Pusenje listova

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.07.2015
64
143
33
Pluton poslednja planeta :D
Mene moji listici rade snazno xD Ne vidim na oci :D I to su sve opali od ovih vrucincina :spliff::razvaljen::One donje sto se osuse i odpadnu bacim.Al kad krene neki veci blize vrhu njega cepam :bocni:: Jes da je ukus odvratan ali bolje nego da dam 10eura za mizeriju :udarac:marihuana je zdrava pa je zdrava pushi sveeee aaaaaaaaaaaaa :vozdra:
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Ja sam pušio trim i to sam birao samo gdje ima trihoma i mogu reći da radi. Ali nije ni blizu cvijetu. U svakom slučaju bolje nego na ulici uzimati. Vrlo često dobiješ puno lošiju vuvu nego što je trim. :joint:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
ti mislis na trim lisće ono se moze pusit al glava manta od klorofila.ljepse je hash napravit

Klorofil ili zeleni pigment biljke je glavni sastojak zadužen za fotosintezu. Kod posječene biljke klorofil se razgrađuje, mrak uvelike pomaže bržoj razgradnji. Iz istog razloga cvijet i lišće mjenjaju boju jer gube zeleni pigment. Trim lišće ako je pravilno posušeno i teglirano u mraku izgubi sav klorofil u prilično kratkom roku, mnogo kraćem nego sam cvijet.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Uzmeš kutiju za cipele i u nju sav trim, njemu je dovoljno 3 dana da se suši tako u kutiji, u protivnom se presuši. Nakon tri dana u poluotvorenu teglu i u mrak, logično list je tanji pa se brže suši pa samim time i brže gubi klorofil od cvijeta. Ja obično trim koristim kao zamjenu za duhan i nikad problema sa šmekom klorofila nisam imao.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
08.11.2016
8
4
3
29
mozes...

kako nisi u mogucnosti has napraviti to ne razumem svako je u mogucnosti treba ti voda led i jedna posuda ili plasticna flasa u koju ces ugurati led i lisce i protresti kao sampanjac npr 10min i isipas vodu u posudu i ostavis da gravitacija odradi svoje i onda samo prospes vodu polako i ono sto ostane na dnu je has a mislim da to znas.. vec :)

imas neki video za to?
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
jao bre sto mrzim ovakve nekromansije, mislim pusenje lisca??? a lepo na pocetku pise da ne radi.
auuuuuuuuuuuu, sad videh da @Sami420 nije to rezurektovao nego babl has :GR
srry :smoke:
enivej, da se nadovzem zasto mi zasmetalo, juce citam temu o pravljenju putera ( drugi put, moracu bar jos toliko da naucim napamet :) gde su na par mesta likovi koristili muske biljke i radilo ih???
dok se ovde radili od lisca, ahahah :lol:
pa sam se malo nagrampisao:djede:

:fuck:
 
28.03.2013
14
16
3
Trim lišce ceš uvijek dobiti na ulici u ketu, a često i izmrvljeno fan. Kad biljka baci miris, radi i lišce, naravno slabijeg inteziteta od hedova i sa nekome ogavnim dimom. Stvar je tvog poimanja marihuane i kvaliteta, šta ceš i kako pušiti i koristiti..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sami420

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Ma dajte ljudi. Radi lišće bliže cvjetovima i koje je posuto trihomima. A fan listovi bez trihoma te samo u pluća mogu udariti.o_O