Pusenje s vutra.org clanovima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Iskreno ne vidim zasto bi se neko upoznavao sa nekim ko ima 50tak postova. Ideja i jest da se prvo upoznate virtuelno a bogami sa 50 postova tesko mozes znat ko je ustvari iza nekog nicka. Ljudi se mjenjaju i cesto se desavalo da ljudi imaju i losa iskustva....mozda ne tog dana kad su se upoznali ali tokom daljnjeg druzenja na forumu dodje do nekih da ne kazem nesuglasica. Mozete sebi smuciti druzenje na forumu upuznavanjem u "stvarnom" virtualnom zivotu. A moze biti i bolje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mencentry

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
ma i ja sam si malo zabrio, nisam trenutno "opusten" :icon_lol:..sve pet :)

Vutragenjo - ma ak si mi pljugu spalimo sve ce da bude samo bolje uvjeren sam :D
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
ja bi rado s nekin s foruma zapalija mrkvu, al da, stvarno je opasno i cak ni po postovima i grow-ovima nemozes znati dali je gica jer svatko moze skiniti dnevnik sa nekog stranog foruma...zato ljudi oprez i pamet u glavu !!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Jao pa nije to baš tako...ja sam tipkao i pratio par mjeseci prije nego mi je palo na pamet nekoga upoznati. Eto, upoznao do sada 10-ak članova i sve 5.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
mali_1.3 je napisao(la):
... jer svatko moze skiniti dnevnik sa nekog stranog foruma...

Ne može :icon_lol:
Ima nas koji smo vrlo prisutni na mnogim forumima i nema teorije da neki papak uspije prodat takvu foru :eek:hno::vb_whip: :icon_lol: :bis:
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
Ja opet nebi riskirao.i netko je napisao da cemo zavrsit u ludari od paranoje.nije to da se vozimo kroz grad sto na sat i riskiramo 200-300 eura pa se paranoiramo.ako monk sadi oni mogu trazit od suca da im da nalog za pretres na temelju postova,a i ja mislim da ce neki konzerva sudac izdat nalog samo na temelju clanstva na ovom forumu.ko zna kakivih idiota ima.mozda ako mu je sin narkoman ili nesto zeli svim silama da nadrapas.i riskiras par godina.tako da je po meni u ovom slucaju paranoja sasvim opravdana.ja nebi riskirao.osim kao sta kazu sa starim clanovima foruma.iskreno i ja bi se volio naci na pljugi,dve,tri sa nekim i razmjenit znanje o growanju i popricat.imena i adrese izostavimo tako da se samo vidimo.uzivo je ipak bolje nego pisat.
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
E, ma ziv sam i dobar ljudi.. Kolegi sam reko da javi cim nade vremena, ali nisam dobio upute jos uvijek.. U svakom slucaju hvala na brizi :D
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
u mojoj blizini ima jedna osoba koju necu imenovati, ali je pouzdana i htio bi s njim na lulu, al mi nije nista odg i razumin, jer se vjerojatno malo prepa jer ipak iman premalo postova, zato cu se potruditi napraviti sto bolje slijedeci grow i tako zadobiti povjerenje
to sto haze kaze, nije to to na forumu, tija bi viditi ako izgledaju neki ljudi, njihove navike, price iskustva i to
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Monk je napisao(la):
I da...otvoren sam za sve pljuge koje nudite :icon_lol:

Hahahaha, dobio si samo za spamanje :icon_lol:

Inaće:

14. Bez ponude/potražnje ilegalnih proizvoda
Marihuana u ex-YU zemljama još uvek nije legalizovana dok sloboda govora postoji, zato, da bismo ovaj sajt održali legalnim, strogo je zabranjeno nuditi i/ili tražiti prodaju ili razmenu bilo čega što je ilegalno u bar jednoj od država bivše Jugoslavije, počevši od semenki Marihuane pa do Marihuane već spremne za konzumiranje.

Skrećemo vam pažnju da je strogo zabranjeno obraćati se ljudima, a posebno administratorima sajta, kako na forumu tako i preko kontakt forme na sajtu za zahtevima za nabavkom (prodaja/poklanjanje/razmena) bilo kakvih ilegalnih sredstava (uključujući i Marihuanu) i ukoliko tako nešto uradite možete i najverovatnije ćete biti trajno banovani.
Također diskusije o razmjenama ili pošiljkama nisu dozvoljene da se vide na vutra chatu ili forumu (bila to vutra, sjeme ili najobičnija lampa ili reflektor, pa čak i termometar), smatra se potražnjom ili ponudom. Dok same diskusije i razgovor o opremi i growanju neće biti tolerirane kao loše djelo.

Za kupovinu kako legalnih tako i ilegalnih sredstava se možete obratiti našim sponzorima (pogledajte reklame na sajtu i forumu) i to jedino na sopstvenu odgovornost.

Od mene bi dobio bananu da sam naišao prije smokija :icon_lol:
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Eto nakon svega kolega se jos nije udostojio poslat poruku, a proslo sigurno 2-3 tjedna..malo ga ova tema prepala ili neki drugi razlog, nemam pojma. A ja se bas ponadao upoznat nekoga odavde :(
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Strpljenje je strašna vrlina ko je ima ( ja još radim na tome vjerojatno kao i podosta vas)), ne možeš forsirati stvari koje se nedaju isforsirati, kako u samom growanju, tako i u ovom slučaju. Pomalo, ako je suđeno - kad dođe pravo vrijeme stvari će sjesti na svoje mjesto, prije ili kasnije.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Monk je napisao(la):
..malo ga ova tema prepala ili neki drugi razlog, nemam pojma. A ja se bas ponadao upoznat nekoga odavde :(

Iskreno... nakon ovakve teme, ne bih ti se ni ja javio :icon_lol: