nije bio najbolji student generacije ali odmah nakon faxa se zaposlio u drzavnoj firmi i zadovoljan je :) Nema placu 10000 kn ima znatno manju ali mu je ok ne radi prazinke , ne radi vikende , moze uzet godisnji kada zeli a ne ko vecina nas kada poslodavac oce :) U ostalom se u potpunosti slazem sa tobom ali vidis ti kazes da radis za vise od 10000 kn , sto znaci da si vjerovatno strucnjak u svom poslu i da rasturavas , jer da nije tako sumnjam da bi te neko toliko placao . pa sta te briga onda si i zacilaj jednog to sam htio rec . Al ako radis u marketu za 3000 stvarno bi bilo pametnije da se trudis da nades bolji poso ili da se skolujes usput nego da duvas na poslu i govoris da je sve u ***** i da je svugdje tako . Stvarno se nadam da kada zavrsim ovaj fax da cu sa trudom i sa znanjem uspjet dobit posao za koji se skolujem , pa makar i nakon par godina dokazivanja :) Ekipa out sam jer stvarno sam puno spamao hahaha nemam ni za da pusim kuci a kamoli na poslu , ceka se jos kojih 30 tak dana da se pobere :) Nisam htio nikoga uvrjediti niti se svadati , htio sam samo ukazat na to da se i dalje trudite i tezite za boljim i da budete malo pozitivniji , jer kada mislite pozitivno imate sansu i da se pozitivno vrati :) Zivili svi 100 godina :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke and Blader

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Pozitivno možda dođe u obliku Tsunamija i pobije dio i otvori radna mijesta...;)

Za par mjeseci ću probat sa CBD sotrama jer su high THC sorte su "prejake" za mene.

Btw, meni skinilo plaću u godinu dana ko ratu kredita za auto i kako ćeš biti motiviran....ne da ću zapalit na poslu nego ću zapalit i posao:banana123:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
  • Haha
Reactions: Badi and No Joke

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
To to drug , iz istog razloga se ja odlucio na CBD sortu , mada nikad nisam probao nesto home made tako da cemo vidit kakva je razlika toga i ulicarke :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

BobiMan

Cvrcpnin
03.05.2015
129
801
93
Ja kad bi bio poslodavac davao bih velike plate.... Ma sta lazem, verovatno bi bio govno kao i svi drugi veci privatnici. Ljudi su nezadovoljni odnosom visine plate I ulozenog rada. Nije prijatno kad za novu godinu jedva se nategnes za pristojnu veceru kod kuce, a tvoj poslodavac za novaka pokloni sinu audija. Rado bih iskljucio mozak pri ulasku u firmu I ne bih ga palio jedno 10h. Moja podrska za sve zrtve tranzicije koji sprze koju na poslu, ne vidim u tome nista lose
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Evo da se i ja nadovežem na ovu temu! Radim kao konobar i ako se navikneš na poslu pušit ide to bez problema,isto kao i vožnja autiju ili bilo kaj drugo!Zveknem si pljugu i šank se cakli ko pasja kesa,znate kad bi to napravi da nisam upljugan:NIKAD! Vožnja auta je u početku stvarala paniku,al nakon nekog vremena skužim da bolje vozim kad sam napljugan,a tolerancija za druge vozače,koliko god loše vozili, je na najvišem nivou! Nije da preporučam svima da puše na poslu,al kod mene funkcionira,tako da onaj koji nevoli pušit na poslu nemora,a ko voli nek izvoli s tim da ne utiječeš ni na koji način na druge ljude!:puuuh::

Edit:Stim da ne pričam o posluživanju,ono dobi sasvim drugu dimenziju!Zamisli da dođeš u rest.i samo piješ i jedeš bez doticaja sa bocom vina ili vode,bez zvanja konobara,gdje konobar čita svaku tvoju misao!:rolleyes:

Edit 2:A kad bi svi na taj način radili gdje bi nam bio kraj(kuhari i gazde)!
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Blader

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
A gledaj, već sam negdje to spominjao mislim. Ima ljudi koji su prirodno smotaniji i intelekt im slabije radi i jednostavno su lošiji na poslu. Meni osobno kanabis utječe na brzinu percepcije i tako , malo sam pogubljen ali sam svejedno deset puta bolji od nekih "normalnih". A da ne pričam kako ti koji briju na neku tešku "ozbiljnost" i "odgovornost" kada dođe čovjek u komadima nakon teške prometne oni se paraliziraju, dok mi stoneri uvjek imamo spremnu i po koju šalu za mlade sestrice koje unesrećenog dovoze :smoke:. Ali isto nebi volio biti jako naduvan, a da mi dođe situacija smrt-život jer mene okriče na paniku, ali kad sam normalan sam tip-top za ekstremne situacije, tada tek i funkcioniram kako treba. Jer to dođe petnajst ljudi kojima ja moram upravljat šta se tiće snimanja na CT-u. Pazit na masu stvari, kabeli, kisik, prebacivanje, ti daj ovo , ti drži ovo, spoji ovo, ruke, noge,u toj situaciji baš treba biti pribran bi se reklo i točan, na razini... i tada nebi htio biti napušen. Mislim odradio bi ja to bez problema, ali mi nebi bilo ugodno. Tako da ipak se treba prilagodit sebi i poslu... jer da gledam nadzorne kamere 8 sati, pa samo bi pušio i gledao po internetu :cool:. Ali ima ljudi kojima ne pada loše ko i meni tako da tko sam ja da im sudim...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

RollingStone

Aktivan Član
30.08.2016
140
425
63
Ljudi, da ne otvaram novu temu. Nisam nikada dimio full, ili barem skoro full, CBD sortu. Pošto radim posao gdje mi nije nikako preporučljivo biti tupav ni minute, a kamoli da me uhvati smor, kakva su vaša mišljenja da si uzgojim neki CBD strain za par smoke sesija tokom radnog dana... Što radi stresa od posla, što radi stresa od glupih ljudi?
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Zapalim, prije posla jednu i pod pauzom još jednu :joint2:, tako od prvog dana...
Na poslu, dnevno surađujem sa bar jedno 50 ljudi/radnika, od prvog dana su prezadovoljni samnom, šef, direktor, ma svi...jedan sam od vrijednijih :D
...sam po sebi imam volje za svakakve stvari, a kad zapalim...tek tad letim po svuda :let:
 

RollingStone

Aktivan Član
30.08.2016
140
425
63
Definitivno THC otpada tokom radnog vremena... par puta kada je trebalo da dam kritičan odgovor (kako me ne bi nagu*ili i natovarili posao koji ja ne treba da radim) zaglupio i popušio foru, a kako surađujem dosta sa top menadžmentom u organizaciji nije baš pametno izgubiti cool pred njima i istresti se u pogrešnom trenutku. Pokušam onda sa CBDom :D tnx dečki
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and jopezg

Slične teme

S
Odgovora
7
Pregleda
3K
San Pedro de Peyote
S