Pusenje s vutra.org clanovima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
pa baš, šta si uopće otvaro temu za ovo?! trebo si otić dunit džokera sa kolegom pa kud puklo, ili odbit...ovo je glupo
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Nikako nisam bio siguran u tu odluku..na forum se rego (bubam) 5 dana prije, moro sam otvorit temu i vidjet dal je to uobicajno ili ne i kako da postupim (za sto sam dobio par uputa), a ne upustit se pa sta bude (nakon 2 pada)..ja osobno ne vidim nista neobicno u tome :p
Ali to sam samo ja :icon_lol:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Ne, nije uobičajeno i trebalo ti je bit sumnjivo. Osobno bih i stare članove odbio ako bi takva "ponuda" došla na pm. Treba puno povjerenja online steći da bi se našli osobno.
Ali to sam samo ja (ili možda nisam) :icon_lol: :icon_razz:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

pav1337o

Aktivan Član
14.09.2009
91
16
0
41
Dok same diskusije i razgovor o opremi i growanju neće biti tolerirane kao loše djelo.

Zbunj...
Mislite, tretirane kao loše djelo?

Ja se na našim područjima ne bih nalazio sa članovima, uz dužno poštovanje. U nekoj drugoj zemlji (*cough*nizo*cough*zemskoj) već da :icon_lol:

Kad smo već kod toga, ljudi gdje je Che?
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
Jeste otisli na tu pljugu vas dvoje ili...?ma joj bilo bi brutalno kada bi npr imao grov u nekoj kuci koja ti glasi na nekog JAAAAAAAKO pouzdanog frenda,curu il neznam sta i da tu osobu nikada nemogu povezat sa tobom i tamo da se growa a negdje drugdje da zivis i upoznajes se bez beda.samo eto mali trenutak nepaznje i you are fucked up.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
gdje su Che i Secret Garden? da nisu oni išli pušiti s članovima? bojim se za Secret Garden da je najebao lik, šteta bi bila kraj onakvog savršenstva od biljaka koje je imao...
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
kolko sam shvatio Secret Graden sora outdoora pa valjda trenutno uziva u plodovima rada...Che je nedavno postao nesto ako me pamcenje dobro sluzi...u svakom slucaju nebi bilo fora da je sukob sa sugavim zakonom
 

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
Iz mog iskustva, smatram da cak nije ni bitna stvar imati preko 200 postova da bi se "dokazao" i dobio povjerenje ljudi. bitan je tip aktivnosti na forumu - kvaliteta postova i teme u kojima clan najvise postuje svoja misljenja. Glavna stvar je da ako se sprijateljiš s nekim na forumu, dodaš ga na neki chat tipa skype ili msn i onda se tamo vrši pravo virtualno upoznavanje.
Upoznao sam dosad samo tri clana foruma, ali tek nakon par mjeseci razgovora u kojima sam skuzio da jednostavno ne postoji teorijska šansa da su undercover gice. (lol ovo sam ispravio dva put jer sam zaboravio na neke :D )
Daklem, pamet u glavu. pratiš postove, pamtiš ljude - tko je gdje aktivan itd.
Također, postoji još par ljudi na forumu koje bih htio upoznat ali dosad se nije ukazala prilika za to :) vjerojatno zato što nisam aktivan baš u zadnje vrijeme.
Cheers! :)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
ja sam pušio sa jednim članom vutra.org ali nismo znali jedan za drugoga na vutri iako se već duže znamo u stvarnosti. tek smo slučajno uz pljugu došli do te teme i shvatili tko je tko...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
09.10.2011
21
3
1
35
meni nije jasna jedna stvar. o čem će dva dečka pričati kad se zajedno napuše?
mislim, kaj nije bolje onda sa curom ili s nekim društvom koje znaš?
ovo mi nema smisla.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
pa pričamo o svakakvim fenomenima i neobjašnjenim pojavama, o raznim znanostima, o ženskama iz našeg kraja, o svemu šta ti na pamet padne. vjeruj mi, kad imaš pravog prijatelja koji je pametan i kojem možeš sve reć onda imaš o čemu pričat po nekoliko sati...

edit: tek sad vidim da ti pitaš za ovog lika s foruma s kojim sam pušio... s njim se znam već nekoliko godina pa smo kroz razgovor došli i na temu uzgoja.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
BabaRoga je napisao(la):
meni nije jasna jedna stvar. o čem će dva dečka pričati kad se zajedno napuše?
mislim, kaj nije bolje onda sa curom ili s nekim društvom koje znaš?
ovo mi nema smisla.
Bit je u stvaranju poznanstava sa osobama s kojima imaš nešto zajedničko.
U ovom slučaju, vutra ... isto kao okupljanja forumaša s automobilskih, ovih onih foruma.
Zajednička poveznica barem približno pretpostavlja sličan mindset ili način razmišljanja a vutra je specifična
stvar pa tu možda čak i više nego nešto random iz svakodnevnog života. A što reče kolega Frula =), po količini
i načinu pisanja postova po forumu relativno lako profiltriraš "zanimljive, nezanimljive" i nepoželjne osobe.
;)
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
BabaRoga je napisao(la):
meni nije jasna jedna stvar. o čem će dva dečka pričati kad se zajedno napuše?
mislim, kaj nije bolje onda sa curom ili s nekim društvom koje znaš?
ovo mi nema smisla.

Pozz

Pa pricaju o onim stvarima koje neinteresuju cure.

A sa curama decki i nepricaju puno nego rade neke druge stvari ;))))))
Ili??