Pusenje listova

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
trim po meni je steta pusit, gadan je za pusit, a moras ga se posteno naduvat da bi neki k osjetio. Već je neko reko, pa šteta je i bacit, uvjek se da puter na brzaka slozit, il jos bolje hash...
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
dakle za ove koji ne vjeruju lišće uistinu puca...probao no samo od biljke u fazi cvjetanja,probao i iz vege faze no tad me neki tlak prao ništa više...
ne tako jako i ne drži dugo ali može mjenjat hedove u kriznim situacijama...
ustvari umjesto da smotate i zapalite tek toliko da se uvjerite a ne da tvrdite kako nešto neradi a niste ni uštekali u struju ;)
trim nadaleko bolje puca....tu se nema šta pričat..ali da i listovi od biljoze u fazi cvijetanja rade...
evo baš neki dan poklonim nešto lišća od starijeg grow-a jednoj osobi za čaj,nakon par dana pitam kakav je čaj,on će na to,da nije uopće kuhao čaj nego je probao ovako u pljugi i kaže podero sve na pljuge jer ga je "dobro" radilo... :)
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Mene ovo uvijek zanimalo. A onda se prisjetim dana prije par godina,jedan lik je imao neku domacicu u kojoj je bilo dosta lisca,ali i po koji hed,pa smo mi to znali sve zajedno smrvit i tako pusiti.
Znam da smo se zezali sa tim likom kako mu je dobro lisce,al sad sam vise nego siguran da to sto nas je pucalo bilo zbog to malo hedova sto smo mjesali sa liscem. E sad,nisam imao priliku da probam samo list ali kad nesto kontam,mislim da ne bi ni volio.
:icon_cool:
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
To stoji. Ranije ko klinac svasta sam pusio. Sad u "ozbiljnijim" godinama samo kvalitet. Tj prvo vidim sta mi se nudi pa tek onda pusim. Ma samo da ja pocnem gajiti svoje... :)
Sad citam literaturu ovdje na forumu,ima do proljeca da postanem expert. hehehehe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N
23.02.2008
1.048
1.455
188
imam hedova masnih, 3 sorte al evo onaj trim sto ostane u tegli kad se hedovi izduvane,
me prebije. pusio i sam u cvetanju listove kad nisam imao hedove i opustalo me,
dovoljno da mogu da zaspem. uglavnom bolje da pusim i listove u cvetanju nego da
kupujem 'skank' sa ulice, bar znam sta pusim.
dosta baronisanja primecujem u ovoj temi...
 
08.12.2013
21
70
0
Popusio sam 1 lisce solo... Nije me nista uradilo.. Jedno iskustvo, ali nisam impresioniran.. Hedici meni odgovaraju..
 
25.11.2013
2
2
0
28
Pozz svima novi sam clan i mogu reci da je na bong i nije tako lose jest da kolje prevse i da je ruznog ukusa al te opet odrdi to se podrazumjeva u velikoj kolicini da ispusis listova ,,, :snooze: :snooze: :snooze:
 
08.12.2013
21
70
0
fourtwenty je napisao(la):
Valjda je prva stvar koja se nauci jeste ta da se puse headovi,a sve ostalo ne. Treba uzivati na pravi nacin,a ne pusiti sve sto dodje pod ruku i nesmije biti krize, ako nema vutre, treba shvatiti pauzu kao put ka vecem ugodjaju,sto vise cekas bolje se isplati na kraju.

:thumb: Tacno tako. Mislim da je glupo pusiti listove.. Vec sam rekao probao sam jednom, ali neka hvala.. Vuju pusim jer mi prija, ne da bi se napusio kao klinac..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: fourtwenty
25.04.2015
5
1
3
28
Nisam pusio vec tjedan dana,i danas slucajno sjebem par listova,jazavac smotani,i reko ajde zasto ga ne ubacit u rizlu,ne lupa nista ali posto ne pusim duhan dobro mi je doslo tek tolko zbog dima jel :)