Pusenje listova

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

buxna95

Banned
Banovan
22.03.2011
1
0
0
33
Pre svega pozdrav svima :)
Novi sam clan na forumu i evo vec celog jutra citam i pretrazujem forum, dosao sam do nekih korisnih informacija al jbg moram nesto i sam da pitam (izvinite...znam da je vec pitano ali odgovor ne mogu da nadjem-koristio sam pretragu xD).

Koliko je stetno pusiti listove?
Da li se "isplati" da ih pusis? tj. kolika kolicina je dovoljna da te "digne"?
edit:moze muska da se pusi? :D
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Kao prvo zelim ti dobrodoslicu! :)

a za listove, ne isplati se vjeruj mi, preodvratnog su okusa i sadrze jaaako malu kolicinu thc-a, i trebalo bi ti prilicna kolicina da te "digne". Govorim ti iz iskustva, popusio sam 2 pljuge listova jer me zanimala ista stvar, nista se nije dogodilo znacajnije..
 

stoney

Finally, My Mother Has Join(t)ed Us. Happy AF
12.01.2010
110
7
18
Uluru
:signs046:
listove samo dodati ako su FUL masni(pokriveni trihomima,ono najmanji)( ma SAmo headovi):bong7bp:
A musku pusiti-NEE, baceno vrijeme...
 

tom

15.07.2008
27
2
0
43
listove su dobre ako su iz outdoor i ako su od dobrog semena, ali ukus je los to je fakt,,,
ja sam odlepio od listove tako sto jos mi se nije dogodio takav dugi smesni flush,,,,a inace vise pusim budove
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed and Z&N
15.02.2011
46
4
8
34
bolje ti je od lišća napravit nešto za jest ili hašiš neki, ovak ćeš vjerojatno brdo pušit jel te neće lupat i bit će ti loše, mučnina, možda čak i povračanje
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Ukus je loš istina no to mi nije zasmetalo da u nestašici većoj,popušim sve lišće prošle godine od 3 muške biljke.Doduše samo vrhove i manje listove okolo...hehe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chocolate Milk.

slap-jack

Aktivan Član
30.05.2010
144
12
0
32
dali kad otrimam listove mogu od njih napravit puter?
nisam u mogućnosti haš napravit pa sam se dosjetio putera.
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
mozes...

kako nisi u mogucnosti has napraviti to ne razumem svako je u mogucnosti treba ti voda led i jedna posuda ili plasticna flasa u koju ces ugurati led i lisce i protresti kao sampanjac npr 10min i isipas vodu u posudu i ostavis da gravitacija odradi svoje i onda samo prospes vodu polako i ono sto ostane na dnu je has a mislim da to znas.. vec :)
 

FrulaMan

Banned
Banovan
15.04.2011
9
0
0
50
ja sam jedan jednostavniji nacin koristio:listovi i mini hedovi koji mi negdje se zagube ili otpadnu pokupim malo izsjeckam listove,ostavim ih i onda uzmem flasu od 2l odrezem vrh(grlic)i stavim sve to unutra,i onda navucem preko zensku najlonku,i tresi i tresi...jeste da nebude kao onaj pravi hash sa ledom i filtriranjem,ali jednostavnije i brze a ako dobro dobro kroz carapu ponavljas postupak dobijes onaj pravi dobri zlatni hash
 

slap-jack

Aktivan Član
30.05.2010
144
12
0
32
ZOKI je napisao(la):
mozes...

kako nisi u mogucnosti has napraviti to ne razumem svako je u mogucnosti treba ti voda led i jedna posuda ili plasticna flasa u koju ces ugurati led i lisce i protresti kao sampanjac npr 10min i isipas vodu u posudu i ostavis da gravitacija odradi svoje i onda samo prospes vodu polako i ono sto ostane na dnu je has a mislim da to znas.. vec :)

iskreno, nisam znao da se tak može napravit....vidio sam da trebaju neke vreće za to i razne druge *****rije :D
 

Bob _Marley

Aktivan Član
17.05.2010
159
6
0
42
neces se nesto dobro dici od listova,osobno meni su bili odvratni kad sam probo i nezz zasto ali bilo je jako puno šlajma :s :p
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
a jel može trim da se puši? mislim samo na one sitne listiće šta vire iz kifova...
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
popusio sam cijelu musku u outdooru sam.mogu samo rec da lupi tako da te glava boli i okus je odvratan.al dan i danas ipak znam malo lista doc u obzir
 

Strijela

Aktivan Član
16.05.2011
98
46
28
105
Ljudi, ako imate hrpu listova, najbolje vam je napravit neki hash, kolace, caj, otopit u votki ili nesto tako, za klasicno pusenje nisu dobri.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Remus19

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
A sto s njim?

Nije on cudesni filter koji ce sve smece ostaviti u vodi, a samo dobre stvari pustiti...i dalje ces pusiti smece, isto ti kao da umotas cetvrtinu grama cvjeta marice u 10g orahovog lista...biti ce ogavno, a ono sto te pukne ce biti vise iskrivljena vlastita percepcija nego pravi high...