Pusenje s vutra.org clanovima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Zdravo ekipa, eo ja dobio ponudu da odem na gns s jednim clanom naseg lipog foruma (bez imenovanja) i da budem iskren ne pere me paranoja uopce, zapravo mi drago jer imam osjecaj da furamo jako slican film..znaci vec sam pristao na poziv no odlucio sam se opalit ovu temu (moje isprike ako vec postoji ista tema) da vidim dali netko vec ima takva iskustva i kako je proslo naravno???

Eo jos koje pitanje:
Tko bi trebo gens nosit, onaj koji zvao meni zvuci logicno tako da ja ostanem siguran i da se poslje nebi :balls: jer sam bio glup i neoprezan???

Gdje se naci, u 4 zida ili neka priroda i to sto vam bolje zvuci??


Bezimeni kolega koji me zvao bez uvrede, ali sigurnost na prvo mjestu no uvjeren sam da ces me razumjeti :)
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
poz Monk

imam isto misljenje kao Power,mislim da nema nista lose utome ,upoznati nekoga sa foruma i lepo se ispricati :)
a sad koliko zelis da ispricas o sebi to je tvoja stvar ,u svakom slucaju zelim ti dobru zabavu i javi nam utiske.
Eto i tako ces se na neki nacin obezbediti,ako je tom clanu stalo da bude postovan na forumu, bice mu bitne i tvoje povratne inf.
Ja sam do sada upoznala samo jednog clana i bas zbog paranoje sa njegove strane susret je trajao vrlo kratko :)
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
pazi da nije gospon gica.. pre olako si ti prihvatio taj poziv..
a o paranoji neću komentirat, :rofl:

sretno ti bilo!
p.s. nadam se da znaš da je forum pun policajaca..

Sensi*Jana je napisao(la):
Ja sam do sada upoznala samo jednog clana i bas zbog paranoje sa njegove strane susret je trajao vrlo kratko :)

dali se je gospodin išta javio još kasnije.. jel sve u redu snjim, jako dugo ga nije bilo na forumu?
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Nov si i vjerojatno je isto i s tvojim "kolegom". Sretno i tebi i njemu, jer niti jedan ne može biti siguran za onog drugog da nije gica prasica koja se sa lisicama druži :icon_lol:
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
hehehe, nije se javio,al se posle vidjenja samnom video sa jos jednim clanom.
covek naprosto iscezao,nadam se da nije nesto fatalno :)
 

Smeh

Aktivan Član
09.08.2011
91
8
0
31
Huh Nebi da te plasim ali mislim da 89% ljudi na ovom forumu tako sta nebi napravilo cisto iz jednog poziva ili ako se po postovima nevidi da je taj clan oke ..iskreno ja to nebi napravio s nikim drugim sem admina jer oni nisu daba admini...ili sa par clanova za koje vidim da nisu gice... :D btw setno ako te nebude neko vrijeme znat cemo o cemu se radi :D
 
09.08.2011
15
2
0
48
Pa ako ne growaš ništa momentalno, ne vidim zašto paranoja. "On" donosi vutru, ti ne ofiraš ime tj., jednostavno si "monk".
A ako murija nema pametnija posla nego tako " fatati" raju onda bolje da svi selimo u p.m.
Po meni, "worst case" scenario je da je lik neki smor i da se bezveze iscimaš...
A možda sam i ja drot, hehe :)
P.S. Ako ima neko za sličnu varijantu iz sjeverozapadne BiH neka se javi, dobiće od mene kopiju lične karte i radnu knjižicu u cilju utvrđivanja identiteta i zanimanja.
A opet, i to se može falsifikovati ;)...
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
A najbolje je da lupis proveru kod nekog starog clana i raspitas se jel je taj i taj proveren, da li ga je neko upoznao i da li se recimo gledao sa njim preko skype lupam.
Ja sam uvek tako uradio ne samo pre vidjanja vec i pre chatovanja nekog ozbiljnijeg.
:sun2:
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
PowerSeed i Sensi - mozete komotno ocekivati povratnu informaciju jer ipak smo tu da djelimo iskustva, a za paranoju Seed..ma znas i sam..lol :icon_lol:

SiD - naravno da znam, ali imam i dosta iskustva s tom gamadi pa vjerujem da cu biti pametan i u ovoj situaciji bez obzira sto mi prvi put da se na ovaj nacin nalazim s nekime :)

Smeh - po komentarima bi se reklo da je coek nas..ali nikad ne reci nikad to mi moto zivota :D i da ak me nebude neko vrijeme znate sve, ma ako me nebude sljedeci dan znate sve..ipak mi ovaj forum posto jako drag i svaki dan po 3-4 puta se logam i citam i pisem i tak..nadam se da ne pisem previse :p

Sioux5 - growam (ali nemrem slike nikako da skombiniram jer nemam s cim slikati, pa zato dnevnik jos nije otvoren no i to cemo ubrzo rjesiti), ali to nije problem tj. vec sam smislio rjesenje za to danas na poslu :D

Dr.manijak i smeh opet - lupit cu provjeru odma sad..


Jos da nadodam, hvala na ovako velikom odazivu na temu i na lajkovima..moja prva uspjesna tema..woooohoooo :D
Cim se bezimeni kolega i ja dogovorimo za termin i to cu vam javiti da znate sutradan provjeriti imal onog Monka tu negde ili nesto coek :icon_lol:


Moro sam editad post zbog ovoga jer se kasno sjeti to napisat.. Za tebe Zloinaopako..za kolegu neznam, ali brate gica nisam to mogu da garantujem i dnevnik to mora da potvrdi zar ne???
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
E pa pazi, to moze da bude mnogo do jaja bleja :D Samo procenis nekako clana, koliko god mozes, po postovima, pisanju, aktivnosti na forumu ili sto dr,manijak kaze, gledate se na skype-u... Ali u svakom slucaju, takvi susreti sa vutra.org clanocvima mogu ispasti vrlo zanimljivi :) Pricam iz licnog iskustva xD
 

ChasedByDevil

Aktivan Član
16.05.2011
121
37
0
Monk, želim ti sreću, nisam siguran ali mislim da sam vec cuo da su se clanovi nalazili , neznam sad bas da su pusili, ali nalazili bi se, sta ces kad je svijet takav kakav je, nemozes bit siguran vise ni za naj prijatelje :(
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Kako li je bilo tek mome 'bezimenom kolegi',ajoj hehe...nisam ga uspio ni pitati.Došao iz Srbije kod mene u Hrvatsku a vozač neće da stane u Hr nego ide u Bosnu na iskrcaj putnika.
Pa ja idem u Bosnu po njega,ubijemo se fino navečer kod mene pa sutradan put u nepoznato:).Idemo na more jer smo dobili poziv otamo da ih posjetimo.Tko nas čeka tamo....hehe

I na kraju upozna ja 6 članova vutra.orga i jednog psa:icon_lol:
I želja mi je to ponoviti,...naravno ako bude mogućnosti.
No šalu na stranu.
Na tebi je da procjeniš možeš li i želiš li stupiti u kontakt sa nepoznatom osobom.Ja vjerujem da ćeš steći novog prijatelja
crazy.gif
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ne znam sto se toliko tripujete, previse paranoje moze vas odvesti pre u ludaru negu u zatvor (a ovo prvo je gore), normalno je da se ljudi druze, pogotovo ako su iz istog mesta, koliko kontam monk, nisi dobio poziv tipa ajd ponesi po kile da mi prodas pa idemo na pice i sl. dakle, sta je problem i kakav to eventualno los scenario moz da ispadne, ne kontam al' ajd

sad tek vidi, ali ven je svima dao lekciju i lepo objasnio kako to uzivo moze biti "zajebano", ufff, strasno lose, toliko da to zeli ponoviti, bravo ven, sad jos da se javi neko sa suprotnim iskustvom, pa da stravimo sve na kantar
evo, na kantaru i vutragenjo, koji lepo kaze da posle vidjanja ne zna ni gde je, jbt. treba to izdrzati, sve gore od goreg, ne cudi me sto onda pocne izbegavati takve poduhvate ;)
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Power - cilj teme i jest bio da vidim tko sve ima iskustva u *IME teme* i ako se ne varam svaka moja rijec bazdi optimizmom u vezi mog prvog "buduceg" gensanja s clanom. Nije nikakvo tripovanje, samo dijelimo iskustva prijatelju..

Venlo - tko zna mozda fakat nadem novog prijatelja :D a mozda jednog dana i svi sjedno za stol i zamotamo spejsshatl..hahahahahahaha :banana_rasta:

zlo&naopako je napisao(la):
Kriv si dok ne dokažeš suprotno :icon_lol:

hahaahhahahahaahah..dogovoreno :D

Edit: Dva posta slucajno :p
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ma nema frke, tema je ok i dobili su se neki odgovori, a ja sam uglavnom govorio uopsteno i u mnozini, prozvao sam te samo kao primer situacije gde bi bilo "sumnjivo" odigrati na prvu, opusteno, nisam nameravao kritikovati
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Naravno, nije isto upoznati se s ekipom koja ima parsto postova i pokoji grow dokumentiran,
ili s nekim tko ima 20 postova ... karikiram.

p.s. Pošalji meni nick na PM pa da ja vidim ;) možda smo se i upoznali pa ti potvrdim =)