Pusenje marihuane na poslu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Ja moram dodati i nadovezati se na @t@mara, moj hirur nije bio niti cirke niti napušen radijo je rutinsku operaciju i zajebo mi ceo život, upravo gledam odlodžnu od invalicke komisije dobijo sam prvu kategoriju, e sada mu trebam ebat sve na svetu preko Advokata podrazumeva se, hvala bogu da je nama mare a napuše i pijan hirurg su sigurno bolji od ovog mog treznog!
( Izbegavati Celjsku traumatologiju)
 
06.08.2015
288
229
43
35
Nikako na poslu ne preporucam dimit vise nego mozes podnjet inace.. znaci overdose doma je oke al na poslu nikad.. takodje ni prvih mjesec na novom poslu ne preporucam dok se ne stekne rutina jer ako se gubis norm. izgubit ces se vise kad si high a onda ce te i primjetit.. ja sam u okruzenju di sam medju mladjim radnicima i nije ugodno da neko zatucan sto se tice inf. o marishi kaze za tebe da si nark. ali da je cijelo okruzenje high nebi me brinuo misljenje kolega.. u svemu tome mi je cak i drago da odradim smjenu u boli muci i patnji a kad dodem doma zaiskrim frulu i schilam u kauču sa sve cetri u zraku (zasluzeno)
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Sve zavisi od osobe i posla kojim se bavi. Ja neke poslove radim i bolje kada sam navaren. U principu ne pušim često kad radim jer mi je veći gušt zapaliti kada završim s poslom.
 
30.04.2014
315
202
43
a kolko ljudi radi pod utjecajem alkohola tj. popije prije posla rakiju i na poslu pivu ma dok je u stanju radit moze da jede space cake od vutre, koku, gljive il opijum mak briga me . Samo da je u stanju obavit svoj posao kako treba. :D
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
obožavam kositi travu sa samohodnom kosilicom te cijepati drva kad zapalim
što,znači može ali meni odgovara npr ovakva razina težine zadatka
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xcx

NoVaseline

Aktivan Član
13.10.2015
102
291
63
61
Balkan
Ne bih mogao da radim navaren, jer naduvan izgledam ono, bas drogirano
oci boze sacuvaj!
Krenem, pa stanem jer ne znam gde sam krenuo.
Zapravo, izgledam otprilike ovako:
giphy.gif
 
08.10.2015
112
114
43
Ja znam ljude koji dok ne zapale ne mogu fukcionirat tako kad ne zapale paru mi da su napušeni. Ja npr nema šanse da zapalim i radim jer onda ne radim nego se zabavljam. 100 ljudi 100 čudi. Pušenje ne treba ić u napušavanje i ovisnost ,moj stav. Jer trava je jako pozitivna,ljekovita i sveta biljka samo je se treba znat upotrebljavat kad i zašto.
 
20.04.2015
36
34
18
44
Kontam da svako najbolje poznaje samoga sebe pa tako i zna šta je ne/sposoban da radi dok je napušen... ja nemam problem da napušen funkcionešem na poslu...
 

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Na poslu puno vozim i radim fizički i ne bi išo napušen i nisam nikad.Ali kad zavrsim "plačeni" posao zvrnem jednoga :puuuh:: i kosilica,motorka ma svi alati koji dodu pod ruku i akcija se nastavlja. :)
Mišljenja sam da svak sebi treba odredit koliko čega može i kad i u kojim okolnostima.
A izmedu ostalog svi smo mi punoljetni
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ferdinho77 and L0oD

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Prije sam mogao, a danas sam i normalan out of body experience. Iako u nočnoj smjeni zapušim koju malu malu samo da me pecne i popijem pivu . :oops:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420...420...420

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Zato ja u kući pušim i pravim skladbe, kompozicije i aranžmane, zbog toga i growam da imam za to i kad malo i igram igre. A na poslu ću jednu malu večeras nemojte nikom reći...;), a manje klavijature su mi već tamo čekaju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: H2O888

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
Evo da nadodam...čisto radi teme.
Prijatelj mi radi kao neurokirurg i živi u Norveškoj već dugi niz godina,inače je rodom iz Sarajeva.
Veliki je ljubitelj biljke,ali u svemu moraju postojati neke granice.
Dolazi na ljetovanje u Hr i pričali smo jako puno (naravno napušeni) vezano za ovu temu.
Njegove situacije i priče koje sam čula,od operacija agresivnih tumora na mozgu i sl..možete si samo zamisliti.
To bi bila igra tuđim sudbinama u ovom slučaju i ne podržavam to nikako.
Znači sve u skladu sa odgovornosti i vrstom posla,to je jedino pravilo :)

dobro to.
al recimo radiš ko vozač kamiona, sama auto cesta stalno.
taman zapališ jedan - dva za smjenu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Imam ja primjer i za to :D
....bila je to rutinska vožnja,ja sama u autu....cestu sam poznavala koliko toliko dobro....ali i trava je bila dobra :D
U glavi sam se već zamišljala kako kopam po frižideru i razmišljam šta ću sve jesti...
Kada odjednom radovi i znakovi po cesti...preusmjeravanje okolnim putevima o_O
Meni kaos u glavi...gdje sada...
Prvih par skretanja sam pratila znakove...valjda!
A nakon par skretanja sam ostala sama na cesti i znakova nigdje više.
Ma tek me onda počelo raditi sve šta sam zapalila :razvaljen::
Uglavnom jedva sam došla kući,mislim da sam 2h izgubila više nego sam trebala.
Ma poanta priče...nije žvaka za seljaka,nemože to svatko :D
 

Slične teme

S
Odgovora
7
Pregleda
3K
San Pedro de Peyote
S