Pusenje listova

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.11.2016
77
76
18
30
Vecer. Evo zanima me da li se moze kombinirati nesto ovako npr. Listovi sa jedne vrste cannabisa i jedan mali vrh druge vrste. Znaci da ne mjesam duhan nego da stavim umjesto duhana listove sa druge vrste cannabisa? Tnx :)
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Ja ne bacam lišće, miješam sa vrhovima umjesto duvana. Skuvam čaj. A kad mi nestane cigara koristim lišće umjesto cigara. Nemogu da bacim lišće i iz razloga što mi je osjećaj bacanje moje biljke makar i samo dijelova nekako grijeh. A lišće sitno od trima mi radi odlično, kad nemam dima.
 
20.01.2014
10
59
13
Da se priključim temi. Već neko vreme pušim lišće mužjaka. Mogu vam reći da sam iznenađen jačinom rada. Ne samo da rade vrhovi već i lišće sa donjeg dela stabiljke. Nije ni toliko neugodno za pušenje kada se lepo osuši. U svakom slučaju uštedeo sam keš koji bih dao dileru, a koji mogu da potrošim na ''preparate'' za moje drage devojčice.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Both male and female plants contain THC. In fact, some research has shown that in the early stages of growth the males actually contain more THC than the females (Frank and Rosenthal, Marijuana Grower's Guide, p. 66)"
Dok veseli deri:thumb:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ja mislim da je hazeri mislio na vrsne listove a ne na cvet sa polenom. kako god, kod kvalitetne genetike listovi muske biljke rade sasvim ok, samo ne drze dugo. probao sam listove od thai/haze x skunk, brasil kc i malane, definitivno nije placebo
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
ja sam kao balavac pušio lišće koje je radilo bolje od dilerskih panjeva....stariji od ekipe mi davali za dimit malo pa uvjek dobijem trešće, lišće...ali kažem, pušio sam lišće i kasnije koje je bilo zadovoljavajuće s obzirom na ono što se mota...
 

Che111

Hasta la victoria siempre
23.10.2013
45
605
93
pozz svima,
pokusati cu ovog jajana da osusim, da li da ga trimam i da susim cvjetove ili da je stavim citavu da se susim, evo slike
WP_20170821_06_42_20_Pro.jpg WP_20170821_06_43_13_Pro.jpg WP_20170821_06_43_24_Pro.jpg
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.038
398
Nema se tu šta trimat, osuši cijelu i probaj zapalit koji vrh, ako radi dobro je, ako ne radi baci u kompost.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Che111

Che111

Hasta la victoria siempre
23.10.2013
45
605
93
smoke report, jajana sam dobro osusio i znate da radi...
Ima na pocetku neugodan ukus, ali kako se dalje pusi navikne se. Ja imam obicaj piti nes kafu, pa ona neutralise ukus. Radi tako da umiruje, nema veliki high, ali te cool down. U svakom dobro za pusiti, dok zenka ne sazrije..pozdrav svima
 
Poslednja izmena od urednika:

Prcula

Aktivan Član
05.09.2016
77
454
53
Jajana sam osušio i pomešao sa nargila duvanom ( nargila duvan se usitni dobro i pomeša sa ovim ne treba ga staviti mnogo pošto je jako masan ) ali dovoljno da poboljša ukus jajana. Jajan inače ima bolji rad od nekih domaja ( bar ovogodišnji inače mi predhodni nije radio ni jedan). Što je neko gore rekao ni ja ništa od moje biljke ne bacam. Pre ili kasnije stigne jebeni dan da nema gresa ni za leka e onda je i lišće odlično. Naravno ono koje radi a lišće mi je uvek radilo primera radi čisto lišće i malo nargila duvana u 100s rizlu nas 3 se lepo opusti ali kraće drži. Opet kažem, kada nema ništa drugo lišće je odlično. A to je baš ovo vreme sad :) Jebeni septembar za nas outdoraše je malo zajeban. :rasta:
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Trim je do jaja za ulje..pa das zeni neka radi kremice :)
Ovako ako ne das..krade lopina vrhove iz tegli :)
HAHAHAHHAH jesi me nasmijao hahaha Opa :) Ko je diro teglice zeno pitam ja ? Hhahahaha

Iskreno ja nebi pusio nikakvo lisce hahaha mislim odbijam vjreovati da to ima smisla , i da ima high , a ako ima onda mozete probat i druge biljke pusit naprimjer osusi zelenu salatu i borkulu pa u rizlu ko zna mozda i to malo zvekne ahhahaa :) Poanta posta je da mislim da je to vise psiha i da zabrijes da te lupilo nesto nego sto stvarno radi :) Stay high i pusite vrhove jbs lisce :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kanabis_kid

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
he, he. bas juce cuh, poznanik mi ispricao neku ludost, imali duvku, a niko ne pusi duvan, i oni sta ce, nagrebali neku koru od drveta pa smotali?!
kaze da je par puta povracao, ahahahah.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Groover

GreenMold

Banned
Banovan
18.09.2017
22
45
13
52
Negdje u svemiru
Dok se roko outdoor,ja sam znao otic do sitea i vidim neki hermi mi stoji,i maknem ga od cura,bacim ga sa strane pun k... ga odnesem i siknem na neko drvo i otkinem vrh.
Dodem kuci ostavim vrh ono vrh lista,glavni top kak bi reko,i osusilo se to,ja zapalim i sabijem se majke mi moje neke trave mi u zivotu nisu taki high dale,i ja se zaletim nazad ,reko daj vamo to odnesem cjelog herma kuci i prebijam se od lisca dobti 2 tjedna.samo sto sam ga cistog pusio,bio je gadan al je lupo posteno.Iako to nije jedini slucaj,kad otrimam hedove,sav onaj masni trim uz hed sto bude stavim susit,nekad hash,nekad ulje ako ima puno napravim.A nekad mi jednostavno ostane tog lisca negdje zametnuto,a neam heda.Nadem slucajno ono gusa lisca trim masni,znam se sabit isto posteno.