Pusenje marihuane i bolovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.03.2014
62
132
33
Maspalomas
Pozdrav ekipo,nisam nasao bas neto vezano za ovo,pa sam tu otvorio,mozete maknut,imam problem kad zapalim,nisam vec duze vrjeme bas zbog toga,kad zapalim pocnu me bolit jaja,precizno ljevo,bio sam kod doktora,pretrahe,ultrazvuk sve uredu,ne kuzim zasto,dal je neko imao slicnih iskustava,dal je neko cuo za ovakav slucaj il nesto,bilo sto volio bi to rjesit..Cjenio bi vasu pomoc,sori ako je bezveze otvorena tema,samo zelim pomoc.
 
04.03.2014
62
132
33
Maspalomas
Mjesam sa duvanom,al nisam zapalio godinu dana,jebiga jebeni su bolovi,i to na trenutke samo zaboli,al kad zaboli ubije me ko da ce puknut,ovako nekad osjetim neku tezinu ili nesto,al kad zapalim bas bolovi,bio kod doktora svi nalazi dobri.Neznam ni sam vise.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ti si to povezao sa travom, a sa kim si pusio i sta si radio nakon, nisi rekao?
enivej, aj sad da kazem da se i meni nesto slicno desavalo, takodje sa levim :D ali...
oce to, pogotovo kod mladjih kad se napale a ne zavrse posao do kraja, tezak peting ili te stoka neka prekine, ili te riba jednistavno muci ... onda krene taj fantomski bol, fantomski jer na pregledima sve cisto.
ovo tamo neka zajebancija ispala, trolovanje pa zakljucano.
 
04.03.2014
62
132
33
Maspalomas
Ma nisam probavao mjenjat sorte,jer ne zelim ni zapalit koliko jaka bol bude,kakve veze ima s kim sam pusio i sta sam radio,i kad bi iz svog uzgoja zapalio,sam,bi me to mucilo.Stvarno cudno,da nije nista ali u biti je nesto mora bit.
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
Jesi li zapalio iz svog uzgoja ?

Nekad sam davno nešto čitao na nekom od stranih foruma vezano za ovu tematiku ,pa kažu da se proba zapaliti neka od slijedećih sorti iz vlastitog uzgoja,ili konzunirati ulje od jedne ili mix od vise slijedecih sorti :

Jack Herrer,OG Kush,Green Crack,Blue Dream,White Widow i još nekih sorti.
 
04.03.2014
62
132
33
Maspalomas
Probao sam zapalit iz svog uzgoja northern lights,al bi uzeo dim dva samo da me takne jer me strah uzet vise,i nebi bila ta jaka bol kao inace nego kao neka smetnja,bas uzas,a tako sam to volio,i dan danas uzgajam a ne pusim nego iz gusta jer to volim,pa podjelim frendovima,ove godine imam
OG kush pa bi mogao proba..neznam sta bi moglo bit,al znam da kad zaboli najradje bi ih odsjekao.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Na modima ima čvorova od krvnih sudova i možda je neko malo uklješten ili drukčije više osjetljiv. Vutra može malo raširiti krvne sudove i zato te boli na tom mjestu.
Trebaš vutru koja ne djeluje na tijelo i onda ne širi krvne sudove.
Nije to ništa posebno i ja sam to neko vreme osjećao u tvojim godinama u jednom mudu. Gledaj da nemaš preuske gaće i hlače. Farmerke. Prošla je ta osjetlivost kroz neko vreme kod mene.
Tako, da se samo opusti. Sve je ok sa tobom. Traži hibrid, koji nije Indika dominant i nema jak tjelesni rad. Vremenom će to nestat. 100%:thumb: i kada imaš povući dim, dva. Ne više i pocekaj da li ti je neprijatno, boli.
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Misim da ti se ne sire vene u jajima nego se suzuju.

Evo ti moj primjer - ja sam imao stvarno dosta tih variokela (ili kako se vec zovu te vene u jajima). Mogao si pod prstima osjetiti da ih je pun quac. Cak me pomalo poceo hvatati strah kolik ih je. Kada sam poceo uzimati RSO ulje (kolicina deblje zrno rize dnevno) poceo sam osjecati stezenje u jajima. Nije bila neka bol, nego kao neko zarenje. S vremenom mi se sve smanjilo i nema ih vise kao prije.
Inace kada se ima previse tih variokela znam da ih ljudi cak i kirurski odstranjuju.

Ti si mlad (ja presao 40 tu) i te vene su ti vjerojatno okej, normalne, i na vutru ti reagiraju tako da se stezu pa te to boli.

Mozda sam u krivu, ne znam, al to je moje iskustvo, pa ako ti to pomogne.....

@grouchy

E jesi me nasmijao stari...ovo sa napaljenoscu i komadima, vratilo me to u mladost - koliko puta mi se to desilo hahaha....jaooo.
:D:D:D
 

zxw

Aktivan Član
14.07.2016
199
1.660
143
27
Imam isti problem povremeno ne svaki put kada pusim nego u nekoliko slucajeva mi se to desavalo i kod mene takodje lijevo. Ispocetka sam mislio da sebi umisljam al kasnije je bilo sve gore i gore. Mada zadnjih 5-6 puta nisam imao s tim problema i nadam se da necu vise ni imat mada to nije neka bol al ipak je vrlo neugodno. Tako da ste me sad malo smirili i ja sam takodje mislio ic da prekontrolisem dali je sve uredu al izgleda da se cesce desava....