Pusenje marihuane na poslu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.08.2015
1
2
1
37
Pozzz na poslu pusenje marihuane je barem meni sada extra ali ispočetka su to bili pravi crnci ono sav se izgubim kao tele hahahah a sad ne mogu da zamislim bez dva tri duvanja u toku smjene a rodilo je masala hahaha pozz
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ne znam zasto si otvorio ovu temu, al znam da joj nije mesto u podforumu Obrazovanje. premestam u sve i svasta, da ne bude bas yard
 

Otto Grunf

Istraživanje Ruda i Gubljenje Vremena
29.07.2010
423
1.740
143
Sve zavisi šta radiš, ne može hirurg baš biti naduvan.

Ja sam 7 godina kao konobar funkcionisao, napušen konstantno, zajedno sa gostima koji su bili kao dio male familije.
A znalo je biti i poluparanoičnih napada, kad mi u baštu nabasa neko iz "vanjskog" svijeta pa poremeti koncepciju.

Naposlijetku ipak je najljepši rad kad nemaš nikakvih obaveza pa možeš mozak pustiti da luta u svim smjerovima.
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Ako netko iole rade nesto na poslu,ne moze biti napusen na poslu.

U to naravno ne ubrajam konobarenje,stražarenje i ostali poslovi koji ne zahtjevaju preveliku moždanu aktivnost :D Meni poznanici kao konobari duvaju svaki dan na poslu.

Uredski posao obicno znaci hrpa papirologije,tako da ne vidim kako je tu moguce biti naduvan.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Pa nije baš da te toliko uzme high,svi moji u ugostiteljstvu puše na poslu i nemaju problema s pamćenjem.

Problem je odgovornost koji uredski posao nosi s sobom,papiri u uredu većinom znače novac,pa su greške malo skuplje...ja radim uredski posao i nedo mi bog da zajebem nesto automatski se stvara novčana šteta.
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Ko voli i moze.. zasto ne :)
ko zna koliko je ljudi koje susrecemo svakodnevno napuseno na poslu.. to je misterij. Zato.. opusteno. Nije trava nesto na cemu se nemozes kontrolirati.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: artistic

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Ako dozivljavamo travu kao drogu, onda ne bi trebali raditi nadrogirani, ako je dozivljavamo kao motivaciju i inspiraciju, onda zna biti sasvim drugacija prica.
Naravno da treba paziti na kolicinu. Rakijica prije posla poboljsa cirkulaciju, samim tim bolji je dotok krvi i kiseonika u mozak, sto rezultuje boljom produktivnoscu, za razliku od vece kolicine koja ce izazvati kontra efekat.
Dva tri dima ne mogu da skode, naprotiv, kad se vec mora raditi neka to bude s osmijehom :spliff:
 

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Meni je bilo milina zapaliti na radnom mestu, 127m iznad svih,ogomna odgovornost jedno 750 ljudi u smeni ispod tebe, kada bi išao na pauzu uvek bi smoto još jedno 2 kom da mi se nadju, jedino je bijo problem kraj radnog vremena da se spuštaš niz tolike merdevine :D
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Ja lično i kad trimam biljke ne duvam, a vidim da većina zajednice to doživljava kao sjajan ritual, neki gušt ili šta već . Zašto ?? Uvijek je razlog isti : mnogo sam zamišljen, mnogo vrckav i sklon nekom skakutanju i lutanju mislima, da sam jednostavno smanjene radne sposobnosti . Volim da zabušavam tada, najblaže rečeno... Jedina situacija kada duvam a da radim nešto, to je dok skupljam voće za rakiju. To obožavam ! Zadnji skandal koji sam napravio u radu, a da sam bio naduvan, desio se ljetos. Krenuo sam da napunim vodom bure koje služi za vanjsko tuširanje... naduvan sam bio kao somina.... prislonim ti ja stube uz bure, krenem na više, na max 2.5 metara... krenem, nešto sve kliza, oopp oopp, -đoooj- derem se na stube.... i izgubim ravnotežu jer je naduvani konj loše namjestio stube... pa sam bio prinudjen da skočim !! I skočim ja, ali pošto sam teži i duži, inercija me dobro zaholca, pa odem niz livadu od bureta nekih 3-5 metara. Ali tu nije kraj ! Ispod dolje deda pilao neka drva na magaretu, a ja pravo naletim na to magare, u onom nekontrolisanom trku.... praaassss, salto mortale bato moj :zvezda:: Koliko sam dug se opružim po livadi poslije okretanja, a pukao sam kao :poop: Gledao sam u nebo barem 1 minut, bez ustajanja, jer nijesam znao đe sam smiley9934 Evo mi i sada ogromna modrica na desnoj strani, po rebrima, krrrkkk.... ali neka je, da me uvijek podsjeti da ne duvam kad se neđe penjem, spuštam... kosim, sječem meljem itd itd :razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: The Man From Utopia

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
da ne skrenem s teme ...

trenutno sam u radnom okruzenju gdje bas godi biti napusen ,jer je toliko izolovana sredina i sve ostalo da je to jedini spas za bijeg iza zidina makar na mentalnim talasima (ne nisam u zatvoru :) )

samo je zafrkano kad svira uzbuna za granatu :D

a ako napuseni hirurg moze bolje izvesti operaciju napusen nego nenapusen,uvjek bi ga izabrao prije nekoga koji voli popiti casicu prije posla da se opusti i radi cirkulacije :rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz and cerak1000

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Evo da nadodam...čisto radi teme.
Prijatelj mi radi kao neurokirurg i živi u Norveškoj već dugi niz godina,inače je rodom iz Sarajeva.
Veliki je ljubitelj biljke,ali u svemu moraju postojati neke granice.
Dolazi na ljetovanje u Hr i pričali smo jako puno (naravno napušeni) vezano za ovu temu.
Njegove situacije i priče koje sam čula,od operacija agresivnih tumora na mozgu i sl..možete si samo zamisliti.
To bi bila igra tuđim sudbinama u ovom slučaju i ne podržavam to nikako.
Znači sve u skladu sa odgovornosti i vrstom posla,to je jedino pravilo :)
 

Slične teme

S
Odgovora
7
Pregleda
3K
San Pedro de Peyote
S