pusenje na kantu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.06.2013
5
6
0
29
Sarajevo
Na pocetku pozdrav svima :smoke18:
...izvinjavam se sto ponavljam temu ali kako sam mogao primjetiti nije dobro objasnjeno kako se pusi na kantu.. :D
isto tako izvinjavam se ako nesto pogrijesim,ali ovo je prva tema koju ja otvaram..
...Prije nego sto pocnemo materijal koji vam je potreban je:

1.KANTA
SAM_3028.JPG
2.FLASA
SAM_3029.JPG
SAM_3030.JPG
3.ALU FOLIJA(od koje ce mo napraviti u BiH takozvane "uši")
SAM_3023.JPG
SAM_3022.JPG

:thewave:

..Eh ovako : Prvo sto uradimo je da napravimo takozvane uši od alu folije i izbusimo rupice cackalicom ..Vidite sve na slikama iznad :D
-kantu napunimo vodom : vidite na slici odprilike koliko treba vode...
-flasi ravno izrezemo dno...
-u kantu vode prvo stavljamo flasu ,pa tek na nju "uši" u koje smo prethodno stavili travu pomijesanu sa duhanom..
-zapalimo upaljacem SAM_3033.JPG i lagano izvlacimo flasu iz vode dok se flasa ne napuni dimom...
-skinemo uši sa flase,jednom rukom cuvamo flasu zatim stavimo usta na otvor flase,gurnemo flasu u vodu i onda je izvucemo iz vode..kada flasu izvadimo iz vode tek onda povucemo dim iz nje..NAPOMENA: ako pokusate povuci dim prije nego sto flasu izvadite iz vode mozete se samo nagutati ove vode koja bas i nije za pice ;)


...Mislite da je ovo komplikovano,ali varate se..pokusajte ..vjerujte mi svidjece vam se :banana_rasta:
..uskoro i video snimak kako pusiti na kantu :D
 
19.06.2013
1
1
0
Za sve one koji ne znaju- ovo je dosta pravilan način pušenja na kantu, bez puno komplikacija nekih, eto ja potvrđujem. Inače, dosta ekonomično, uopšte ne treba puno materije ako neko to ima na umu... dobar fakat način, povučeš 4 dima iz flaše i gotov si :snooze:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Uzivam u RADU
12.06.2013
5
6
0
29
Sarajevo
Jedan dobar dim je sasvim dovoljan :D Efekat jednog dobrog dima je kao da ste ispusili sami jedan joint ;)
od 0,6g trave (od petice marihuane) mozete zamutiti 2 kante.tj odprilike 7-8 dobrih dimova :D
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
To isto sa bocom od 5 litara i umjesto lavora kada puna vode, ludnica. Svakako dok sam bio mlađi, sad sam prestar za ta sranja :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: s0va

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Par puta pusio (na inicijativu drugih, jer nije bilo papira da smotamo)....Po meni totalno bezveze, cak i odvratno u neku ruku (uzimajuci u obzir alu foliju koja gori)...Jest da odvali posteno, ali nije car u tome.
 
12.06.2013
5
6
0
29
Sarajevo
BoRaiCho-Nekome je odvratno,nekome se svidja :D :rasta1:
Jesse Pinkman-Kantu ne moras nosati sa sobom...ne pusim ni ja na kantu uvijek :D pusim samo kada sam na mjestima koja su adektvatna za takve stvari ;)
Domar-BAS SE RAZVALIS :knockknock: ALI Ne treba puno duvati na kantu..ja sam tako zaredao pusiti 15-20 dana svaki dan ispusimo bruku na kantu pa kad sam poceo kasljati nisam se mogao zaustaviti 20-tak dana ..sad samo umjereno odprilike 3 puta sedmicno ;)
Debelodete-Video ce biti uskoro :D Naravno da je lako ..slicno videu koji si postavio ..ali nije to to.. :banana_rasta:
 

Domar

Aktivan Član
13.02.2013
186
174
43
31
Beyond the smoke screen...
Iznenadio sam se fkt. Prvi put sam čuo za ovakvo nešto je kad sam se vraco iz sarajeva i u busu mi sarajlije pričale o pušenju iz bureta. Sad kad sam isprobao mogu reć da nije loše. Teško da ću to ponovit, draži mi je joint il ice bong, ali ako niš fora je vidit kak se dim stvara u vakumu. Samo nemojte divljački potegnut ko ja, odvaljen sam bio ko stoka, a kasljao sam ko da se secem taksim parkom na dan kad se turski predsjednik posvađa ženom hh
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo